Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ptasia grypa w Toruniu?
Autor Wiadomość
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #16
 
Cytat: A czemu akurat do Torunia to jest już osobista sprawa tego ptaszyska.
Zgadzam się z Offcą, insynuowanie czegokolwiek jest jawnym determinizmem historycznym, a ptak też wolną wolę ma :!: :mrgreen:

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
06-03-2006 18:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #17
 
Jasne,ze ptak ma wolna wolę, dlatego przyleciał na pierniki do Torunia. Pech tak chciał,że wcześniej złapał wirusa, którego przytransportował do nas. Duży uśmiech Teraz to biedne ptaszysko będzie cierpiało od ludzi,że przytargało tutaj tego wirusa. :mrgreen:

Teraz będziemy musieli w maseczkach chodzić, bo blady strach padł na Polskę, nie wiadomo,czy to sie nie rozniesie na cały kraj. Minister mówi jedno,ale ludzie myśla drugie - dzieki mediom. I trudno sie dziwić, bo ludzie chcą wiedzieć co sie dzieje naprawdę.
A prawda jest taka,że podali,że ten wirus w Polsce jest. I co dalej? Trzeba uciekać z kraju?

Mnie to jakoś nie martwi, jak przyjdzie do mnie to przyjme to zjako wolę Boga,że tak musi być. Czy będę żył,czy odejdę - wszystko w rękach Boga. Napewno nie zamierzam panikować z tego powodu.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
06-03-2006 19:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #18
 
TOMASZ32 napisał(a):eraz to biedne ptaszysko będzie cierpiało od ludzi,że przytargało tutaj tego wirusa.

Nie będzie. Dawno nie żyje Uśmiech


Cytat:Mnie to jakoś nie martwi, jak przyjdzie do mnie to przyjme to zjako wolę Boga,że tak musi być. Czy będę żył,czy odejdę - wszystko w rękach Boga. Napewno nie zamierzam panikować z tego powodu.

No jeśli jesz surowe ptaki i jajka... Szczęśliwy

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
06-03-2006 20:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek ptak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #19
 
Offca napisał(a):A czemu akurat do Torunia to jest już osobista sprawa tego ptaszyska.
No przecież toruńska starówka jest prześliczna więc wcale mu się nie dziwie Uśmiech
Swoją drogą mój wekend w Toruniu szlak trafił... :evil:

?WIECIE MOIM MIASTEM
POLPAK MO
IM ?YCIEM
JEZUS MOIM PANEM
06-03-2006 20:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #20
 
A co ma powiedzieć Lewiatan, który tam mieszka? Dawno go na forum nie było, może się juz zdąrzył zarazić ;P

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
06-03-2006 20:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #21
 
Offca napisał(a):
TOMASZ32 napisał(a):eraz to biedne ptaszysko będzie cierpiało od ludzi,że przytargało tutaj tego wirusa.

Nie będzie. Dawno nie żyje Uśmiech


Cytat:Mnie to jakoś nie martwi, jak przyjdzie do mnie to przyjme to zjako wolę Boga,że tak musi być. Czy będę żył,czy odejdę - wszystko w rękach Boga. Napewno nie zamierzam panikować z tego powodu.

No jeśli jesz surowe ptaki i jajka... Szczęśliwy

Biedne ptaszysko, tak tragicznie polec - aż przykro. :mrgreen:
A surowych patków to raczej nie jadłem jeszcze, nie wiem jak smakują. :mrgreen: Surowe jajka - chyba tylko jako kogiel -mogiel :mrgreen: ale już dawno, teraz nie przepadam za takimi potrawami. :mrgreen:

Ciekawe czy ktos pomyślał o pochówku tego ptaszyska? Co powiedzą ci od ochrony praw zwierząt? :mrgreen:

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
06-03-2006 22:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #22
 
TOMASZ32 napisał(a):A prawda jest taka,że podali,że ten wirus w Polsce jest. I co dalej? Trzeba uciekać z kraju?

hehehe, to trzeba było już uciekać, kiedy wirus pojawił się w niemczech dość blisko granicy polskiej Język
granice między państwami raczej dla ptaków zamknięte nie są...
a może niedługo postawią tam działa przeciwlotnicze na ptaki :?: :lol2:
albo nie, szkoda kasy im bedzie... raczej postawią tabliczkę: "ptakom zarażonym wirusem H5N1 wstęp wzbroniony!"

A tak poważnie - jeśli zachowa się wszelkie środki ostrożności... to zagrożenie noe jest tak wielkie jak podają w mediach...

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
06-03-2006 23:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #23
 
Tak Harpoon, trzeba było uciekać, szkoda że tego nie zrobiłem.
Najlepiej na Seszele albo na Wyspy Salomona. :mrgreen: Myślisz,że tam też te chore ptaszyska dotarły? :mrgreen:

Ja nie ogladam telewizji, bo mnie denerwują te wszystkie informacje : jedni gadaja tak, inni jeszcze inaczej i człowiek nie trafi do szpitala z powodu ptasiej grypy,ale trafi do wariatkowa z powodu świra jakiego dostanie z natłoku takich informacji.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
06-03-2006 23:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #24
 
TOMASZ32 napisał(a):Tak Harpoon, trzeba było uciekać, szkoda że tego nie zrobiłem.
Najlepiej na Seszele albo na Wyspy Salomona. Pan Zielony Myślisz,że tam też te chore ptaszyska dotarły? Pan Zielony
jeśli jeszcze nie dotarły to dotrą Język nie rozumieją że im nie wolno Język

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
07-03-2006 01:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #25
 
Zrozumieją,jak ktoś zacznie do nich strzelać, tylko wtedy będzie juz za późno na odwrót. Duży uśmiech

Tak nie dawno słyszało sie o wągliku, sarsie a teraz ptasia grypa. Ciekawe co będzie po niej. Bociania ospa? A może orla różyczka? Duży uśmiech

Tyle szumu i paniki, tylko po co to wszystko, skoro nie jest to groźne dla nas - jak powiedział pan Religa?

Teraz będą strzelać do każdego ptaka,który przekroczy granicę.
Niestety te biedne stworzenia Boże nie mają ze sobą paszportów,dowodów osobistych, aby można było je wylegitymować.Duży uśmiech Mają pecha biedne stworzenia. Ale skoro robi sie już cmentarze dla zwierząt, to może i dla takich ptaków znajdzie sie miejsce? Duży uśmiech

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
07-03-2006 13:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #26
 
Ja dzisiaj zjadłam dwa jajka. Czekam co będzie dalej :mrgreen:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
07-03-2006 17:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #27
 
A jak samopoczucie :?:

Wiecie co, to juz paranoja :!: W zakładzie pracy pół tablicy zawieszonych wskazówkami od San-Epid-u, cyrk na kółkach, nie ma miejsc na inne ogłoszenia, ulotki , radiowęzeł ...

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
07-03-2006 22:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #28
 
Offca napisał(a):Ja dzisiaj zjadłam dwa jajka. Czekam co będzie dalej :mrgreen:

A co ma być? Przeżyjesz Offco. Przecież nie jadłaś jajek od tego ptaszyska? Duży uśmiech Po za tym minister twierdzi,że nic nam nie grozi. [-X :mrgreen: Wierzysz mu?, bo ja nie. Duży uśmiech

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
08-03-2006 00:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #29
 
Hehehe, totalna paranoja... niedłgugo ewakuują ziemię na marsa Język

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
08-03-2006 02:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #30
 
Harpoon napisał(a):Hehehe, totalna paranoja... niedłgugo ewakuują ziemię na marsa Język

Mogą sobie ewakuować, ja się tm nigdzie nie wybieram, chyba,że do nieba, tam przynajmniej nie ma ptasiej grypy,wąglika,sarsa, AIDS,i innego paskudztwa. Duży uśmiech A kto chce to moze lecieć nawet na Wenus czy Plutona - jak lubi latać, to życze miłego lotu. :mrgreen: Tylko warto sprawdzić, czy mja autopilota. Uśmiech

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
08-03-2006 02:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów