Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co w tym "obsceniczngo"?
Autor Wiadomość
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #31
 
Pewnie Zosiu, ale po co większość ma odczuwać mało przyjemne zmieszanie, zamiast po prostu dobrze się bawić :?: A tutaj zbyt wiee osób odczuło dyskomfort...
Pewnie, psie figle, ok, ale te nie były smieszne tylko... niesmaczne Uśmiech w kontekście zabawy... Jeszcze żeby to było raz, ale skoro pierwsza próba nie spotkała sie raczej z uznaniem, to po co kontyuowaać :?:

Poza tym poczucie humoru to nie śmiech z każdego dowcipu, ale każdy ma swój "poziom" , niektóre rzeczy dla jednych są śmieszne, dla innych nudne lub żałosne Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
26-01-2006 16:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lewiatan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 437
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #32
 
TOMASZ32 napisał(a):Ja widze tez Lewiatanie,że bardzo ci zależy aby skupiać uwage na sobie

Źle to widzisz

TOMASZ32 napisał(a):używasz słów czy wyrażeń,które tak naprawdę nie wszystkich bawią, może tylko ludzi twojego pokroju.

Czy twoje wszystkie wyrazenia wszystkich bawią? Jestem wiecej niz pewny ze nie.
Jacy sa ludzie mojego pokroju ??



TOMASZ32 napisał(a):Pomyśl, czy na forum muzyki metalowej rozmawia się tak samo jak na forum religijnym. Nie można też sprowadzać się do dyskutowania na forum religijnym używając słów, które nie sprawiają dobrego wrażenia. Zarejestrowałeś się na forum religijnym, więc postaraj się dostosowywać swoje wyrażenia do forum, na którym jestes. To ze jestes inny,wcale nie oznacza,że masz używać zwrotów,które innych w jakiś sposób urazają.


Na forum muzyki metalowej rozmawia sie tak samo jak tu tyle ze na inne tematy. Jakie to kryteria okreslaja dobre wrazenie słów. Wytłumacz mi w jaki sposub urazaja cie słowa penis i pochwa czy na lekcji biologi pani jak otym mowiła to tez czules sie urazony?

Wracajac do usuniecia moich postow. Uwazam ze zostalo to usuniete tylko dla tego ze Gonzo tak chcial podaniąc absurdalny argumentu lepiej mogł podac punkt 19. Administratorzy i moderatorzy przeważnie mają rację.
26-01-2006 19:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #33
 
A jak się przedstawia sprawa z obrażaniem osoby publicznej - Romana Giertycha? To jest łamaniem regulaminu.

Oosby twojego pokroju olewają sobie uwagi moderatorów,którzy starają się utrzymywać porządek na forum, a tacy ludzie mają to gdzieś. Dlatego sa tego konsekwencje. Przykro mi.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
26-01-2006 19:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonymous
Unregistered

 
Post: #34
 
Czy użycie zwrotu "Roman Koński Łeb" też zostanie uznane za zbrodnię obrazy majestatu?
26-01-2006 20:48
Tomek ptak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #35
 
Jeśli zgłosi się do nas jakiś Roman którego to uraziło to zostanie uznane

?WIECIE MOIM MIASTEM
POLPAK MO
IM ?YCIEM
JEZUS MOIM PANEM
26-01-2006 22:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lewiatan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 437
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #36
 
Zapytaj zamego zainteresowanego czy ta tresc go obrazila jak chce chetnie spotkam sie z nim w sadzie

Dla moderatorow wyjasnam co znaczy szykanowac a co obrzazac wedłog słownika PWN

szykanować ndk IV, ~nuję, ~nujesz, ~nuj, ~ował, ~owany
«robić komuś rozmyślne* przykrości, utrudnienia, szykany; dręczyć, prześladować»

*rozmyślny «zrobiony z rozwagą, z rozmysłem, nieprzypadkowy; baczny, rozważny, umyślny» moje wypowiec byla stwozona w kilka sekund zatem nie mialem czasu na rozwage, rozmyslanie. Było to sformułowanie przypadkowe ktore nasunelo mi sie pod wpływem opini publicznej i prawdopodobnie podswiadomości,nikogo w mojej wypowiedzi nie dreczylem nie szykanowalem ani nie przesladowalem.

OBRAZA
1. «wyrazić się o kimś, zachować się względem kogoś w sposób uchybiający jego godności; ubliżyć, znieważyć»
Obrazić kogoś słownie.
Obrazić kogoś swym zachowaniem.
Obrazić kogoś śmiertelnie, do żywego.
Obrażona duma, godność osobista.

2. «naruszyć coś, wykroczyć przeciw czemuś (np. przeciw prawu, przepisom)»
Obrazić czyjeś poczucie moralności.
Obrazić czyjeś uczucia religijne.
Obrażać dobre obyczaje.

w mojej wypowiedzi mogłem co najwyżej obrazić p.Giertycha lub p.Leppera a tego nie zabrania regulamin tego forum chyba ze obydwaj panowie sa użytkownikami.

Zwracam sie do moderatorow o rozpatrzenie faktu nie slusznego przyznania mi ostrzezenia (ogólnie mam to gdzies) ale jesli jestescie tacy regulaminowi proponuje trzymac sie regulaminu do konca i zbytno nie wykorzystywac pkt 19 owego regulaminu.
26-01-2006 22:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek ptak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #37
 
Z całym szacunkiem dostałeś ostrzeżenie za szkalowanie osoby publicznej
szkalować ndk IV, ~luję, ~lujesz, ~luj, ~ował, ~owany
«mówić o kimś, o czymś źle, rzucać oszczerstwa, kalumnie; obmawiać, spotwarzać»
Szkalować kogoś przed kimś.

?WIECIE MOIM MIASTEM
POLPAK MO
IM ?YCIEM
JEZUS MOIM PANEM
26-01-2006 22:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #38
 
Lewiatan napisał(a):w mojej wypowiedzi mogłem co najwyżej obrazić p.Giertycha lub p.Leppera a tego nie zabrania regulamin tego forum chyba ze obydwaj panowie sa użytkownikami.

W pkt. 7 regulaminu, masz napisane, że niedozwolone jest obrażanie osób publicznych.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
26-01-2006 22:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonymous
Unregistered

 
Post: #39
 
Tomek ptak napisał(a):Jeśli zgłosi się do nas jakiś Roman którego to uraziło to zostanie uznane


O to Giertych się do Was zgłosił???
26-01-2006 22:58
Lewiatan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 437
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #40
 
Tomasz ja podalem źródło mojej wiedzy na temat szykanowania i wedłog mnie jest to nie podwazalne źrudło a z kad swoja interpretacje tego slow się wzieła?? CZy być moze jest to twoja wlasna interpretacja.



oj oj i ty owffieczko jestes moderatorem a regulaminu nie znasz nie ladnie nie ladnie Język

7. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na łamach forum treści:

* sprzecznych z prawem (w tym wzywających do popełnienia przestępstw),
* obrażających uczucia religijne (typu szyderstwa, kpiny itp.),
* wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej i etnicznej,
* obscenicznych,
* propagujących przemoc,
* uznanych powszechnie za naganne moralnie lub społecznie niewłaściwe,
* stanowiących przekaz reklamowy (nie dotyczy podpisów),
* szkalujących osoby publiczne,
* obrażające innych użytkowników tego forum,

no a szykanowanie i obrzaznie to dwie rozne sprawy czyz nie a moze jestem w bledzi i PWN klamie
26-01-2006 22:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #41
 
A skąd mamy mieć pewność, że nie zrobiłeś tego rozmyślnie? Mogłeś się równie dobrze zastanawiać przed napisaniem tego postu i nas okłamać pisząc, że tego rozmyślnie nie zrobiłeś. Więc na słowo wierzyć Ci nie musimy :krzywy:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
26-01-2006 23:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lewiatan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 437
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #42
 
A co jesli mam nato swiadków ?? Oczko
Na slowo nie musicie mi wiezyc nikt was do tego nie zmusza i nie zmusi Język

Niemasz innych argumentoe offieczko??
26-01-2006 23:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #43
 
A ty masz? Na potwierdzenie swojej racji? Ja mam argument w postaci tego co napisaleś.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
26-01-2006 23:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek ptak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #44
 
Lewiatan napisał(a):Tomasz ja podalem źródło mojej wiedzy na temat szykanowania i wedłog mnie jest to nie podwazalne źrudło a z kad swoja interpretacje tego slow się wzieła?? CZy być moze jest to twoja wlasna interpretacja.
Prosze bardzo Słownik języka polskiego słowo szkalować I z tego co widziałem dostałeś właśnie za szkalownie osoby publicznej ostrzeżenie.
semper_malus napisał(a):O to Giertych się do Was zgłosił???
Niekoniecznie czy tylko on jeden Roman na tym świecie :coo:

?WIECIE MOIM MIASTEM
POLPAK MO
IM ?YCIEM
JEZUS MOIM PANEM
26-01-2006 23:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lewiatan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 437
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #45
 
To znaczy jakei czyzby moje argumenty mowily otym ze sie zastanawialem i napisalem cos z premedytacja pozatym pozwole sobei zaowazyc ze odpowiedzialas na moj tekst dodajac ze moje kolejne pytanie jest ciosem ponizej pasa z usmiechem nie zwracajac zbytnio uwagi na to co napiaslem dopiero Tomasz32 stwierdzil ze jest to raczej obraza a Rafik postanowil być katem w moim "procesie" i dal mi ostrzezenie. Wydaje mi sie ze wy moderatorzy raczej powinniscie współpracować w osadach forumowiczow a nize jeden tak a inny tak. Jestem rowniez moderatorem na paru forach i jesli ktos ma dostac ostrzezenie lub bana jest to konsultowane z innymi moderatorami i z adminem.
26-01-2006 23:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów