Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie ma to jak kapitalizm po katolicku :/
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #1
Nie ma to jak kapitalizm po katolicku :/
http://wiadomosci.onet.pl/1313521,2677,1,kioskart.html


Tak sobie myślę, że mnie to chyba pochowają na wysypisku śmieci... cóż trudno. Tylko jak wstanę se na dzień Remanentu Ostatecznego bedę zajeżdżał obierkami ziemniaków , zużytymi prezerwatywami i innymi "cudnościami".
17-02-2006 15:53
Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
Ja tam się nie przejmuję gdzie mnie pochowają. To będzie zmartwienie mojej rodziny, bo mnie już dawno nie będzie Oczko ;P

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
17-02-2006 16:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 705
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
Offca napisał(a):Ja tam się nie przejmuję gdzie mnie pochowają. To będzie zmartwienie mojej rodziny, bo mnie już dawno nie będzie Oczko ;P

A to w tym wypadku jestes troche egoistka Uśmiech Dawac komus takie zmartwienie.
Ja chcialabym aby moje cialo zostalo spalone...
17-02-2006 21:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
Ela napisał(a):A to w tym wypadku jestes troche egoistka Wesoły Dawac komus takie zmartwienie.

No bo co? Sama mam się po śmierci pochować? ;P Wiecznie żyć na tej ziemi nie będę. Ktoś TO będzie musiał zrobić Oczko

[ Dodano: Pią 17 Lut, 2006 ]
Ela napisał(a):Ja chcialabym aby moje cialo zostalo spalone...

Ja ewentualnie też, ale również będzie to ktoś musiał zrobić za mnie Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
17-02-2006 22:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 705
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #5
 
Cytat:Ja ewentualnie też, ale również będzie to ktoś musiał zrobić za mnie
No nie zupelnie, mozesz sama o to zadbac, po prostu oplacic service i zrobia to czego ty sobie zyczysz. Duży uśmiech
18-02-2006 20:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #6
 
Ela napisał(a):No nie zupelnie, mozesz sama o to zadbac, po prostu oplacic service i zrobia to czego ty sobie zyczysz.

Ja o takim service w Polsce nie słyszałam. I co? Czyhają kiedy umrę, czy mi pomagają w tym? Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
19-02-2006 01:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 705
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #7
 
Offca napisał(a):Ja o takim service w Polsce nie słyszałam. I co? Czyhają kiedy umrę, czy mi pomagają w tym?
Oj usmialam sie usmialam Offca, Duży uśmiech w Kanadzie mozesz pojsc do Domu Pogrzebowego, wybrac sobie service pogrzebowy, taki jaki chcesz, no wiesz cala oprawe, zaplacisz i bedziesz mila to co sobie zaplanowalas. Nawet oni pojada i ubranie Ci kupia, jesli sobie tego zazyczysz. Ludzie odkladaja na porzeb, placa miesieczne raty czy cos w tym rodzju. (i to nie tylko starzy ludzie). Pogrzeb tutaj kosztuje. Ceny zaczynaja sie od okolo 6 tysiecy dolarow.

Ja mysle ze w Polsce tez bedzie cos takiego w przyszlosci, a moze juz jest :aniol:
19-02-2006 02:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
Ela napisał(a):Ceny zaczynaja sie od okolo 6 tysiecy dolarow.

Ile???? :shock: No popatrz semper, a my narzekamy Oczko Umierać się odechciewa ;P

Ela napisał(a):Ja mysle ze w Polsce tez bedzie cos takiego w przyszlosci, a moze juz jest
Raczej jeszcze nie ma, ale pewnie dobrze prognozujesz, bo do nas wszystko z Zachodu idzie :krzywy:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
19-02-2006 02:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 705
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #9
 
Offca napisał(a):Ile???? No popatrz semper, a my narzekamy Umierać się odechciewa

Oj znow sie usmialam. To sumka od ktorej sie zaczyna, ale moze byc znacznie, znacznie wiecej Szczęśliwy

Prosimy Ci?, Panie Bo?e, niech w niebie wspiera nas modlitwa twojej m?czennicy Pauliny, aby zawsze wspomaga?o nas or?downictwo tej, któr? na ziemi otaczamy wielk? czci?. Amen.
19-02-2006 02:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #10
 
Spoko Owieczka nie ma powodów do zdenerwowania, Elu mowa o dolarach Kanadyjskich?
19-02-2006 02:21
Odpowiedz cytując ten post
Ela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 705
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #11
 
semper_malus napisał(a):Elu mowa o dolarach Kanadyjskich?


Tak kanadyjskich, ja mieszkam w Toronto, Canada. Ale te same ceny mysle ze odnosnik jeden do jednego jest w Stanach.
19-02-2006 02:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #12
 
A to luzik więc to trochę "tylko" ponad 12 tysięcy zetów. Z tym można żyć :hm:
19-02-2006 02:37
Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #13
 
semper_malus napisał(a):Z tym można żyć

Chyba umrzeć :lol2:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
19-02-2006 13:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów