Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szatan atakuje jak nigdy
Autor Wiadomość
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #61
 
Annnika napisał(a):Tylko te przepychanki z Tobą chyba tylko ty widzisz...

Akurat nie...
10-04-2008 22:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #62
 
Makao napisał(a):Dlaczego nam szkodzą wschodnie sztuki walki
Mnie nie szkodzą Duży uśmiech

założę osobny wątek.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
03-05-2008 17:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #63
 
:patrzy: :offtopic:
Zapraszam tutaj: http://forum.ewangelizacja.pl/viewtopic....568#108568

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
03-05-2008 22:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Glowa Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 83
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #64
 
http://www.sne.bielsko.pl/index.php?page=61
[-X
Przyznawać się, kto czytał książki Coelho, słuchał makumby, albo oglądał włatców? Duży uśmiech

Nie bój si? nieznanego.
28-01-2009 20:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #65
 
Glowa napisał(a):http://www.sne.bielsko.pl/index.php?page=61
Tutaj pewne niedociągłości są.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
28-01-2009 20:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #66
 
Jakie Rachel?

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
28-01-2009 23:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kredka198 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #67
 
czytałam Coelho... nie rozumiem..podobno koleś się nawrócił

"uśmiechaj się także do Boga z miłością przyjmując Jego wole" - Św. Franciszek z Asyżu

"Just because a pregnancy may be unwanted doesn't mean that the baby is!"

"...I will walk on the water and You will catch my if I fall.."
28-01-2009 23:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #68
 
"Podobno" Oczko

http://pl.wikipedia.org/wiki/Paulo_Coelho
Jego życiorys.

http://www.milujciesie.org.pl/index.php?...&Itemid=44
Od wydawcy:
Cytat:Od wydawcy:
Pauto Coelho kreuje się na żarliwie katolickiego pisarza. Jak mówi, definitywnie zerwał z satanizmem i narkotykami, uznaje wszystkie dogmaty wiary katolickiej, zawsze nosi przy sobie wizerunek Matki Bożej z Guadalupe i buteleczkę z cudowną wodą z sanktuarium w Lourdes w tym miejscu objawień spędza ze swą aktualną żoną każdego i roku sylwestra. Wszystkie swoje książki poprzedza cytatami z .Pisma świętego" albo modlitwami, a ich treść okrasza hojnie fragmentami Ewangelii, przykładami z życia Świętych, historiami zjawień Najświętszej Panny. Jakie poglądy i idee kryją się za tą fasadą? Czy Coelho jest „Świętym Pawłem naszych czasów", który porzuciwszy libertynizm i satanizm, poświecił się apostołowaniu prawdziwie katolickiej mistyki? Czy dusze milionów gorliwych czytelników jego książek są karmione zdrowym duchowym pokarmem, który może pomóc im odnaleźć autentyczny spokój i radość w chaosie współczesnego świata?

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
28-01-2009 23:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kredka198 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #69
 
no dobra..ale jaki to ma wpływ na mnie jako na czytelnika?

"uśmiechaj się także do Boga z miłością przyjmując Jego wole" - Św. Franciszek z Asyżu

"Just because a pregnancy may be unwanted doesn't mean that the baby is!"

"...I will walk on the water and You will catch my if I fall.."
29-01-2009 00:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #70
 
Jak mówi doświadczenie egzorcystów - może mieć spory.
Podobnie, jak metal, czy techno na słuchacza Uśmiech

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
29-01-2009 00:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kredka198 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #71
 
słuchałam kiedyś metalu..i śmiałam się z ludzi którzy mówili ,że to ma jakiś wpływ na ludzi..jednak ma teraz nie potrafię tego słuchać...chociaż są zespoły brzmiące ostrzej a mówią o PanuUśmiech np.Armia ...
ale nadal mam wątpliwości co do Coelho..więcej konkretu potrzebuje Uśmiech

"uśmiechaj się także do Boga z miłością przyjmując Jego wole" - Św. Franciszek z Asyżu

"Just because a pregnancy may be unwanted doesn't mean that the baby is!"

"...I will walk on the water and You will catch my if I fall.."
29-01-2009 00:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #72
 
omyk napisał(a):Jakie Rachel?
Cytat:Czy ty to robiłeś? Czy zajmowałeś się białą lub czarną magią, wróżeniem z kart? Czy komuś usiłowałeś szkodzić przez voodoo lub w inny sposób?
- jest jedna magia a nie biała bądź czarna. A odnośnie ról diabła, to jasełek nie powinno się wystawiać w takim razie.
Cytat:25. Czy czytywałeś książki New Age, Biblię satanistyczną, Koran, księgi innych religii?
Koran i księgi innych religii, muszę czytać z powodu studiów i co do egzorcysty mam się zgłosić? #-o

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
29-01-2009 18:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kredka198 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #73
 
tez do tego miałam wątpliwości

"uśmiechaj się także do Boga z miłością przyjmując Jego wole" - Św. Franciszek z Asyżu

"Just because a pregnancy may be unwanted doesn't mean that the baby is!"

"...I will walk on the water and You will catch my if I fall.."
29-01-2009 18:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #74
 
Rachel - magia jest jedna i ks. autor tego tekstu naprawdę o tym wie. Rozróżnienie jest właśnie po to, że może ktoś, kto przeczytałby "magia" mógłby pomyśleć "zajmowałem się tylko białą magią, to żadna magia". Tu jest wyraźnie napisane: obie są złe. W sumie sprowadzają się do jednego.

Jasełka można odstawiać, ale bez odgrywania roli diabła. Naprawdę, można przedstawić zło inaczej. To ostrzeżenie jest "z doświadczenia", była sytuacja we Wspólnocie, gdzie osoba odgrywająca diabła w ewangelizacyjnym przedstawieniu właśnie z tego powodu miała długotrwałe problemy z modlitwą. Kiedy utożsamiasz się ze złym - on tego nie bagatelizuje.

Jeżeli MUSISZ czytać, to proś Pana o ochronę i pytaj kierownika duchowego, jeżeli masz wrażliwe sumienie. Natomiast jeżeli "musiałabyś" czytać "biblię szatana" na jakieś zajęcia, to lepiej być wylanym ze studiów, niż to tknąć.
Zresztą ja też w szkole muszę czytać wiele nieciekawych lektur...
Na polonistyce podobno jest jeszcze gorzej, osoby ze Wspólnoty się na to skarżą.
Nie wiem do końca, co robić w takich przypadkach, ale lepiej stracić wszystko, niż oddalić się od Pana. A na pewno jest to jakieś narażenie się.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
30-01-2009 01:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #75
 
omyk napisał(a):"biblię szatana
Tego nie ujełam wypowiedzi :mrgreen: To badziewie wyskakuje nawet jak się wpisze się w google : błHonorat, czy też Miłość Boga. :evil:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
30-01-2009 01:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów