Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MONAR ON-LINE
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #1
MONAR ON-LINE
Mam 18 lat i ponad roczne doświadczenia z fetą. Nie tak dawno, bo jakiś miesiąc temu postanowiłam rzucić to g...o. Potrzebuje wsparcia, albo porządnego kopa w cztery litery. To da mi sił.
Zapraszam do rozmowy ćpunów, ex-ćpunów i tych, co z narkotykami nie mieli nic wspólnego...
Być może uda mi się, również z Waszą pomocą, pokonać nałóg.
WYBIJCIE MI ZE ŁBA GŁUPIE MYŚLI!!!
Nadstawiam pupę i słucham...
11-01-2006 18:55
Odpowiedz cytując ten post
Lewiatan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 437
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #2
 
hi tu raczek kopa niedostaniesz tylko słowa ze sie pomodla za ciebie.
znajdz kogos materialnego, prawdziwegfo fachure w tych sprawach i napewno on da ci kopa naprewde wielkiego najwazniejsze ze ty chcesz i rozumiesz swoj problem.
11-01-2006 19:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #3
...
Chodzę na terapie, poza tym mam wsparcie w swojej matce i w paru wtajemniczonych osobach. Chyba nie myślisz, że swoją trzeźwość uzależniałabym przede wszystkim od wirtualnych osób na forum religijnym...
Może chociaż jedna osoba napisze mi coś mądrego, co utkwi mi w pamięci, wesprze, da do myślenia, podsunie jakieś pomysły czy rady...
Wolę spróbować- przecież nie mam nic do stracenia.
Mój kolega z Odnowy sam kiedyś brał i pomógł mi mówiąc poprostu, że nikt nie mówił, że będzie łatwo. Tzn. mówił dużo, ale akurat to zapadło mi w pamięć i coś we mnie zmieniło.
Poza tym nudzi mi się. Jak człowiek nie bierze, to po dziwnych stronach skacze.
11-01-2006 21:21
Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
Cytat:Poza tym nudzi mi się. Jak człowiek nie bierze, to po dziwnych stronach skacze.

Bez względu na to, cieszymy się, że wpadłaś Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
11-01-2006 23:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #5
 
Ehh...
Co ja Ci mogę powiedzieć... masz tylko 18 lat... jak się domyślam zdrowie już nie to, co kiedyś. Amfetamina rujnuje wszystko, co tylko można zrujnować w organizmie...
Pomyśl o przyszłości... o tym, że serce kiedyś się zbuntuje przez to co musiało przechodzić przez ten rok, w którym brałaś fetę.. jeśli jeszcze się nie buntuje... po prostu wszystko w organizmie siada, że tak powiem... kłopoty z pamięcia z koncentracją.. depresja po odstawieniu :/
nie warto nigdy do tego wracać jeśli już zdecydowało się to rzucić...
Na początku wiadomo, że est ciężko, ale z czasem będzie łatwiej, aż w końcu uwolnisz się... i będziesz mogła na nowo cieszyć się życiem... tak jak ja teraz...
naprawdę warto postarać się rzucić dragi... wartyo żyć...

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
22-01-2006 13:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Myślę sobie, ze, skoro myślisz o rzuceniu fety, to coś Ci w braniu się nie podoba. Pomyśl sobie uczciwie, co. Czy to fizjologiczna degradacja? a może coś innego? Psychiczne uzależnienie, którego nie zamierzasz doświadczać? Czy ludzie, którzy biorą, a Ciebie nie pociągają??? A może coś jeszcze innego??? Jeśli odkryjesz powód, dla któtrego nie chcesz już się spotykać z narkotykiem, to już masz kopa... Swojego, wewnętrznego, bez którego byś nie zaczęła. Masz ten powód???

[Obrazek: mysz4.gif]
12-08-2006 22:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów