Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
............po prostu........
Autor Wiadomość
Tomek ptak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #31
 
Hekate napisał(a):to ja tu buduje sobie jakas opienie wsrod was??

ja nie mam ZADNEJ wiedzy na temat kosciola biblii czy czego tam jeszcze... ale z tego co wiem, to nauka kosciola mija sie z rzecztywistoscia... niestety....
Przepraszam ale wedłóg mnie przeczysz sama sobie !!! Skoro nie masz ŻADNEJ wiedzy na temat nauki Kościoła i Biblii to na podstawie czego opierasz swoją tezę że tan nauka jest błedna?????????

?WIECIE MOIM MIASTEM
POLPAK MO
IM ?YCIEM
JEZUS MOIM PANEM
24-09-2004 22:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rafik Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 115
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #32
 
Tomek ptak napisał(a):
Hekate napisał(a):to ja tu buduje sobie jakas opienie wsrod was??

ja nie mam ZADNEJ wiedzy na temat kosciola biblii czy czego tam jeszcze... ale z tego co wiem, to nauka kosciola mija sie z rzecztywistoscia... niestety....
Przepraszam ale wedłóg mnie przeczysz sama sobie !!! Skoro nie masz ŻADNEJ wiedzy na temat nauki Kościoła i Biblii to na podstawie czego opierasz swoją tezę że tan nauka jest błedna?????????

ToMeK mnie wyprzedził :-s

@Hekate - (nie żebym się czepiał) Naprawdę nie wiem co napisać (opinia po tym poście jest kiepska Język ) :!: Zaprzeczasz sama sobie, a więc jeśli znajdziesz już ten prawdziwy kościół to może też zaprzeczysz jego istnieniu :?: Może jednak kościół katolicki jest twoją drogą dlatego mu właśnie zaprzeczasz :?: :wink:


Ja nie rozumiem urwanych myśli:
Hekate napisał(a):nauka kościoła mija się z rzeczywistością... niestety....
Rozwiń to wtedy katolicy będą mogli się bronić, tak jak każdy tego chce, kiedy jest atakowany :!: Czekamt na odpowiedź :!: :wink:

DOBRZE CZY?CIE TYM KTÓRZY WAS NIENAWIDZ? (?k. 6,27)
26-09-2004 01:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lubsia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 62
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #33
 
Hekate napisał(a):skoro nauka kosciola ma sie opierac na Biblii, to nie wiem dlaczego np. mamy sie modlic do swietych a nie do samego Boga,
Zaraz zaraz cos tu jest nie tak, modlac sie do swietych prosimy o ich wstawiennictwo. Oni wyprosili wiele lask bedac tu na ziemi a teraz gdy moga ogladac Boga twarza w twarz wierzymy ze moga wypraszac dla nas jeszcze wieksze laski. To nie tak ze modlac sie do nich odrzucamy Boga to wlasnie przez nich chcemy zwracac sie do Niego.

Hekate napisał(a):dlaczego uznajemy ze kosciol (w znaczeniu ze budynek) jest domem Boga??
Bog przenika wszytko ale w kosciele jest obecny w Swoim Ciele (czytaj Najswietrzy Sakrament) I miedzy innymi dlatego kosciol nazywamy domem Bozym

Chwy? mnie i nie?, niech niebo bli?ej b?dzie
Tak bardzo chc? w ramionech skry? si? Twych.
30-09-2004 22:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów