Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Walczący z sektami" - nowa sekta?
Autor Wiadomość
Invader Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
AvE,

ddv napisał(a):Ivader ! Ja rozumiem, ż dla ciebie Kościół to "najgorsze zło" bo cośtam.

Po pierwsze nigdzie tak nie napisałem, a to co myślę o organizacji zwanej KK to moja prywatna sprawa i wara ci od tego.

Po drugie: odczep się ode mnie człowieku bo nie mam najmniejszej ochoty dyskutować z tobą. Swoje zdanie w tym temacie przedstawiłem. Niestety fakty nie przedstawiają w dobrym świetle ani pana Nowaka ani KK jeśli ten drugi w ogóle reaguje na działalność owego jegomościa.

Pozdr.

[ Komentarz dodany przez: Annnika: Sob 20 Sty, 2007 19:26 ]
Uspokój się proszę bo sobie w końcu nazbierasz :!:

[Obrazek: Metal_Johnson.gif]

Stay Invaderized
20-01-2007 14:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #17
 
Invader napisał(a):Niestety fakty nie przedstawiają w dobrym świetle ani pana Nowaka ani KK jeśli ten drugi w ogóle reaguje na działalność owego jegomościa.
Cóż - jeżeli odcinanie się Kościoła lub organizacji związanych z Kościołem od działaności tego pana jest wg. ciebie jakimś "wyrazem hipokryzji" to jak to inaczej nazwać ?
A z tego co napisaleś w tym z fragmntu:
Invader napisał(a):Czyżbyśmy mieli w Polsce instytucję inkwizycji? Wszystko na to wskazuje. Uznaję to jako kolejną plamę na honorze KK, bo ten jakoś nie wypowiedział się jak dotąd na temat działalności tego pana, i chyba nie ma zamiaru tego zrobić. Zamiast tego nawet go wspiera, czego dowodem może być chociażby publikacja artykułu: "Uwaga - werbownicy do sekt!" w Tygodniku Katolickim "Niedziela". Więc z jednej strony krytyka, a z drugiej całkowite przyzwolenie na działalność tego oszołoma.
Zupełnie nie wiem czy "złem i plamą na honorze Kościoła" jest to, ze ogranizacje antysektowe ktytukują jego dzialłnośc, czy to, że czasm ktoś wydrukuje ( lub raczej: wydrukował kiedyś fragmenty jego wypowiedzi czy jeszcze coś innego ?
Widzę jedynie z tego co piszesz ...''że Koscioł to tak czy inaczej zło" :?

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
20-01-2007 22:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
/PRAEDATOR Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 21
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
ddv napisał(a):
Invader napisał(a):Niestety fakty nie przedstawiają w dobrym świetle ani pana Nowaka ani KK jeśli ten drugi w ogóle reaguje na działalność owego jegomościa.
Cóż - jeżeli odcinanie się Kościoła lub organizacji związanych z Kościołem od działaności tego pana jest wg. ciebie jakimś "wyrazem hipokryzji" to jak to inaczej nazwać ?

Ja bym nazwał to raczej chowaniem głowy w piasek - skoro pan N. robi tak złą reklamę katolickim centrom antysektowym sprawiając, że każdy zdrowo myślący człowiek zaczyna się zastanawiać, czy aby przypadkiem nie jest to zwykła nagonka, wręcz polowanie na czarownice, to czemuz to KK oficjalnie nie wystapi przeciwko panu N.

...I TYLKO PUSTA NOC TOCZY KO?A Z GWIAZDAMI..

[Obrazek: PRAEDATOR.gif]
22-01-2007 01:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów