Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biblia jak dowód na...
Autor Wiadomość
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Tak Oliwko. Aluś dokładnie to wyjaśniła.Skłonność do zła nie jest dziedziczna,lecz pojawiła się dopiero wraz z grzechem pierworodnym. Nawet,gdyby owa skłonność do zła była dziedziczona to ten, kto zło czyni zawsze odpowiada za nie osobiście. Geny,czy nie, ale przed odpowiedzialnością nie ma ucieczki ani wymówki. Poza tym zło dosięga duszy, więc z genetyką nie ma to nic wspólnego.
09-12-2007 21:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oliwka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 192
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
alus napisał(a):"Nie jest zły przez czyn ale przez geny"...a Jezus mówi ...."cokolwiek uczyniłeś".....

na pytanie zaś uczniów, czy ślepota jest skutkiem grzechu rodziców(choroba wg Żydów była skutkiem grzechu), Jezus kategorycznie zaprzeczył (J 9, 2-3).
Świetna byłaby wymówka..."to nie moja wina - to wina genów" :diabelek: =D>

Czy chcesz powiedzieć ,ze ten ślepiec nie był obarczony grzechem pierwszego rodzenia?
Uczniowie zapytali o TEN przypadek slepoty ,bo według nich był to skutek grzechu.
Nie o tym mówie , nie wybiórczo ,co komu sie przydarzyło ,jak achoroba -kalectwo.
Wymówki nie ma geny swiadcza same za siebie - niosa śmierc !
><><

A Dusza zgrzeszyła i została odziana Namiotem skażenia.

[ Dodano: Pią 14 Gru, 2007 17:41 ]
Polonium napisał(a):Tak Oliwko. Aluś dokładnie to wyjaśniła.Skłonność do zła nie jest dziedziczna,lecz pojawiła się dopiero wraz z grzechem pierworodnym. Nawet,gdyby owa skłonność do zła była dziedziczona to ten, kto zło czyni zawsze odpowiada za nie osobiście. Geny,czy nie, ale przed odpowiedzialnością nie ma ucieczki ani wymówki. Poza tym zło dosięga duszy, więc z genetyką nie ma to nic wspólnego.

- Ma i to jeszcze jak !
- w genach masz cały zapis po przodkach

Jestem jak oliwka zielona w domu Elohim ;zaufałam łasce Jego
na wieki, wieków .
Ps.52/10
14-12-2007 18:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szumi Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
Oliwka napisał(a):A Dusza zgrzeszyła i została odziana Namiotem skażenia.
Czy mam rozumieć że owym "namiotem skażenia" jest wg Ciebie ciało :?:
Bo jeśli tak to źle trafiłaś, bo ciało nie jest karą a nagrodą. Ciało było od początku i będzie do końca. Było przed grzechem, i będzie po całkowitym zwycięstwie grzechu.

Η αληθεια ελευθερωσει υμας...
Veritas liberabit vos...
Prawda was wyzwoli...
(J 8, 32b)
14-12-2007 19:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #34
 
Oliwka napisał(a):Ma i to jeszcze jak !
- w genach masz cały zapis po przodkach
Uczyłaś ty się kiedyś biologii??? Ile ty masz tej wiedzy na temat genetyki, że Mendlowi nawet zaprzeczasz?

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
15-12-2007 09:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oliwka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 192
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
"szumi"
Cytat:
Oliwka napisał(a):A Dusza zgrzeszyła i została odziana Namiotem skażenia.

Czy mam rozumieć że owym "namiotem skażenia" jest wg Ciebie ciało :?:
Bo jeśli tak to źle trafiłaś, bo ciało nie jest karą a nagrodą. Ciało było od początku i będzie do końca. Było przed grzechem, i będzie po całkowitym zwycięstwie grzechu.
-Oczywiscie ze ciało jest Namiotem skazenia
- Nagrodą za grzech ?
- bardzo dobre podejscie ,tylko cos nie tak jest z ta nagroda - rozpada sie i cuchnie.
-Nie było od początku
Nie było przed grzechem ,ale na skutek grzechu
-zwyciestwo grzechu ? a co to takiego ?

Jestem jak oliwka zielona w domu Elohim ;zaufałam łasce Jego
na wieki, wieków .
Ps.52/10
19-12-2007 21:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szumi Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Ale co Ty Oliwka, wypisujesz za bzdury!
Czy chcesz napisać że ciała przed grzechem nie było? Jedynym źródłem wiedzy na temat życia przed upadkiem jest Biblia, a ona mówi jasno że ciało było od początku. Ba, po grzechu nic w tym ciele się nie zmieniło. Nadal jest takie samo. nieśmiertelność nie była istotą człowieczeństwa (tzn. nie była w naturze ludzkiej), nieśmiertelność się nabywało poprzez jedzenie owoców z drzewa życia. Po grzechu po prostu nas od owego drzewa oddzielono dlatego umieramy. Ciało nasze jest takie samo. Zmieni sie dopiero po zmartwychwstaniu. Wówczas będzie miało sobie właściwe cechy, teraz nieosiągalne (w stanie "normalnym" nie mówię o szczególnych ekstatycznych zachowaniach- są ona antycypacją w świecie przyszłym, ciele uwielbionym).
Chrystus przyjął ludzkie ciało, nie wyrzekł się go. Ciało jest darem darmo danym przez Boga w momencie stworzenia, nie w momencie grzechu.
Oliwka, Ty świadomie głosisz poglądy gnostyckie ??? Czy to przypadkowa zbieżność ???
20-12-2007 11:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #37
 
"Czyż nie wiecie, że ciało wasze jest światynią Ducha Świętego, który w was jest, a który macie od Boga, i że już nie nalezycie do samych siebie?" (1 Kor 6,19).
"namiot skażeniea" czy "światynia Ducha Świętego"?...zdecyduj się Oliwka, bo chyba znasz Listy Apostolskie?...one wchodzą do Kanonu Pisma Św.
20-12-2007 12:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oliwka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 192
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
"szumi"
Cytat:Ale co Ty Oliwka, wypisujesz za bzdury!
to sie okaże.
Cytat:Czy chcesz napisać że ciała przed grzechem nie było? Jedynym źródłem wiedzy na temat życia przed upadkiem jest Biblia, a ona mówi jasno że ciało było od początku. Ba, po grzechu nic w tym ciele się nie zmieniło. Nadal jest takie samo.
A któz ci wpoił takie nauki ?
Skoro sie powołujesz na Biblie to rób to uczciwie A Biblia nie mówi tego co ty .
Ciało przed grzechem
?
tez cos #-o
jesli ciało widzisz przed i po takie samo to znaczy ze nie tak widzisz.
nie bede pisac ze to bzdury bo samo z siebie wynika ze bzdury.
Eden nie był na tej ziemi był i jest w Trzecim Niebie.
po tym co zrobili otrzymali Koszule ze skór ,po tym a nie przed TYM - czytaj jak pisze
Koszule ze skór były znakiem skazenia dlatego musieli opuscic Eden .
Ciało od poczatku - czego ?

Cytat:nieśmiertelność nie była istotą człowieczeństwa (tzn. nie była w naturze ludzkiej), nieśmiertelność się nabywało poprzez jedzenie owoców z drzewa życia. Po grzechu po prostu nas od owego drzewa oddzielono dlatego umieramy
Nie była bo natura nie została dokonczona Wąż sie oto postarał
Umieramy bo Adam wybrał to co pociagało zmysły a nie Ducha
umieramy bo głupstwem jest dla cielesnego człowieka to co jest sprawa Boga.
Umieramy bo grzech jest żadłem smierci zakotwiczonym w naszym ciele poprzez
geny ,po przodkach.
Ciało/mieso umiera bo takie sa geny i NIC tego nie zmieni
Bóg nie moze przyjac tego ciała bo nie jest takie jak byc powinno .
Dlatego przyszedł by Dac Ratunek naszej Duszy by przywrócic jej GENY Ducha Mesjasza.

Cytat:. Ciało nasze jest takie samo. Zmieni sie dopiero po zmartwychwstaniu. Wówczas będzie miało sobie właściwe cechy, teraz nieosiągalne (w stanie "normalnym" nie mówię o szczególnych ekstatycznych zachowaniach- są ona antycypacją w świecie przyszłym, ciele uwielbionym).
Zmartwych powstanie niczego nie zmieni ,jesli nie masz tego teraz to skad wexmiesz potem
Powstana ci co przyjeli ZAPIS .

Cytat:Chrystus przyjął ludzkie ciało, nie wyrzekł się go. Ciało jest darem darmo danym przez Boga w momencie stworzenia, nie w momencie grzechu.


Mesjasz przyszedł Odziany Ciałem z Nieba wiec nie miał sie czego wyrzekac .
Biblia o tym mówi a ty powołujesz sie na NIą .
Ciało ciału nie jest równe.

Cytat:Oliwka, Ty świadomie głosisz poglądy gnostyckie ??? Czy to przypadkowa zbieżność ???
O ile wiem Gnoza to znaczy Poznanie ?
Poznacie Prawde - Prawda was Wyzwoli .
znasz sie na Gnozie ? a Ewangelie Prawdy ?

[ Dodano: Czw 20 Gru, 2007 16:40 ]
alus napisał(a):"Czyż nie wiecie, że ciało wasze jest światynią Ducha Świętego, który w was jest, a który macie od Boga, i że już nie nalezycie do samych siebie?" (1 Kor 6,19).
"namiot skażeniea" czy "światynia Ducha Świętego"?...zdecyduj się Oliwka, bo chyba znasz Listy Apostolskie?...one wchodzą do Kanonu Pisma Św.

Ciało w sensie OSOBA a nie mieso .
Nasze geny sa skazone nasze myslenie jest skazone ,wszyscy zgrzeszyli razem sie splugawili .
Wszystkim brak Chwały Najwyższego .
Swiatło przyszedł na swiat przyszedł do Swijej własnosci chciał Napełnic Soba Naczynia
ale Naczynia nie przyjęły Swiatła .
Mamy szanse bo Czas dobiega konca .

Jestem jak oliwka zielona w domu Elohim ;zaufałam łasce Jego
na wieki, wieków .
Ps.52/10
20-12-2007 17:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #39
 
Oliwka napisał(a):A któz ci wpoił takie nauki ?
Ja np. sama to wywnioskowałam, przeczytaj opisy stworzenia świata. Zacytuj w jaki sposóbzostał stworzony człowiek, czy bez ciała? Nie poparłaś swojego stanowiska żadnym cytatem z Biblii, jesteś gołosłowna.
Oliwka napisał(a):Eden nie był na tej ziemi był i jest w Trzecim Niebie.
A w którym miejscu Pisma Św. o tym pisze???
Oliwka napisał(a):Umieramy bo Adam wybrał to co pociagało zmysły a nie Ducha
umieramy bo głupstwem jest dla cielesnego człowieka to co jest sprawa Boga.
Umieramy bo grzech jest żadłem smierci zakotwiczonym w naszym ciele poprzez
geny ,po przodkach.
Umieramy,bo jest to skutek grzechu. Ale nie dziedziczymy grzechu po przodkach. Jest to cecha nabyta,a takich się nie dziedziczy. Nie przecz nauce!
Oliwka napisał(a):Ciało/mieso umiera bo takie sa geny i NIC tego nie zmieni
A co z ludzmi, którzy zostali wskrzeszeni, co z Jezusem, który zmartwychwstał? O tym pisze w Piśmie Św.
Oliwka napisał(a):Mesjasz przyszedł Odziany Ciałem z Nieba wiec nie miał sie czego wyrzekac
Narodził się z Kobiety...
Oliwka napisał(a):O ile wiem Gnoza to znaczy Poznanie ?
Poznacie Prawde - Prawda was Wyzwoli .
znasz sie na Gnozie ? a Ewangelie Prawdy ?
A czy ty dokładnie znasz gnozję? Bo wydaje mi się, że po prostu ślepo wierzysz gnostykom.
Oliwka napisał(a):Ciało w sensie OSOBA a nie mieso .
Acha czyli ty jesteś osobą bez kości i mięsa... ciekawe.
Oliwka napisał(a):Wszystkim brak Chwały Najwyższego
Przeczytaj fragment o zwiastowaniu NMP.

Oliwko nie ośmieszaj się. I zacznij odpowiadać na moje posty. Chyba, że się boisz polemiki ze mną.

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
21-12-2007 09:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szumi Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
Oliwka napisał(a):jesli ciało widzisz przed i po takie samo to znaczy ze nie tak widzisz.
nie bede pisac ze to bzdury bo samo z siebie wynika ze bzdury.
Eden nie był na tej ziemi był i jest w Trzecim Niebie.
Po pierwsze wskaż mi fragment z Biblii mówiący że eden jest w trzecim niebie. Ja powołuję sie na Pismo Święte nie na tradycję żydowską. Bo ani Żydzi, ani chrześcijanie nie przyjmują tego za słowo Boże.

Oliwka napisał(a):po tym co zrobili otrzymali Koszule ze skór ,po tym a nie przed TYM - czytaj jak pisze
Na co otrzymali te odzienie? Na ducha? Nie na ciało. Nie przeczę że życie ludzkie uległo zmianie, ale nie jego natura, nie jego ciało. Odwrócenie się od Boga nie implikuje zmian z ciele.
Oliwka napisał(a):Bóg nie moze przyjac tego ciała bo nie jest takie jak byc powinno .
Czyli Chrystus nie był człowiekiem?
Oliwka napisał(a):Dlatego przyszedł by Dac Ratunek naszej Duszy by przywrócic jej GENY Ducha Mesjasza.
Jakie geny? Jak mówi Pismo Chrystus stał się podobny do ludzi we wszystkim oprócz grzechu. także geny miał takie jak człowiek. Grzech jest przedmiotem duszy nie ciała.
Oliwka napisał(a):Ciało w sensie OSOBA a nie mieso .
Niestety Oliwka, nie udała się i tym razem argumentacja. W języku greckim (czyli oryginalnym Listu do Koryntian) czytamy:
Cytat:η ουκ οιδατε οτι το σωμα υμων ναος του εν υμιν αγιου πνευματος εστιν ου εχετε θεου και ουκ εστε εαυτων
(1 Kor 6, 19) (pogrubienie moje).

Jak widać owe "ciało" jest tu wyrażone poprzez greckie "soma", a to oznacza właśnie ciało w znaczeniu mięso. Ciało w znaczeniu całego człowieka to: "ό ανθρωπος".
Ba, św. Jan w swojej Ewangelii pisze:
Cytat:και ο λογος σαρξ εγενετο
(J 1, 14a) (pogrubienie moje)

tu jest ciało użyte w jeszcze bardziej dosadny sposób, przez "sarx", które oznacza właśnie mięso.

Jezus przyjął całego człowieka z jego ciałem i duszą.
Oliwka napisał(a):Mesjasz przyszedł Odziany Ciałem z Nieba wiec nie miał sie czego wyrzekac .
Biblia o tym mówi a ty powołujesz sie na NIą .
A gdzie Biblia podaje że Jezus z ciałem zszedł z nieba? Wskaż fragment.
Oliwka napisał(a):O ile wiem Gnoza to znaczy Poznanie ?
Jak najbardziej. Ja mówię jednak o gnozie opartej o neoplatonizm.
tej która głosiła niemożność przyjęcia przez Boga tego naszego marnego ciała, podział do dobry świat duchowy i zły materialny, etc. A przecież Bóg widział że wszystko co stworzył było bardzo dobre- a powiedział to właśnie o świecie materialnym.

Śmiać mi się chce czasem jak czytam takie ciekawostki Oczko

Η αληθεια ελευθερωσει υμας...
Veritas liberabit vos...
Prawda was wyzwoli...
(J 8, 32b)
21-12-2007 10:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #41
 
"A co z ludźmi co zostali wskrzeszeni" - podobnie w przypadku osób, których ciała nie uległy rozkładowi, np św. Bernadetta, której cietknite ciała, wyglada jakby spła jest wystawione w katedrze Newers w kryształowej trumnie.
http://www.iwonicz.przemysl.opoka.org.pl...adetta.htm
21-12-2007 10:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oliwka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 192
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #42
 
"nieania"
Cytat: Ja np. sama to wywnioskowałam, przeczytaj opisy stworzenia świata. Zacytuj w jaki sposóbzostał stworzony człowiek, czy bez ciała? Nie poparłaś swojego stanowiska żadnym cytatem z Biblii, jesteś gołosłowna.
Możesz sobie na takie określenia pozwalac , ja nie moge mam na czerwono
a moze mnie prowokujecie ?!
Cytat:
Oliwka napisał(a):Eden nie był na tej ziemi był i jest w Trzecim Niebie.
A w którym miejscu Pisma Św. o tym pisze???
nie wiesz ???
Cytat: Umieramy,bo jest to skutek grzechu. Ale nie dziedziczymy grzechu po przodkach. Jest to cecha nabyta,a takich się nie dziedziczy. Nie przecz nauce!

Oczywiście ,ze skutek grzechu a grzechem było ?
Grzech dziedziczymy po przodkach jest to brzemie którego sami sie nie pozbedziemy
Dziwne ze ta nabyta cechą jest śMIERć !
nauka sie zmienia i przemija jak obłoki wiatrem pedzone - nieosmieszaj sie
Cytat:
Oliwka napisał(a):Ciało/mieso umiera bo takie sa geny i NIC tego nie zmieni


A co z ludzmi, którzy zostali wskrzeszeni, co z Jezusem, który zmartwychwstał?
właśnie CO ? czy oni nie umarli ?
Jezusa do tego NIEMIESZAJ ,nie to CIAłO !
Cytat:Narodził się z Kobiety...
Oczywiście ,a wiesz dlaczego ?

Cytat:A czy ty dokładnie znasz gnozję? Bo wydaje mi się, że po prostu ślepo wierzysz gnostykom.
Czyli Apostołom ?
Paweł powiedział ze w Poznaniu jest mocny
Cytat:
Oliwka napisał(a):Ciało w sensie OSOBA a nie mieso .

Acha czyli ty jesteś osobą bez kości i mięsa... ciekawe.
nie kręc
Cytat:
Oliwka napisał(a):Wszystkim brak Chwały Najwyższego
Przeczytaj fragment o zwiastowaniu NMP

Oliwko nie ośmieszaj się. I zacznij odpowiadać na moje posty. Chyba, że się boisz polemiki ze mną.
[/quote]
O, a co tam zobacze ?
Daruj sobie - takie zaczepki ,- zacznij odpowiadac ....bo ....boisz ....
Odwagi mi nie brak ,ale wy takich na stos... #-o

[ Dodano: Pią 21 Gru, 2007 13:20 ]
"szumi".
Cytat:Po pierwsze wskaż mi fragment z Biblii mówiący że eden jest w trzecim niebie. Ja powołuję sie na Pismo Święte nie na tradycję żydowską. Bo ani Żydzi, ani chrześcijanie nie przyjmują tego za słowo Boże.
Taaak na Pismo , no to poszukaj .

Na co otrzymali te odzienie? Na ducha? Nie na ciało. Nie przeczę że życie ludzkie uległo zmianie, ale nie jego natura, nie jego ciało. Odwrócenie się od Boga nie implikuje zmian z ciele.[/quote]
Jasne NATURA jest po przodkach a jaka , skażona ,tez mi zaszczyt.
to jest DOWóD na to ,co zrobili .

Czyli Chrystus nie był człowiekiem?[/quote]
To ADAM z nieba a nie z prochu ziemi ziemski zmysłowy jak wszyscy
Cytat:
Oliwka napisał(a):Dlatego przyszedł by Dac Ratunek naszej Duszy by przywrócic jej GENY Ducha Mesjasza.
Jakie geny? Jak mówi Pismo Chrystus stał się podobny do ludzi we wszystkim oprócz grzechu. także geny miał takie jak człowiek. Grzech jest przedmiotem duszy nie ciała
Stał sie podobny ale nie TAKI SAM .
Własnie grzechu w NIM nie znaleziono , a gdzie szukano ?
Skad wiedzieli co Jego Dusza zawiera ? po czym poznali ?
Dusza zgrzeszyła ciało smierdzi O smierci gdzie żadło twoje ,gdzie smród twój !


.
Oliwka napisał(a):Ciało w sensie OSOBA a nie mieso .
Niestety Oliwka, nie udała się i tym razem argumentacja. W języku greckim (czyli oryginalnym Listu do Koryntian)
Wiesz ci od greki WIELE POZMIENIALI różniez Imie .

Cytat:Jak widać owe "ciało" jest tu wyrażone poprzez greckie "soma", a to oznacza właśnie ciało w znaczeniu mięso. Ciało w znaczeniu całego człowieka to: "ό ανθρωπος".
Ba, św. Jan w swojej Ewangelii pisze:
Cytat:και ο λογος σαρξ εγενετο
(J 1, 14a) (pogrubienie moje)

tu jest ciało użyte w jeszcze bardziej dosadny sposób, przez "sarx", które oznacza właśnie mięso.
Owszem w J1/14 jest mowa o Miesie mowa ze Słwo stał sie Miesem i szechn miedzy nami .
jeszcze do tego wróce. :wink:
jednak w kor jest mowa o ciele jako osoba/
Jak wy mozecie porównywac siebie z NIM ?>?no jak ?
Cytat:Jezus przyjął całego człowieka z jego ciałem i duszą.
a mógł tak po częsci albo ,albo ?

Oliwka napisał(a):Mesjasz przyszedł Odziany Ciałem z Nieba wiec nie miał sie czego wyrzekac .
Biblia o tym mówi a ty powołujesz sie na NIą .
Cytat:A gdzie Biblia podaje że Jezus z ciałem zszedł z nieba? Wskaż fragment.

Powołuje sie na SWOJE CIAłO/MIESO z Nieba ,ale nie maja wiary by to usłyszec -zobaczyc.

Cytat:Śmiać mi się chce czasem jak czytam takie ciekawostki Oczko
juz 2 000 tys lat śmiejecie sie . #-o

Jestem jak oliwka zielona w domu Elohim ;zaufałam łasce Jego
na wieki, wieków .
Ps.52/10
21-12-2007 13:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #43
 
"Czy oni nie umarli"? - umarli, ale niektórzy już 130 leżą z nietkniętym ciałem....
Oliwko - "zabacyłaś" podany link o Bernadeccie?...czy lepiej przy niewygodnych argumentach udawać niedowidzącej? Duży uśmiech =D>
21-12-2007 15:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oliwka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 192
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
alus napisał(a):"Czy oni nie umarli"? - umarli, ale niektórzy już 130 leżą z nietkniętym ciałem....
Oliwko - "zabacyłaś" podany link o Bernadeccie?...czy lepiej przy niewygodnych argumentach udawać niedowidzącej? Duży uśmiech =D>

Zobaczyłam
piękna dziewczyna ,nawet za zycia tak nie wygladała bo o ile wiem była
ciężko chora na gruźlicę?
No i co chcesz powiedziec ?
Ile to lat ona tak lezy ? a gdzie jej DUSZA sie błaka
Ciało bez DUCHA jest umarłe - OTO dowód !

Jestem jak oliwka zielona w domu Elohim ;zaufałam łasce Jego
na wieki, wieków .
Ps.52/10
21-12-2007 15:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #45
 
Jesli Bóg zadecydował, że to "mięso" jak Ty okreslasz nie uległo rozkładowi od 130 lat, to chyba On lepiej wie czy to "świątynia Ducha Św" czy "mieso-padlina"....chyba, że Ty jesteś lepiej wtajemniczona niz Najwyższy :shock:
21-12-2007 16:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów