Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Islam. Czy Islam opanuje świat, a przynajmniej Europę?
Autor Wiadomość
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #46
 
zabunkruj się w postach i modlitwach - wojna i prześladowanie dopadnie cie szybciej niż myślisz: najpierw rodzina, potem przyjaciele, nawet wspólnota czy kapłani :-({|=

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
19-08-2010 21:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #47
 
Tak, to też odkrywam. Marzę o katakumbach i krzyżach, a zwykłych krzyżyków dnia codziennego nie umiem znieść. Taka jestem. :gitarka:

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
19-08-2010 22:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #48
 
może twoje katakumby to iluzja a nie prawdziwa droga?

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
19-08-2010 22:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #49
 
Tak, masz rację - na pewno nie jest to prawdziwa droga dla mnie dzisiaj, bo przecież nie doświadczam niczego podobnego. A teraz [-X wracamy do tematu.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
19-08-2010 22:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojtek37 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 1,321
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #50
 
omyk napisał(a):A ja też tak myślę. I nawet się cieszę. To nierozsądne, wiem. Modlimy się o pokój i te tamte, a mnie ciągnie do czasów katakumb.

Jak na razie, to możesz się wybrać do słonecznej Italii, by zobaczyć i poczuć tę atmosferę Nekropolii pod Rzymem.

"Bardzo mało modli się ten, co przywykł modlić się tylko wtedy, gdy klęczy".
Św. Jan Kasjan
19-08-2010 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #51
 
omyk napisał(a):A ja też tak myślę. I nawet się cieszę. To nierozsądne, wiem. Modlimy się o pokój i te tamte, a mnie ciągnie do czasów katakumb

No to wygląda Omyk na to,że będziesz miała okazję już niebawem przeżyć te czasy


Znalazłam na youtubie przedstawione wyniki badań naukowych na temat demografii muzułmańskiej, nie wiedziałm że jest aż tak źle... Smutny przepisałam treść żeby w razie czego móc sie odnieść do poszczególnych wyników, a tutaj jest link


Cytat:Zgodnie z badaniami aby dana kultura zachowała się dłużej niż 25 lat wskaźnik urodzeń musi być na poziomie 2,11 dziecka na rodzinę. Każdy punkt mniej spowoduje zmniejszenie kultury. W historii każda kultura nigdy nie odwróciła wskaźnika 1,9. Wskaźnik 1,3 jest niemożliwy do odwrócenia gdyż poprawa zabrałaby 80 do 100 lat i nie istnieje żadny ekonomiczny wzorzec który podtrzymałby kulturę do tego czasu. Innymi słowy jeżeli dwa małżeństwa maja po jedno dziecko to maja połowe dzieci rodziców i jeśli te dzieci maja jedno to są ¼ dzieci dziadków.

Jeśli 1 000 000 dzieci narodzi się w 2006 to ciężko będzie mieć 2 miliony dorosłych zdolnych do pracy w 2026. Jeśli kurczy się populacja, kurczy się także kultura. W 2007 wskaźnik urodzeń w Francji był na poziomie 1,8. W Anglii 1,6 w Grecji 1,3 we Włoszech 1,2 Hiszpani 1,1
Wskaźnik urodzeń obejmujący państwa unii europejskiej bliski jest 1,38.
Wg badań historycznych taki poziom jest niemozliwy do odwrócenia to tylko kwestia lat a Europa która znamy przestanie istnieć. Jesli populacja europejska nie przestanie zanikać. Dlaczego?
Imigracja – islamska imigracja
Ze wszystkich populacji powiększających się w europie od 1990 roku 90 % to islamscy imigranci
Francuzi 1,8 dziecka na rodzinę – muzułmanin 8,1
Regio słynący z ilości kościołów ma teraz więcej meczetów. 30% dzieci w wieku 20 lat i młodszych to islamiści. W większych miastach takich jak Nicea , Marsylia i Paryż ta liczba wzrosła do 45 %. Do 2027 1 na 5 francuzów będzie muzułmaninem w zaledwie 39 lat Francja będzie republika islamską.W ciągu ostatnich 30 lat populacja muzułmańska w Wielkiej Brytanii wzrosła z 82 000 do 2 500 000 ! ! ! to 30 krotny wzrost. Jest ponad 1000 meczetów i wiele z nich to byłe kościoły. W Holandii 50 % z nowych narodzin to muzułmanie w zaledwie 15 lat połowa populacji holenderskiej będzie muzułmańska. W Rosji jest przeszło 23 000 000 muzułmanów czyli 1 na 5 Rosjan. 40% rosyjskiej armii będzie islamska w ciągu kilku lat. W Belgii 25 % populacji i 50 % z obecnie nowo narodzonych to muzułmanie. Rząd Belgijski oświadczył że do 2025 1/3 zewszystkich europejskich dzieci będzie się rodziła w muzułmańskich rodzinach do 2025, to za 15 lat. Rząd niemiecki pierwszy wypowiedział się w tej sprawie. Spadek w (niemieckiej) populacji nie może już zostać powstrzymany , to nieodwracalna opadająca spirala. To będzie kraj muzułmański do roku 2050. Muzmmar-al gaddafi powiedział ” są znaki że allah da zwycięstwo islamowi w Europie , bez mieczy, broni, podbojów. Nie potrzebujemy terrorystów samobójców 50 mln muzułmanów w Europie zrobi z tego islamski kontynent w ciągu kilku dekad.” Obecnie w Europie jest 52 000 000 muzułmanów, rząd niemiecki stwierdził że ta liczba się podwoi w ciągu 20 lat do 104 000 000. Bliżej USA liczby opowiadają nam podobna historię, obecnie wskaźnik urodzeń w Kanadzie jest na poziomie 1,6 bliżej punkt niżej od potrzebnego do podtrzymania kultury. Islam jest teraz a najszybciej rosnącą religią pomiędzy 2001 a 2006 populacja Kanady wzrosła o 1,6 mln 1,2 z tego to imigracja. W USA obecny wskaźnik urodzeń amerykańskich obywateli jest na poziomie 1,6 z napływem nacji latynoskich wskaźnik wzrósł do 2, 11 ich minimum aby podtrzymać kulturę.
W 1970 było 100 000 muzułmanów w USA w 2008 przeszło 9 000 000. Świat się zmienia , czas się obudzić. Cztery lata temu spotkanie 24 organizacji islamskich odbyło się w Chicago przebieg spotkania pokazuje że chcą islamizować Amerykę poprzez dzienniki , politykę , edukację i więcej padło zdanie : „ Musimy się przygotować na to że w ciągu 30 lat świat w którym żyjemy nie jest światem w którym będą żyły nasze dzieci i wnuki.” Kościół Katolicki podał że muzułmanie przegonili ich liczbą. Są badania które dowodzą że w przeciągu 5-7 lat islam będzie religią dominującą na świecie

To są konkretne badania , nie przypuszczenia. Możemy sie zatem szykować na szczególne prześladowanie chrześcijan. Polska będzie miała niezwykle ważna rolę , bo póki co jesteśmy jednym z niewielu krajów gdzie to chrześcijaństwo jest zakorzenione, choć nie wiadomo na jak długo... Byłam juz na kilku rekolekcjach które prowadzone były przez zagranicznych księży, misjonarzy , z Brazylii, Włoszech,Ugandy. Praktycznie za każdym razem mówili o wielkiej misji Kościoła w Polsce, o tym że tutaj jest faktycznie żywy i w nas poniekąd drzemie siła, moc modlitwy żeby ewangelizować świat

Tez patrząc na te statystyki zalania nas przez muzułmanów, jestem skłonna twierdzić że koniec świata jest blisko,bo przeciez Bóg nie pozwoli żeby światem panował islam

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
02-12-2010 01:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #52
 
bashca napisał(a):Tez patrząc na te statystyki zalania nas przez muzułmanów, jestem skłonna twierdzić że koniec świata jest blisko,bo przeciez Bóg nie pozwoli żeby światem panował islam
Duży uśmiech Podobnie myślą bracia muzułmanie o braciach chrzescijanach Duży uśmiech

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
02-12-2010 08:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #53
 
olaboga armagedon idzie :diabelek:
bashca, to, że Kościół będzie w mniejszości albo prześladowany to nie koniec świata jeszcze. już tak bywało i jakoś nadal czekamy...

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
02-12-2010 12:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #54
 
spioh napisał(a):olaboga armagedon idzie :diabelek:
bashca, to, że Kościół będzie w mniejszości albo prześladowany to nie koniec świata jeszcze. już tak bywało i jakoś nadal czekamy...

Owszem Kościół był prześladowany ale nie w takiej skali, zawsze chrześcijaństwo było religią dominująca , a to zmieni w przeciągu kilku lat. Takiej sytuacji jeszcze nie było w demografii świata żeby muzułmanie byli większością.

W Polsce wogóle nie mówi sie o prześladowaniach chrześcijan przez muzułmanów i nie wszyscy maja świadomość jak wielkim są zagrożeniem, jak nas nienawidzą. Zupełnie inaczej zaczęłam patrzeć na te statystyki jak obejrzałam http://www.youtube.com/watch?v=kxRCXn-zN...re=related

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
02-12-2010 21:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #55
 
Eeee... Basia, a jak było w 1 wieku naszej ery?

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
02-12-2010 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #56
 
bashca napisał(a):jak nas nienawidzą
zastanawiałaś się nad powodami nienawiści?

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
02-12-2010 21:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Shou Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 572
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #57
 
Cytat:zastanawiałaś się nad powodami nienawiści?

pafni, oni walkę z niewiernymi mają zapisaną w szatańskim koranie, nie ma się nad czym zastanawiać.
02-12-2010 21:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #58
 
omyk napisał(a):Eeee... Basia, a jak było w 1 wieku naszej ery?
No faktycznie trudno żeby chrześcijaństwo dominowało, skoro to były jego początki Język

Ale nie wiem czy wiesz Omyk o co mi chodzi. Nawet jeśli będzie okazja do składania świadectwa wiary przy okazji prześladowań chrześcijan, nie wiem czy będzie to robione z taką samą wiarą jak w czasach chociażby prześladowań chrześcijan przez Nerona. Nie wiem, może moje spostrzeżenia nie sa obiektywne, ale moim zdaniem dzisiaj jest zupełnie inna mentalność ludzi. Młodzi wszystko praktycznie maja podane na tacy, a ciągle im mało, trudno mi sobie wyobrazić jakby wygłądał nasz zryw patriotyczny w razie wojny. To samo, gdyby mazułmanin podłożył nam nóż do gardła ciekawe ilu z nas wyznałoby wiare w Chrystusa

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
03-12-2010 00:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #59
 
No. Nie dominowało, a prześladowania były gigantyczne. Wtedy czekali na paruzję, a przecież świat się nie skończył...

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
03-12-2010 02:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #60
 
bashca napisał(a):trudno mi sobie wyobrazić jakby wygłądał nasz zryw patriotyczny w razie wojny. To samo, gdyby mazułmanin podłożył nam nóż do gardła ciekawe ilu z nas wyznałoby wiare w Chrystusa

Nie wiele osób, większa cześć by sie bała o włąsne życie i przechodziliby na inna wiarę, aby tylko zachować życie.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
03-12-2010 03:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów