Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zagrożenia w sieci
Autor Wiadomość
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #16
 
heh, czy tylko u mnie obserwuje teraz jakis wielki atak wirusow? moj program ciagle sygnalizuje mi, ze jakis wirusek chce sie wedrzec do mojego komputera Smutny

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
26-01-2006 23:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #17
 
U mnie jakos normalnie, przeciętnie :coo:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
26-01-2006 23:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #18
 
Że się wtrącę: firewall nie jest od blokowania stron o nieporządanych treściach, tylko do blokowania dostępu z sieci do naszego komputera.

A co do programów, to przecież sam IE (jeżeli ktoś używa Uśmiech ) ma w sobie coś takiego jak klasyfikator treści i jak tam się poustawia na najwyższe poziomy to 3/4 stron sie nie otworzy - wadą tego rozwiazania jest, ze bazuje ono wlasnie na klasyfikacji tresci strony w jej naglowku, a sporo stron czegos takiego nie ma.

Ten moduł w Nortonie - Parental Control - z tego co pamietam, to faktycznie dosyc dobrze sobie radzil z roznymi stronami, nie wiem jak jest teraz, bo Nortona juz od dawna nie uzywam.

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
27-01-2006 00:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #19
 
msg napisał(a):Ten moduł w Nortonie - Parental Control - z tego co pamietam, to faktycznie dosyc dobrze sobie radzil z roznymi stronami, nie wiem jak jest teraz, bo Nortona juz od dawna nie uzywam.

No właśnie! Parental Control to się zwało :mrgreen: Miałam ostatnio Nortona 2005, ale nie kojarzę, żeby ta opcja tam była :-k

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
27-01-2006 19:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
godunow Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #20
 
Cytat
Cytat: Że się wtrącę: firewall nie jest od blokowania stron o nieporządanych treściach, tylko do blokowania dostępu z sieci do naszego komputera.
Masz w tu troche racji niemniej jednak np. Kerio ( firewal pozwala definiować na które strony możesz lub nie możesz wchodzić.. Bez zgody programu ( to jest znajomości hasła nie wejdziesz na przykładowo na wp.

A w Nortonie jst zakładka dotycząca Internetu zarówno w wersji 2005 i 2006 (norton Internet Security)

Pamiętaj Ty Boga możesz zapomnieć? !!
Ale Bóg nie zapomni o Tobie.. Nigdy
28-01-2006 13:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów