Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rycerz Chrystusa moze zadawac smierc bez obaw
Autor Wiadomość
NO Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #46
 
Cytat:No cóż - widzę że la sempera No jest autorytetem w sprawach Wiary - nie mówiąc juz o sprawach związanych z rozwojem cywlizacji ...
Chłop, który nie ma zielonbego pojęcia o sprawach w których się wypowiada - jest autorytetem dla innego...
No cóż - wiesz co

To trochę off-topic, ale pewne rzeczy muszę wyjaśnić, bo mają kluczowe znaczenie:

1. Czyżbym zajął niechcący, Twoje, ddv, miejsce Autorytetu W Sprawach Wiary ??? Jeżeli tak, to przepraszam, nie wiedziałem, że pozycja ta jest zarezerwowana dla Ciebie. Racz przyjąć moje głębokie przeprosiny. Myślę, że w głębi serca, Semper, jednak to Ciebie traktuje jak Autorytet.

2. Nie jestem "chłopem" - mieszkam w mieście i nigdy nie miałem "gospodarki".

3. Fakt, nie mam zielonego pojęcia. Mam pojęcie bladoróżowe wpadające nieco w niebieskawy odcień.

Cytat:Zarzutu tego NIE RACZYŁ NAWET UZASADNIĆ tylko wkleił głupawy tekst "NO" (którego to ignoruję.

1. Głupawy ??? Czy wszystko, z czym się nie zgadzasz albo przekracza zdolność Twojego pojmowania zaraz musi być głupawe ???

2. O tym, że ignorujesz wiemy już od dawna, bo trąbisz o tym na lewo i prawo. Nie przeszkadza Ci jednak to "ignorowanie" nadal komentować moje wypowiedzi (czy raczej może należałoby powiedzieć: próbować mnie obrazić).

3. W mojej głupawej wypowiedzi jest właśnie argumentacja, której ani Ty ani Pan Jswiec nie chcecie przeanalizować.

Niech ?yje gen Wojtek J.
30-12-2005 08:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Moniczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 804
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #47
 
Ale offtopic :/

... Chrystus jest moc? Bo?? i m?dro?ci? Bo??, to ten, kto nie zna Pisma, nie zna mocy Boga ani Jego mi?o?ci: Nieznajomo?? Pisma ?wi?tego jest nieznajomo?ci? Chrystusa."

?w. Hieronim
30-12-2005 10:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #48
 
Posty zostały przeniesione to tematu http://forum.ewangelizacja.sulechow.net/...php?t=1395
wiec proszę dyskusje na temat hierarchii w Kościele kontynuować tam.

Julia

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
30-12-2005 14:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów