Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WOSP XIV FINAŁ
Autor Wiadomość
Lewiatan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 437
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #1
WOSP XIV FINAŁ
"Wspieranie orkiestry to poparcie woodstocku, czyliśmiertelnego zagrożenia dla młodzieży, a przedewszystkim satanizmu, bo młodzieżowe namioty pełne są fanów diabła"

Oto cytat wypowiedzi jednego z katolickich ksiezy. Czy Wy zgadzacie sie z tymi słowami i jaki jest Wasz stosunek do akcji Fundacji WOSP ????
03-01-2006 22:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #2
 
Na pewno gdyby nie ta akcja, to wiele szpitali pracowałoby z przysłowiowymi ogarkami.

Ale nie ukrywam, żę od 1-2 lat ma mcoraz więsze wątpliwosci ,czy aby na pewno wszystkie pieniadze z WOŚP-u trafiają w odpowiednie ręce...

Poza tym tak naprawdę to nie J. Owsiak jest pomysłodawcą ani jedynąsiłą tej akcji, jest medialną figurką, a zachowuje się jakby on sam każdemu te pieniadze z narażeniem życia z gardła wydarł... a moze to tylko moje uprzedzenie, nie wiem...

Zauważam inną nutę w spotach zapowiadajacych akcje: juz nie "zobaczcie, ile wszyscy możemy" ale coś bardziej pod katem" zobaczcie, co ja zrobiłem", a to chyba nie fair...
NIE łączyłabym Woodstock'u z WOŚP'em, mam dużo "anty" Woodstock, może dlatego , że miałam okazję poznać zbyt wiel osób, które zostały upokorzone, zniszczone lub zastraszone nawet bo były przeciwko Przystankowi. Mam na mysli osoby z Kostrzyna, znam je osobiscie, jak również wiele osób z PJ, ale to juz inna historia.


---------


A co do WOŚP: najlepsze, co mogło naszą słuzbę zdrowia i dzieciaki spotkać Uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
03-01-2006 23:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
Do WOŚP nic nie mam, do Owsiaka tak :roll2:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
04-01-2006 00:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #4
 
Generalni zły Owsiak pogonił przystanek Jezus co sie pasł przy okazji Woodstocka, a był pod egidą kościoła. Po jeśli chodzi o przystanek W. to z jednej strony księża zgrzytają zębami z nienawiści, a z drugiej chcą koniecznie podpiąć się pod - to powiedział baj, baj. To, że powiedział baj baj to straszliwe zło, a ciekawe co by było, gdyby Owsiak chaciał zorganizować W obok jakiejś arcykatolickiej imprezy śpiewaczej.

To co kościół najbardziej drażni to to, że miliony Polaków dają miliony zetów z własnej woli i nie dla żadnej kościelnej fundacji tylko dla Orkiestry , której szef o zgrozo ma opinie S.C.E gdzieś.

To jak żałośni i beznadziejni są niektórzy księża widać po tym jak co roku paru wolontariuszy dostaje bęcki pod kościołami - czy to własnoręcznie dokonane arcykatolickimi rączkami, czy to z proboszczowym błogoslawieństwem.

A miliony ludzi (w tym zapewne wielu katolików) ma w końcowym odcinku przewodu pokarmowego światłe słowa ludzi kościoła i pomaga. Taka fura kasy i nie ma jak na niej świątobliwych rączek położyć- to budzi gniew.

Dając kasę na WOŚP, liczę się z tym, że jakaś jej częśc zostanie przeznaczona na przystanek W. i mi to nie przeszkadza bo to nie jest żadną tajemnicą.

A co do reakcji kościoła i środowiska około-wazeliniarsko-kościelnych : psy szczekają, karawana jedzie dalej.
04-01-2006 09:14
Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
semper_malus napisał(a):To co kościół najbardziej drażni to to, że miliony Polaków dają miliony zetów z własnej woli i nie dla żadnej kościelnej fundacji tylko dla Orkiestry , której szef o zgrozo ma opinie S.C.E gdzieś.
semper_malus napisał(a):A miliony ludzi (w tym zapewne wielu katolików) ma w końcowym odcinku przewodu pokarmowego światłe słowa ludzi kościoła i pomaga. Taka fura kasy i nie ma jak na niej świątobliwych rączek położyć- to budzi gniew.

ja akurat tak nie sadze tak to jest odbierane jak by sie przyjzec to wiele fundacji koscielnych w ciagu roku przeznacza o wiele wieksze pieniadze uzyskane od wiernych, ktore przeznaczaja na pomoc ludzia ubogim i to tez nie jest tajemnica ale jakos o tym nie jest tak glosno jak o wosp raz na rok :-


moim zdaniem wosp jest ok bo przeznacza spora kase na polski sprzed medyczny a to jest potrzebne w naszej sytuacji Oczko
co do PW to juz troszeczke inaczej u mnie ale nie do konca negatywnie
04-01-2006 13:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #6
Re: WOSP XIV FINAŁ
Lewiatan napisał(a):"Wspieranie orkiestry to poparcie woodstocku, czyliśmiertelnego zagrożenia dla młodzieży, a przedewszystkim satanizmu, bo młodzieżowe namioty pełne są fanów diabła"

Oto cytat wypowiedzi jednego z katolickich ksiezy. Czy Wy zgadzacie sie z tymi słowami i jaki jest Wasz stosunek do akcji Fundacji WOSP ????
HAHAHAHAHA!!! FANÓW DIABŁA!!!!! Dobre, naprawdę dobre! Duży uśmiech

Patrzcie ileż to rzeczonych "fanów diabła" mamy w Polsce. Gdzie jest te 99,99% katolików?Duży uśmiech
To jeden z najzabawniejszych cytatów jakie czytałem ostatnio. "Fani diabła".....hehhehehehe

[ Dodano: Sro 04 Sty, 2006 13:58 ]
Annnika napisał(a):Ale nie ukrywam, żę od 1-2 lat ma mcoraz więsze wątpliwosci ,czy aby na pewno wszystkie pieniadze z WOŚP-u trafiają w odpowiednie ręce...
To prawda. Nie wiadomo jak tam jest, podobnie jak zresztą w wielu akcjach, fundacjach czy innych caritasach.

Annnika napisał(a):NIE łączyłabym Woodstock'u z WOŚP'em, mam dużo "anty" Woodstock, może dlatego , że miałam okazję poznać zbyt wiel osób, które zostały upokorzone, zniszczone lub zastraszone nawet bo były przeciwko Przystankowi. Mam na mysli osoby z Kostrzyna, znam je osobiscie, jak również wiele osób z PJ, ale to juz inna historia.
Tu też się zgodzę - nie wiem czemu tak jest, ale w środowiskach młodzieżowych, i to tych zdawałoby się "iteligentnych" - za krytykę PW spotkac może człowieka ostracyzm w różnych formach. Ja straciłem "przyjaciółkę" bo niebacznie wypowiedziałem przy niej parę krytycznych słów o PW.
A zdawałovby się, że ta "lepsza" młodzież propaguje tolerancję itp......

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
04-01-2006 14:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CaRo Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 41
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #7
 
Ja nic nie mam ani do Owsiaka ani do Wosp, Sprzet ktory zakupila orkiestra dla szpitali ratuje zycie wielu ludzi, co wiec w tym zlego? Wiadomo ze nie wszystkie pieniadze trafiaja na zakup sprzetu, no ale to jest fundacja, czesc pieniedzy idzie na rzecz fundacji i oni moga zrobic z ta kasa co chca. Ludzie wypowiadaja sie jaka to orkiestra jest zla ze czesc pieniedzy bierze na swoje potrzeby, tylko czemu Ci ludzie sami nie zaloza podobnej fundacji, wtedy beda mogli oddawac 100%.
Pozatym semper ma sporo racji.

oczywiscie jesli ktos ma zastrzezenia do Wosp to moze rzucic troche kasy na inna fundacje.
to tyle, pozdr Duży uśmiech

..and may the force be with You.. Uśmiech
04-01-2006 17:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #8
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):Tylko "ojdyr" mógł taki eufemizm wymyśleć


Nie tylko. W Polsce jest więcej niż jeden takich tytanów wiary i intelektu.

Co do kościelnych fundacji chciałbym zobaczyć na ile one by pomogły, gdyby wzorem WOŚPU odczepiły się od budżetu i władz samorządowych. Bo co innego wydusić kasę od urzędasów którzy dają bo to nie ich a co innego skłonić ludzi by sami z siebie dali.

Co do PW to ani grosz z pieniędzy danych przez ludzi na WOŚP nie idzie na festiwal. Wydatki fundacjji można sprawdzić na stronie WOŚP.
10-01-2006 23:51
Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #9
 
semper_malus napisał(a):Co do PW to ani grosz z pieniędzy danych przez ludzi na WOŚP nie idzie na festiwal. Wydatki fundacjji można sprawdzić na stronie WOŚP.

Jasne, a Ty zaraz taki łatwowierny :hahaha:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
10-01-2006 23:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #10
 
Offca napisał(a):Jasne, a Ty zaraz taki łatwowierny

Wiesz skąd Owsiak bierze kasę na festiwal?
11-01-2006 00:32
Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #11
 
semper_malus napisał(a):Wiesz skąd Owsiak bierze kasę na festiwal?

Na pewno zbiera na tacy :hahaha: Nie obchodzi mnie skąd bierze, To już sprawa jego sumienia Szczęśliwy

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
11-01-2006 00:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aslan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #12
 
Lewiatan napisał(a):"Wspieranie orkiestry to poparcie woodstocku, czyli śmiertelnego zagrożenia dla młodzieży, a przedewszystkim satanizmu, bo młodzieżowe namioty pełne są fanów diabła"

Oto cytat wypowiedzi jednego z katolickich ksiezy

Cytat:To sa w 100% autentyczne i szczere slowa wupowiedziane przez O.Rydzyka wiem zemieszne ale prawdziwe

a Owsiak powiedział że katolickim szmatławcom nie będzie dawał satysfakcji z miejsca na Woodstocku, bo i tak za dużo się panoszą w Polsce. i dodał 'kraju Polan powstań z kolan".

człowieku, takie jak twoje informacje i cytaty to ja sobie mogę wymyślić podczas porannego oddawania moczu, więc po co cytujesz słowa bez podania źródła?
poza tym najpierw piszesz, że to 'cytat wypowiedzi jednego z księży' potem raptem zamienia się ów ksiądz w O. Rydzyka :lol2:
poza tym twój upór że słowa które zacytowałeś są "100% autentyczne i szczere, pradziwe" jakoś nie przydaje prawdziwości tych stwierdzeń. może więc powiesz, gdzie tak powiedział? coś się zaplątałeś, gościu.

[ Dodano: Sro 11 Sty, 2006 15:21 ]
DARTH_HELMUTH napisał(a):Tak myślałem. Tylko "ojdyr" mógł taki eufemizm wymyśleć. Bardzo szczęśliwy
a ludzie to łykają i się nakręcają, oj, oj.... Oczko

Wydoby? mnie z do?u zag?ady
i z ka?u?y b?ota,
a stopy moje postawi? na skale
i umocni? moje kroki.
I w?o?y? w moje usta ?piew nowy,
pie?? dla naszego Boga.
Ps. 40
11-01-2006 16:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aslan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #13
 
Lewiatan napisał(a):bo je z odbytu wyciagam. a co myslales ze jest inaczej ??

i tyle są warte

Lewiatan napisał(a):Co do cytatu to nie wymyslilem go ale skoro tak uwazasz to masz do tego prawo.

nie katujmy już tego tematu, po prostu takie podawanie niesprawdzalnych informacji jest dokładnie warte tyle, co wyciąganie ich stamtąd, co ty. jeżeli powiesz, że sam te słowa usłyszałeś, to wtedy uwierzę.

Lewiatan napisał(a):No coz ty wiezysz w jezusa a ja w to co powiedział wielmozny o.Rydzyk.
masz do tego prawo. chociaż teraz to ja ci nie wierzęOczko
Lewiatan napisał(a):Co do obrazy to czuje sie obrazony takimi stwierdzeniami jak gosciu
jesteś gościem forum.

Wydoby? mnie z do?u zag?ady
i z ka?u?y b?ota,
a stopy moje postawi? na skale
i umocni? moje kroki.
I w?o?y? w moje usta ?piew nowy,
pie?? dla naszego Boga.
Ps. 40
11-01-2006 23:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #14
 
Lewiatan napisał(a):Co do obrazy to czuje sie obrazony takimi stwierdzeniami jak gosciu (nie jestem zademgosciem bynajmiej dla niego)

:shock: Weź go podaj do sądu za tą obrazę! Z 10 lat dostanie jak nic! :shock:
To nie jest powód byś innych przez to wyzywał od szczeniakó i katolickich pomiotów :!: Pohamuj się trochę bo zachowujesz się jakbyś wyszedł z psiarni a nie od ludzi :x
Po prostu to juz nawet nie jest śmieszne, tylko żałosne :zmieszany:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
11-01-2006 23:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lewiatan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 437
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #15
 
Skonczmy to gadanie
Wracajac do tematu przepraszam za moj blad dotyczacy zrudła tych słów niejest to radio maryja tylko telewizja trwam
w 2004 roku w bardzo czesto emitowanym filmie na antenie owej stacji o przystanku łudstok tam to padły wyzej wymienione słowa odnosnie mlodziezy na przystanku.



a to dla tych co niewieza ze ich pasterze moga cos takiego powiedziec to artykoł z serwisu internetowego GAZETA.CA

Robert Rewiński, Zielona Góra 07-12-2004, ostatnia aktualizacja 07-12-2004 21:10

Związana z Radiem Maryja Telewizja Trwam ojca Rydzyka atakuje Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. "Lepszy Rydz niż nic" - odpowiada na firmowych koszulkach Jerzy Owsiak

TV Trwam w ostatni weekend pięć razy pokazała film "Woodstock - przemilczana prawda". Emitowała go też w lipcu, chcąc przeszkodzić w organizacji "Przystanku Woodstock" w Kostrzynie nad Odrą. Teraz cel jest inny: podważyć sens zbliżającej się styczniowej zbiórki XIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Film (m.in. ze sceną z rozebraną do pasa dziewczyną i flagą z liściem marihuany) wzbogaciły informacje, że "wspieranie Orkiestry to poparcie Woodstocku, czyli śmiertelnego zagrożenia młodzieży. A przede wszystkim satanizmu, bo młodzieżowe namioty pełne są fanów diabła".

Burmistrz Kostrzyna Andrzej Kunt wytyka, że film o Woodstocku został nakręcony kilka lat temu w Żarach (tam odbywały się poprzednie "Przystanki"): - Nie sądzę, aby kostrzynianie uwierzyli w tę propagandę. Z sondażu wynika, że 95 proc. mieszkańców chce powtórki.

Jerzy Owsiak nie komentuje telewizyjnych sensacji. Za to w internetowym sklepiku WOŚP wystawił na sprzedaż nową koszulkę z napisem: "Byłem na Woodstocku i Trwam w Rock'n'rollu - lepszy Rydz niż nic". Do zielonogórskiej redakcji "Gazety" przysłał rozliczenie finansowe ostatniego finału WOŚP. Wynika z niego, że na sprzęt dla polskich szpitali wydał 26,3 mln zł. Kolejny finał zaplanowano na 9 stycznia 2005 r. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na "nowoczesne metody diagnostyki i leczenia w neonatologii i pediatrii".

A jesli nadal uwazasz ze wymyslilem to sobie jak sikalem rano to proponuje wpisac w google "Wspieranie orkiestry to poparcie woodstocku"
12-01-2006 20:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów