Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Po co księżom telewizor?"
Autor Wiadomość
Lorien Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 40
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #61
 
Offca napisał(a):To trzeba było tak zrobić, a nie teraz marudzić. Zwalić winę łatwo, ale żeby samemu kiwnąć palcem to już nie bardzo.

o wszystkim dowiedziałam się długo po pogrzebie
załatwiac formalnosci chciała babcia,więc załatwiała :/
na nikogo nie zwalam winy,tylko załuje,ze nie przyłatwiłam sobie tego księdza

I stole the colour of night
To get out of your sight
I am the Visionaire
Follow me if you dare...
27-12-2005 14:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #62
 
Lorien napisał(a):na nikogo nie zwalam winy,tylko załuje,ze nie przyłatwiłam sobie tego księdza


Może to i dobrze Lorien. Jakbyś go przyłatwiła mógł zostać na cmentarzu trochę dłużej, przykryty matką-ziemią Oczko
27-12-2005 14:56
Odpowiedz cytując ten post
Lorien Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 40
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #63
 
Na pewno nie trza sie z takimi cackac jak z jajem,jak maja to w zwyczaju parafialne owce :|


semper_malus napisał(a):Jakbyś go przyłatwiła mógł zostać na cmentarzu trochę dłużej, przykryty matką-ziemią

W koncu to nie Maryja,ale tez jego matka Szczęśliwy

I stole the colour of night
To get out of your sight
I am the Visionaire
Follow me if you dare...
27-12-2005 15:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zygmunt Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 271
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #64
 
Wedlug mojego osobistego i skromniego zdania ksiadz powinien sprawowoac posluge za darmo.Pan Jezus powiedzial "darmo otrzymaliscie darmo dawajcie".Jezeli wierny zechce ofiarowacv cos od siebie i dac ksiedzu to ksiadz powinien to przyjac i rozdac to ubogim.Tak czynil Pan Jezus i tak winni czynic ksieza.

Pozdrawiam Uśmiech

O Krwi i Wodo, ktoras wytrysnela z Serca Jezusowego jako Zdroj Milosierdzia dla nas ufam Tobie

[Obrazek: Faustina.jpg]
28-12-2005 03:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zygmunt Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 271
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #65
 
Lewitan

Nie chce mi sie tracic czasu na ciebie.Powiem tylko, ze jestes w bledzie.Czepiasz sie ksiezy a coz oni ci takiego zrobili :?: :?: :?: Dziekuj Panu Bogu za nich i modl sie o ich uswiecenie bo gdyby nie ich posluga to wszyscy bysmy sie w piekle wyladowali.

O Krwi i Wodo, ktoras wytrysnela z Serca Jezusowego jako Zdroj Milosierdzia dla nas ufam Tobie

[Obrazek: Faustina.jpg]
20-01-2006 00:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lewiatan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 437
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #66
 
Mowisz tak jagby ksiac był niezbedny do zycia. Ja mam takie zdanie ze niejest i to jest moje zdanie ale ty niestety tego niezrozumiesz bo niestety twoja tolerancja religijna jest ograniczona przez posługe tych ksiezy i poprostu niemozesz zrozumiec tego ze ja niewieze w sw Kosciuł Powszechny ja wieze w Boga ze jest a pozatym to nijak sie ma do tego czemu francja plonie zatem skancze juz.
20-01-2006 09:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lewiatan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 437
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #67
 
Uwierz nie jestem Szatanem a w boga wierze na swoj sposob !! no niestety mialem przyjemnosc z ta gorsza czescia i przeswiadczyli mnie w tym ze tacy najprawdopodobniej sa wszyscy bo no dziesiatki spotkanych nawet jeden nie okazal sie 100% ksiedzem tylko wybrakowanym tworem seminarium z wielkim bozkiem na twazy zwanym kasa i obluda plynaca z ich ust co innego robi co innego mowi z ambony. Mialem przyjemnosc pracować przez pewien czas w domu publicznym jako barman i uwiezcie widzialem tam niejednego ksiedza co lepsze z kosciola do ktorego chodzilem pozatym pod adres plebani tez niejedna dziewka pojechala napewno sie nie wyspowiadac sie Uśmiech

poprawione przez: Offca
20-01-2006 13:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #68
 
A gdzie Ty te dziesiatki księży spotykałeś??? Na pielgrzymce do Częstochowy może??? :roll2: Widzisz jak to jest. Ja w swoim życiu spotkałam jednego, może dwóch księży, którzy moim zdaniem powinni się zastanowić nad swoim powołaniem. Pozostałym, a znam ich wielu osobiście, nie miałabym nic złego do zarzucenia.


4 ostatnie posty zostały przeniesione tutaj. Wprawdzie nijak mają się do tematu i telewizorów księży, ale nie miałam pojęcia gdzie to przenieść. Może założyć nowy temat? :-k

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
20-01-2006 13:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów