Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niepojete zjawiska
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #106
 
Chłopaki, a może by tak spuścić z tonu? Bo się jakiś zakwas zaczyna robić [-X

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
16-12-2006 17:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #107
 
Broda napisał(a):z drugiej strony nie tyle księdza oceniam co tworzy się we mnie obraz księdza na podstawie księdza wypowiedzi.
my, księża, jesteśmy jak cebula... :mrgreen:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
16-12-2006 18:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #108
 
Ks.Marek napisał(a):Sorry wielkie, ale jestem pewnie skończonym tępakiem, który nie potrafi odróżnić tego co czytelne, od tego, co jest niejasnością.
Zresztą, co mi tam. To nie pierwszy wątek, gdzie kempes usiłuje wykreowac siebie na omniscjensa. I niech tak zatem będzie: Kempesie, jesteś po prostu ponad wszystkim, twoje zdanie jest ważniejsze, niż wszystko, co dotąd za ważne uznawałem.
Kompromitujesz sie juz czlowieku. Nie wiesz kiedy odpuscic i jak zwykle, kiedy brakuje ci rozsadnych argumentow zaczynasz wycieczki osobiste... :/
17-12-2006 15:27
Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #109
 
kempes napisał(a):zaczynasz wycieczki osobiste... :/
tak, do samego siebie. czy coś w tym złego? godzącego w twe ego?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
17-12-2006 15:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #110
 
Chciałabym zauważyć, że to nie temat o wycieczkach osobistych :!: :evil:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
17-12-2006 15:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów