Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
Cytat:HEHEHE ja zawsze liczyłam u księzy guziki na religii
I co, ile ich naliczyłas?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
12-04-2007 22:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
Hmm chyba powinno być ich 33 :mrgreen:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
12-04-2007 23:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #48
 
Daisy napisał(a):HEHEHE ja zawsze liczyłam u księzy guziki na religii Język
A u mnie nie przychodzili w kieckach tylko w gajerkach :krzywy:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
12-04-2007 23:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
A mnie uczyły zazwyczaj katechetki lub katecheci. Tylko dwa lata uczył mnie ksiądz w podstawówce. Tylko raczej należało skupić się na czymś innym a nieżeli liczyć guziki.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
12-04-2007 23:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #50
 
Mnie siostrzyca katarzynka uczyła w podstawówce do 2 albo 3 klasy. Potem był katecheta, a w liceum miałam samych księdzów.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
12-04-2007 23:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #51
 
Ostatnio jak ksiadz do szkoły w której pracuje przyszedł w sutannie zamiast cywila z koloratką to aż się szum podniósł ,a on po prostu się nie zdążył przebrać. A wynikła z teog śmieszna historia, ja byam po neiprzespanej nocy i zmulona nieziemsko, idę z księdzem na górę i woła mnie uczennica. Nie załapałam że to do mnie ze zemęczenia. Ona znowu: "proszę pani!" Na to ja zirytowana odwracam się i wołam: "No dobra, ale która :?: :!: "

Dziecko zbaraniałe stoi... "jj jjak to która :?: " - ksiądz uciekł sie wysmiać do pokoju nauczycielskiego.

Ot mnie kiecka zmyliła..

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
12-04-2007 23:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #52
 
u mojego brachola sa 34 guziki przy sytaniie Język +/- 2 bo to człowiek nigdy nie policzy dokładnie Język
u nas proboszcz zawsze wspomina na kolędzie "a kiedys Maryśka to mi na katechezie powiedziała ze mam sie nie ruszać bo nie może mi guzików zliczyc" :mrgreen:
13-04-2007 00:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #53
 
Daisy napisał(a):u mojego brachola sa 34 guziki przy sytaniie Język +/- 2 bo to człowiek nigdy nie policzy dokładnie Język
To policz dla mnie kieszenie Duży uśmiech

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-04-2007 00:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #54
 
Offca napisał(a):To policz dla mnie kieszenie Duży uśmiech
i tu mnie masz bo ja myślałam zawsze ze tak sa tylko dwa rozcięcia na wsadzenie ręki do kieszeni w spodniach... i zabij mnie ale nie wiem czy tam sa kieszenie.. ale złowo harcerza jutro sprawdze coby i własną ciekawość zaspokoic... :mrgreen:
13-04-2007 00:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #55
 
Daisy napisał(a):i tu mnie masz bo ja myślałam zawsze ze tak sa tylko dwa rozcięcia na wsadzenie ręki do kieszeni w spodniach...
Kochana, ja też tak myślałam, ale to nieprawda ;P

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-04-2007 00:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
Offca napisał(a):To policz dla mnie kieszenie
od 2 do 5 kieszeni. Ja mam 3 :mrgreen:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
13-04-2007 00:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #57
 
](*,) fakt są! przeciez kiedyś bratu zaszywałam, bo burżuj nie umie a mu husteczki wypadały :mrgreen: rzeczywiścia są Język
13-04-2007 00:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #58
 
jesli chodzi o sutanny, to fajne akcje sa na wydziale na poczatku pazdziernika kiedy to w Olsztynie klerycy z 3 roku sa świeżo po obłuczynach i ucza sie jeszcze chodzić w sutannie (nie maja takich problemów ci, którzy wcześniej byli lektorami i nosili alby). chłopaki zaplątują sie w sutanny, potykaja na schodach itpo.

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
14-04-2007 13:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karusia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 177
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #59
 
Cytat:HEHEHE ja zawsze liczyłam u księzy guziki na religii Język
A ja zawsze na Mszy Św. licze ministrantów ;P ale na Triduum ksindzów Duży uśmiech
14-04-2007 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów