Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Używki- nałogi.
Autor Wiadomość
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #196
 
heysel napisał(a):Cukrzycy to ja się mogę nabawić, ale raczej nie od Coca-Coli. Pijam tylko bezcukrową.
A skąd ta pewność, że tam nie ma cukru? Raczej wątpię, aby taką wogóle produkowali, tylko jest sam napis, tak samo jak wmawiają,że tam konserwantów nie ma :diabelek:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
28-09-2008 11:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #197
 
Rachel napisał(a):heysel napisał/a:
Cukrzycy to ja się mogę nabawić, ale raczej nie od Coca-Coli. Pijam tylko bezcukrową.

A skąd ta pewność, że tam nie ma cukru? Raczej wątpię, aby taką wogóle produkowali, tylko jest sam napis, tak samo jak wmawiają,że tam konserwantów nie ma :diabelek:
Tam jest cukier i jest go tyle ile w innej ;p To tylko chwyt reklamowe a ma to takim sam skład jak innaxD

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
28-09-2008 11:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #198
 
Dobrze, ja wiem, że tak naprawdę nie ma całkowicie bezcukrowych produktów takiego rodzaju i że w tym przypadku "bezcukrowy" oznacza raczej "o niskiej zawartości". Wiadomo, że cukier może się pojawić np. w postaci zanieczyszczeń w czasie produkcji.
Ale skoro twierdzicie, że jest tam TYLE SAMO cukru co w normalnej (bądź przynajmniej jego ilość jest taka, że nie można użyć sformułowania "o niskiej zawartości"), to poproszę o jakieś dowody, np. w postaci analiz zawartości cukru. Oraz o odpowiedź dlaczego zatem różnica w smaku Coca-Coli i Coca-Coli Zero jest mniej więcej taka jak różnica w smaku dobrze posłodzonej szklanki herbaty (4 łyżeczki) i takiej, do której dodano z 1/2 łyżeczki.

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
28-09-2008 12:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów