Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!!!!!!!!!!!
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #31
 
[center]W dniu tak radosnym, tak roześmianym,
gdy milkną kłótnie, waśnie i spory,
niech mały Jezus dziś narodzony,
wleje w Twe serce pokój bez granic.
Życzę miłości, szczerości serca,
przyjaźni, która zawsze pamięta,
a wokół pełno życzliwych ludzi,
i zawsze szczerze radosnej buzi.

[/center]
Życzenia wszelkiej radości wszystkim forumowiczom składa Gepard Uśmiech
24-12-2006 17:13
Odpowiedz cytując ten post
Upiorzyca Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Przyszedł do swoich, a swoi Go nie przyjęli. Szczęśliwi ci, którzy tego nie doświadczyli.
Przyszedł do swoich, a swoi Go nie przyjęli. Przynajmniej nie przyjęli go właśnie ci, którzy spędzili życie na tłumaczeniu innym, jak mają na Niego czekać i jak Go przyjąć, gdy już przyjdzie.
Przyszedł do swoich, a swoi Go nie przyjęli, bo nie tak to ich zdaniem miało się odbyć. Nie tak miał wyglądać. Nie tak przyjść. Nie z Nazaretu. Nie jako syn cieśli.
Przyszedł do swoich, przyniósł im to, na co czekali od z górą stu pokoleń, a oni tego nie przyjęli. W każdym razie przyjęło niewielu.
Dlatego życzę Wam, byście zawsze, w każdej chwili, umieli docenić to, że On przyszedł. Dwa tysiące lat temu, jako maleńkie Dziecko przyszedł - także do Was. Niech więc zawsze prowadzi Was po najprostszej z dróg. A każde doświadczenie niech będzie krokiem do doskonałości. Życzę miłości - tak wielkiej i pięknej, jak Ta, która dziś w nocy się narodzi. Niech narodzi się także w Waszych sercach.

Szukam, Szukania mi trzeba,
Domu z gitar? i piórem.
A góry nade mn? jak niebo,
A niebo nade mn? - jak góry.
24-12-2006 21:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mak Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 234
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
Pan Bóg na świat przychodzi, a ludzie szukają promocji, dobre gospodynie lepią pierogi i leją domestosem łazienki. Ktoś boi się otworzyć drzwi, Dziadek z ojcem rozprawiają o nowym samochodzie- ktoś samotny przypomina sobie lepsze czasy , pomimo 24 XII kolejka przed monopolowym. a może właśnie dzisiaj jest ta chwila....
Z pozdrowieniami
24-12-2006 21:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #34
 
a ja powiem Wam krótkoCIESZMY SIĘ BO JEZUS JEST WŚRÓD NAS JUŻ OD STULECI I DZIĘKI NIEMU MY MOŻEMY ŻYĆ WIECZNIE Język Duży uśmiech :jupi: :mrgreen:
25-12-2006 01:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Andr2ej Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 365
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #35
 
[Obrazek: wesoychswiatrl9.jpg]
------------------------WESOŁYCH ŚWIĄT ----------------------------

Bóg jest mi?o?ci?

Je?eli z?o nie jest napi?tnowane rozzuchwala si?.
21-12-2007 13:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
[Obrazek: Nativity.jpg]

Wszystkim z tego forum ,a więc Adminom, moderacji i wszystkim, którzy tu piszą i pisać będą, pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia Błogosławionych Świąt Narodzenia Pańskiego i wielu natchnień Ducha Świętego w Nowym 2008 Roku. Pax. Przytulanie
21-12-2007 20:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #37
 
Zdziwisz się: Kto?..., zdziwisz się: skąd?...
A ja Ci życzę Wesołych Świąt.
Pomyślisz sobie: - To jakaś bajka!
A ja Ci życzę smacznego jajka!
Czy jestem szczery?... Nie miej obawy!
Bo również życzę miłej zabawy!

Niech czas wielkanocny utrzyma nasze marzenia w mocy i wszystkie życzenia okazały się do spełnienia i aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości abyśmy przez życie kroczyli w ludzkiej godności i niech symbol boskiego odrodzenia był i dla nas celem do spełnienia. Wesołych świąt.

[Obrazek: 377073ab1f90b746med.jpg]

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
22-03-2008 08:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #38
 
Wielu łask Zmartwychwstałego życzę wszystkim Forumowiczom Uśmiech

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
22-03-2008 08:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Talmid Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 624
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #39
 
Życzę wszystkim forumowiczom radosnych świąt zmartwychwstania Jezusa, Pana naszego i abyśmy i my zmartwychwstali razem z nim.
Bo wszystko w Nim jest życiem. Zmartwychwstał, żyje i daje nam swoje nowe życie. A zmartwychwstając, wskrzesił nas razem z sobą. Uśmiech
22-03-2008 11:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Arek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 104
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #40
 
Wesołych, pełnych nadziei i wiary Świąt Wielkiej Nocy, spędzonych wśród srebrnych bazi i kochającej rodziny, przy wspólnym stole. Smacznego święconego jajka oraz mokrego poniedziałku...
Uśmiech

Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli sie z innymi.
Jan Pawel II
[Obrazek: tententego.gif]
22-03-2008 14:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sasankja Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 116
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #41
 
[center]Baranku Wielkanocny coś wybiegł z rozpaczy
z paskudnego kąta
z tego co po ludzku się nie udało
prawda, że trzeba stać się bezradnym
by nie logiczne się stało

Baranku Wielkanocny coś wybiegł czysty
z popiołu
prawda, że trzeba dostać pałą
by wierzyć znowu

prawdziwego odrodzenia Wiary, Miłości i Nadziei, łaski pojednania i pokoju

życzy Wszystkim forowiczom

sasankja Uśmiech
[/center]

by?am ale si? zmy?am
22-03-2008 15:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #42
 
[glow=red][center]Z okazji Świąt Zielkanocnech zyca Wom wsystkiego co najlepse,
zeby zycie Wase łot tej pory było lepse.
Śwat sia raduje, niebo tryumfuje.
Niechze tan Chrystus, chtorny tryumfuje
da Woma scanście, fortuny daruje.
Pojmanie! Bzicowanie! Korunowanie! Krzyzowanie! Zmartwychwstanie!
ALLELUJA!
[/glow]

[Obrazek: jezus.JPG][/center]

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
22-03-2008 16:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
Benedykt 16 w Spe Salvi, Nr 50 napisał(a):Czy umarła nadzieja? Czy świat ostatecznie pozostał bez światła, życie bez celu? W tamtej godzinie prawdopodobnie na nowo usłyszałaś w swoim wnętrzu słowa anioła, w których odpowiadał na Twój lęk w chwili zwiastowania: « Nie bój się, Maryjo! » (Łk 1, 30). Ile razy Pan, Twój Syn, mówił to samo swoim uczniom: Nie lękajcie się! W noc Golgoty znów w swoim sercu słyszałaś te słowa. Przed godziną zdrady powiedział do swoich uczniów: « Odwagi! Jam zwyciężył świat » (J 16, 33). « Niech się nie trwoży serce wasze ani się nie lęka » (J 14, 27). « Nie bój się, Maryjo! » W godzinie Nazaretu anioł powiedział Ci też: « Jego panowaniu nie będzie końca » (Łk 1, 33). Czy może skończyło się, zanim się zaczęło? Nie, pod krzyżem, na mocy samego słowa Jezusa, Ty stałaś się Matką wierzących. Z tą wiarą, która nawet w ciemności Wielkiej Soboty była pewnością nadziei, szłaś ku porankowi Wielkiej Nocy. Radość zmartwychwstania dotknęła Twego serca i złączyła Cię w nowy sposób z uczniami, którzy mieli stać się rodziną Jezusa przez wiarę. Byłaś pośród wspólnoty wierzących, która w dniach po Wniebowstąpieniu modliła się jednomyślnie o dar Ducha Świętego (por. Dz 1, 14) i otrzymała Go w dniu Pięćdziesiątnicy. « Królestwo » Jezusa okazało się inne od tego, które ludzie mogli sobie wyobrazić. To królestwo rozpoczęło się w tamtej godzinie i nie będzie miało końca. Tak więc pozostajesz pośród uczniów jako ich Matka, jako Matka nadziei. Święta Maryjo, Matko Boga, Matko nasza, naucz nas wierzyć, żywić nadzieję, kochać wraz z Tobą. Wskaż nam drogę do Jego królestwa! Gwiazdo Morza, świeć nad nami i przewódź nam na naszej drodze!
Radosnego Alleluja!

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
22-03-2008 17:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Andr2ej Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 365
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #44
Wesołych Świąt
Niech te święta Wielkiej Nocy
spłyną rzeką Boskiej mocy
otuliwszy serce Wasze
wielobarwnym kwieciem marzeń
.



__[Obrazek: 84ab3e6cf_zoom_0.jpg]

Bóg jest mi?o?ci?

Je?eli z?o nie jest napi?tnowane rozzuchwala si?.
22-03-2008 19:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anuszka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 847
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #45
 
Życzę Wam wszystkim, aby Wielkanoc ogarnęła
Was szczególną tradycją i nowymi szczęśliwymi przeżyciami,
Ale przede wszystkim by Wielkanoc
umocniła Waszą wiarę, podniosła na duchu
i napełniła Wasze serca radością


http://kasiek0604.blog.onet.pl/1,AR3_200...index.html
[Obrazek: jes.jpg]
22-03-2008 19:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów