Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co w tym "obsceniczngo"?
Autor Wiadomość
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #16
 
A nie prościej używać osobnych określeń - puryści i purytanie :?: Chyba, że znowu coś pokręciłam :coo:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
26-01-2006 11:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #17
 
semper_malus napisał(a):
Gonzo napisał(a):to ze wszedzie widze nawizanaia do seksu
To twój raczej problem a nie innych użytkowników.
a skoro to moj problem czyli rowniez i innych a moim zdaniem admin nie powinien miec problemow na wlasnym forumwiec prosze nie pisac wiecej w prawie kazdym pscie w nawiazaniu do seksu bo poprostu bede zmuszony do usuwaniu tego typu postow
semper_malus napisał(a):
Gonzo napisał(a):usune i to nie z powodow ze mi sie nie podoba tylko ta romozwa nie prowadzi do rzadnych konkretnych wwnioskow tylk
Jest przedstawoiny konkretny zagadnienie i są omawiane jego przyczyn- obscena. Boli - nie patrz.
nawet jesli bym nie chcial to musze na to patrzec bo to przezemnie zostal wywolany ten temat a prosze patrzyc na regulamin jesli cos jest z nim niezgodnego mam prawo zareagowac a Ty nie muszisz uczestniczyc w romowie jesli nie chcesz i jeszcze cos waznego to moderatorowie i administracja ustala zasady w jakich mozna sie poruszac na forum i pragniemy aby one byly zachowane i dalej toczyla sie kulturalna rozmowa bez wklejania wszedzie roznych podtekstow
semper_malus napisał(a):
Gonzo napisał(a):ale pierwsze stwierdzenie kojazy sie z wyznawcami tej religii tego
a mi się nie kojarzy. Purysta to raczej jakiś pedant,perfekcjonista z odchyłami w jakiejś dziedzinie. Niewiele osób wie kim byli purytanie.
jednyemu z tym a drugiemu z czym innym wiec nalezy tak dopbierac slowa zeby nie urazic rzadnej nacji
26-01-2006 11:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #18
 
Oj dajcie sobie już spokój z tymi kłótniami :!: Nic Gonzo nie poradzisz, że niektórzy myślą 24h/d o seksie. Ich prymitywnej mentalności nie zmienisz.
Polecam zamknąć ten temat, bo wydaje mi się, że wszystko zostało wyjaśnione, co trzeba.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
26-01-2006 11:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonymous
Unregistered

 
Post: #19
 
Gonzo napisał(a):jednyemu z tym a drugiemu z czym innym wiec nalezy tak dopbierac slowa zeby nie urazic rzadnej nacji


Zaden człowiek nie może odpowiadać za skojarzenia innego człowieka. Stwierdzenie np "Witam" jest jednym z niewileu, które nikogo nie uraża, jest, gładkie i politycznie poprawne.

Gonzo napisał(a):bez wklejania wszedzie roznych podtekstow


Jeszcze raz powtórzę: skoro TOBIE się wszystko kojarzy z seksem to nie jest to problem innych forumowiczów. Jak ty wszędzie widzisz sekszenie to lecz się , a nie mityguj innych. Przecież żadnego forumowicza wina, że masz obsesję i/lub bardzo bujną wyobraźnie, nie?
26-01-2006 11:54
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #20
 
semper_malus napisał(a):
Gonzo napisał(a):bez wklejania wszedzie roznych podtekstow


Jeszcze raz powtórzę: skoro TOBIE się wszystko kojarzy z seksem to nie jest to problem innych forumowiczów. Jak ty wszędzie widzisz sekszenie to lecz się , a nie mityguj innych. Przecież żadnego forumowicza wina, że masz obsesję i/lub bardzo bujną wyobraźnie, nie?
mi chodzi o rozne podteksty nei tylko o seksie a to ze ostatnio sie on czesto przewija to nie moja wina i nie tylko mnie sie kojazy i nawet nie musi sie kojazyc bo to widac odrazu jak widzi sie slowa penis, pochwa i inne tego typu to widac o czym mysli osoba piszaca wiec jesli takie maja byc romowy to porsze udac sie na jakies forum medyczne czy innego typu i sobie tam popisac a nie chce aby na tym forum byl taki styl pisania
26-01-2006 11:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonymous
Unregistered

 
Post: #21
 
Gonzo napisał(a):penis, pochwa i inne tego typu to widac o czym mysli osoba piszaca


no ciekawe o czym? bo mi się to kojarzy z biologią/anatomią/medycyną. Nie widzę w tych stwierdzeniach żadnych, ale to absolutnie żadnych podtekstów seksualnych , a każdy kto tak paranoicznie na nie naskakuje własnie wg mnie myśli tylko o jednym

Offca napisał(a):niektórzy myślą 24h/d o seksie. Ich prymitywnej mentalności nie zmienisz.

Jeszcze ciekawe z czym Ci się kojarzy "kapucyn"
26-01-2006 12:19
ZosiaII Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 402
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #22
 
:diabelek: :diabelek: :diabelek: Semper hamuj! Bo ja mam bardzo różne i wielorakie skojarzenia Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy Jeszcze mnie zgorszysz i co będzie?

http://www.forumchrzescijanskie.org
26-01-2006 12:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lewiatan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 437
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #23
 
Gonzo napisał(a):a nie chce aby na tym forum byl taki styl pisania

tyle ile ludzi tyle stylow i ty mimo ze jestes moderatorem nie wprowadzaj tu dyktatury bo dojdzie do tego ze na priv bedziesz mi pisal text ktoru mamw klejac. docen to ze jestem inny niz ty bo bez tego by nie bylo dyskusji. pozatym to jest zabawa ktora niema zadnego wiekszego sensu poprostu zabawa. robisz z niej ideologiczyny twor i wazasz ze jesli tam pojawi sie slowo penis to zaraz forum natym straci co do inteligencji moich wypowiedzi niewiele ona odbiegala od napzykład pytania "flamaster czy kredka?";"mysz czy mysz (od komputera)"
Gonzo napisał(a):to widac o czym mysli osoba piszaca
to ci pozostalo chyba se szkoly kiedy to pani pytala co autor myslal piszac ten tekst a odpowiec jest jedna Bug jeden wie co mial na mysli. A zeby potwierdzic to ze wcale niemyslalem o seksie to powiem ci ze szukalem slow ktore moga wprowadzic kogos w pewne zaklopotanie i to tyle widze ze mi sie udalo (przepraszam cie jak sie tak bardzo zgorszyles)
26-01-2006 12:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Moniczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 804
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #24
 
Lewiatan napisał(a):szukalem slow ktore moga wprowadzic kogos w pewne zaklopotanie i to tyle widze ze mi sie udalo

Dało się zauwazyć Uśmiech

... Chrystus jest moc? Bo?? i m?dro?ci? Bo??, to ten, kto nie zna Pisma, nie zna mocy Boga ani Jego mi?o?ci: Nieznajomo?? Pisma ?wi?tego jest nieznajomo?ci? Chrystusa."

?w. Hieronim
26-01-2006 12:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #25
 
Jedna kwestia: czy celem tej zabawy słownej byla miła rozrywka czy zmieszanie kogoś :?: BO wszyscy mieli chyba inny cel, niż ty, i tu pojawia sie problem.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
26-01-2006 13:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ZosiaII Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 402
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #26
 
Uśmiech Anniko, jeśli budzisz się rano i nie odczuwasz żadnych emocji, to znaczy, że już nie żyjesz. Człowiekowi adrenalina jest niezbędna do życia, a produkcję jej zapewniają właśnie emocje. Kto się czubi, ten się lubi. Nie należy we wszystkim doszukiwać się zaraz zła i złych intencji. Przecież chłopaki na przerwie w podstawówce ciągną za warkocze tylko te dziewczyny, które ich zaintrygowały. Często nawet nie zdają sobie sprawy, że sprawiają koleżance ból, bo oni przecież warkoczy nie maja. Język Odrobina przekory, jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła. Sól w smaku jest niedobra, ale zupa bez soli jest nie do zjedzenia, choć bardzo wskazana dla zdrowia. Szczęśliwy To są po prostu psie figle i tak należy to traktować. No, chyba, że ktoś ma poczucie humoru na poziomie Pomnika Ofiar Faszyzmu...

http://www.forumchrzescijanskie.org
26-01-2006 14:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #27
 
Ja widze tez Lewiatanie,że bardzo ci zależy aby skupiać uwage na sobie i używasz słów czy wyrażeń,które tak naprawdę nie wszystkich bawią, może tylko ludzi twojego pokroju. Nikt nie zabrania ci dyskusji,nawet z humorem,ale niektóre twoje wyrażenia to lekka przesada i uważam,że słusznie Gonzo zwraca na to uwagę.

Pomyśl, czy na forum muzyki metalowej rozmawia się tak samo jak na forum religijnym. Nie można też sprowadzać się do dyskutowania na forum religijnym używając słów, które nie sprawiają dobrego wrażenia. Zarejestrowałeś się na forum religijnym, więc postaraj się dostosowywać swoje wyrażenia do forum, na którym jestes. To ze jestes inny,wcale nie oznacza,że masz używać zwrotów,które innych w jakiś sposób urazają.

Pomyśl troszkę o szacunku dla innych, wiem,ze możesz użyć tego samego stwierdzenia w drugą stronę, ale jak narazie nikt z moderatorów i adminów nie stara się nikogo urażać, a ze strony innych, tym bardziej przeciwników katolicyzmu padaja ostre zarzuty i czuje się do nas złość. Staramy sie być obiektywni i tolerancyjni, gdyby tak nie było, to duża część forumowiczów z ostrzeżeniami długo by tutaj nie była. Jest jakiś regulamin i trzeba sie go trzymać, tak jak istnieje prawo,którego trzeba przestrzegać, bo można trafić za kratki.

Dlatego proszę o troszkę zrozumienia dla moderatorów i powstrzymania się od uzywania zbędnych słów,które mogą w jakiś sposób urażać innych.

PROSZĘ Uśmiech

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
26-01-2006 14:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #28
 
semper_malus napisał(a):Jeszcze ciekawe z czym Ci się kojarzy "kapucyn"

Najwyraźniej Tobie się kojarzy, bo mi wcale.

[ Dodano: Czw 26 Sty, 2006 ]
Lewiatan napisał(a):a odpowiec jest jedna Bug jeden wie co mial na mysli.

Bug raczej nie mógł wiedzieć, bo to rzeka Szczęśliwy

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
26-01-2006 14:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonymous
Unregistered

 
Post: #29
 
Offca napisał(a):Najwyraźniej Tobie się kojarzy, bo mi wcale.

To akurat nie było do Ciebie sorki, że tak wyszło. Bóg tak widać chciał.
26-01-2006 15:12
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #30
 
Nie gniewam się, widocznie tak chciał Szczęśliwy Wiem, wiem, czym innym chciałeś mi dowalić :diabelek:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
26-01-2006 15:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów