Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A anoreksja to grzech??
Autor Wiadomość
Lola Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 595
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #16
 
i tu cię mam :wink:
anoreksja dotyka również mężczyzn, więc to nie tylko głupawe babskie teksty :roll:
chociaż z tego co czytałam to u mężczyzn częściej spotyka się bulimię, natomiast przy anoreksji mężczyźni z większą zajadłością wyniszczają swój organizm...

...Alles was zählt,
ist die Verbindung zu Dir
und es wäre mein Ende,
wenn ich diese Verbindung verlier...
15-09-2004 00:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #17
 
Dziwne :-k
15-09-2004 20:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hekate Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #18
 
hmm... daidoss... palenie - owszem, jest zaoczatkowane w grzechu, tak samo alkoholizm i narkomania... ale anoreksja jest czyms zupelnie innym...

i wcale nie zaczynas sie od glupich tekstow, ze "jestem gruba"... anoreksja ZAWSZE ma podloze czystko psychologiczne... osoba chora czesto uwaza, ze tylko nad jedzeniem ma prawdziwa kontrole... dlatego anorektyczki zwykle pochodza z dobrych, pelnych rodzin...

wydaje mi sie, ze ta dziewczyna potrzebuje pomocy i nie grzeszy nie jedzac... ona nie panuje nad tym, co robi... i wogole mysle ze polnowanie jej z jedzeniem nic nie pomoze... trzeba zlikwidowac fundamenty choroby, a nie to, co jest teraz... chociaz to tez wazne...

"Królestwo Bo?e jest w was i wokó? was, nie w budynkach z derwna czy kamienia...
Rozszczep drewno - a b?d? tam, podnie? kamie? - a znajdziesz mnie..."
15-09-2004 23:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #19
 
Hekate napisał(a):hmm... daidoss... palenie - owszem, jest zaoczatkowane w grzechu, tak samo alkoholizm i narkomania... ale anoreksja jest czyms zupelnie innym...

Wiesz co do narkomani to bym sie mogl tak samo nie zgodzic jak wy sie nie zgadzacie co do anoreksji...
:arrow: Narkoman to nie lump, ktory bierze sobie strzaly bo tak mu sie podoba. Mozna powiedziec, ze to dlaczego bierze moze byc podstawa w psychice czlowieka. Koles pochodzi z dobrej rodziny, ale nie idzie m w szkole, rodzice sie czepiaja, ze mu nie idzie... I spotyka osobe, ktora ma rozwiazanie dla niego... (nie mowie tutaj o blokersach trudniacych sie paleniem maryski Język )

Czy w tym wypadku grzeszy :?: :?: Nie ?? No przeciez branie narkotykow to grzech....

Tak samo dlatego mysle jesli chodzi o anoreksje, ktora ma swoj poczatek w psychice czlowieka. Nie wiemjakie moga byc przyczyne wywlolane nia ale podejrzewam, ze moze te same, chec zostania zaakceptowanym przez innych, modelki ...
16-09-2004 08:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hekate Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #20
 
no, jesli chodzi o narkomanow to rzeczywiscie moge sue zgodzic z przedmowca... oczywiscie nie liczac tych co cpaja dla zabawy...

ale ciekawa jestem jak Bog patrzy na te sprawy...

a tak wogole to jest tu gdzies na forum post o samobojstwie... czy samobojstwo zawsze jest grzechem smiertelnym?? bo mi sie wydaje ze nie... kazdego mozna kiedys zlamac psychicznie

"Królestwo Bo?e jest w was i wokó? was, nie w budynkach z derwna czy kamienia...
Rozszczep drewno - a b?d? tam, podnie? kamie? - a znajdziesz mnie..."
16-09-2004 21:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #21
Samobójstwo
Hekate napisał(a):a tak wogole to jest tu gdzies na forum post o samobojstwie... czy samobojstwo zawsze jest grzechem smiertelnym?? bo mi sie wydaje ze nie... kazdego mozna kiedys zlamac psychicznie
Tak. Jest temat o samobójstwie Samobóstwo (przeniesiony ze starego forum) w dziale Ewangelizacyjna Pomoc. Tam poruszyliśmy już ten temat. A jak Hekate masz jakieś pytania o samobójstwo, to proszę tam je zadawać, aby na Forum był jako taki porządek.
P.S. Taka uwaga. Jest na Forum opcja wyszukiwania, która znajduje się na samej górze: Szukaj

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
17-09-2004 08:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów