Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dar rozeznania
Autor Wiadomość
kredka198 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #46
 
w te wakacje byłam na rekolekcjach prowadzonych przez egzorcystę Ojca Bogdana...o rozeznaniu...tylko ,że opiekowałam się dziećmi i nie byłam na wykładach... jednak przydarzyło mi się na tych rekolekcjach "fałszywe rozeznanie" ... .Gdy pełna Ducha i radości(bo po spowiedzi i wielu pięknych chwilach) nagłe rozeznanie czegoś co przyniosło owoce płaczu ,bólu ,zwątpienia i w ogóle myślałam ,że oszaleje po tym co (niby)"rozeznałam"..naprawdę było to straszne ..tej samej nocy zbudziłam animatora i porozmawiałam z nim- dowiedziałam się ,że to zły może posługiwać się fałszywym darem.. podsuwając nam różne myśli ,które nie są prawdą i przynoszą coś takiego co ja sama przeżyłam - przy darach trzeba pamiętać ,że zły zawsze robi wszystko na przekór Panu i kopiuje Jego dary przekręcając je by służył jego celom -(np. dar języków od Ducha Świętego a złe języki od złego)

"uśmiechaj się także do Boga z miłością przyjmując Jego wole" - Św. Franciszek z Asyżu

"Just because a pregnancy may be unwanted doesn't mean that the baby is!"

"...I will walk on the water and You will catch my if I fall.."
06-01-2009 23:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów