Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmarł Krzysztof Zduński... [*]
Autor Wiadomość
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #16
 
Byłem zagorzałym wielbicielem tego serialu jeszcze rok temu. Od czasu jak scenarzyści zaczynają stosować metodę rodem z "Klanu" czy innych "Złotopolskich" (czyt: "niech się dzieje cokolwiek głupiego i niedorzecznego byle się COŚ działo - skłóćmy zgodne małżeństwa, dajmy z jeden rozwód, jakąś małą tragedyjkę - to co że nieprawdopodobną - będzie się COŚ działo") - nie mogę na niego patrzeć. A jestem zmuszony bo zona jest jego fanka nadal Oczko

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
25-04-2006 07:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lola Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 595
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #17
 
wczoraj na rozdaniu Wiktorów nazwali ten serial o ile się nie mylę, i pamięć mnie nie zawodzi, serialem wszechczasów czy coś w podobnym guście - litości - po prostu porażka - nie wiem jakie kryterium zastosowano przy takiej ocenie, no chyba, że subiektywne odczucie.... :shock: ](*,) a w moim subiektywnym odczuciu to nuda, nuda, choć oczywiście nic nie pobije Klanu - słysząc samą piosenkę zapowiadającą ten serial mam odruch... :zmieszany:

...Alles was zählt,
ist die Verbindung zu Dir
und es wäre mein Ende,
wenn ich diese Verbindung verlier...
25-04-2006 13:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek ptak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #18
 
No to coś dla miłośników Klanu Oczko http://video.google.com/videoplay?docid=...44&pl=true Maciuś daję ostro czadu Duży uśmiech

?WIECIE MOIM MIASTEM
POLPAK MO
IM ?YCIEM
JEZUS MOIM PANEM
25-04-2006 13:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #19
 
Lola napisał(a):choć oczywiście nic nie pobije Klanu - słysząc samą piosenkę zapowiadającą ten serial mam odruch... :zmieszany:
No Klan to już patologia totalna - chyba zawzieli się zrobić polską wersję "mody na sukces", kiedyś tez bardzo go lubiłem - teraz - mam odruchy nerwowe jak to widzę. Wymyślana TOTALNIE na siłę fabuła, "metoda pucharowa" w pełnej krasie ("metoda pucharowa" -> tak jak w Pucharze Świata - "każdy z każdym") - to samo "na dobre" - "emkę" też to czeka, bez dwóch zdań. Już Łepkowska zaczyna wymyślać jakieś pierdoły - ciekawym jest, że Zduńskiego usuneli z serialu poprzez "śmierć" a nie przez standardowy "wyjazd za granicę" jak to jest w innych telenowelach gdy aktor nie chce już tam grać.
Jako weteran polskich seriali pozwolę sobie napisać kilka żelaznych reguł jakie nimi rządzą:

1. Senior rodu jest wesołym dziadziem, nierzadko z alzheimerem - seniorka jest starą niby-to-dobrotliwą babunią "dyskretnie" wtrącająca się we wszytsko a jak coś jej nie pasuje - robiącą dziwne miny

2. Każda radosna uroczystość rodzinna (wigilia, wielkanoc itp.) jest pod koniec odcinka przerywana wiadomością "O mój boże! Ciocię Genowefę kombajn przejechał!" oraz napisami końcowymi.

3. Każdy łysiejący facet jest czarnym charakterem.

4. Każda nawet najbiednejsza rodzina ma w pełni wyposażone mieszkanie z mikrofalówką, komputerem i boazerią na ścianach.

5. Najlepiej zapowiadający się związek jest po 15 odcinakch przerywany:
a) pojawieniem się dawnego kochanka/kochanki
b) nagłą i nieprzemożną chęcią robienia kariery za granicą przez jedna ze stron
c) irracjonalnym romansem jednej ze stron, usprawiedliwionym przez "nie wiem co mnie opetało"

6. Wiekszość kobiet w średnim wieku ma przyjaciółki dla któych się w pełni poświęca zadniedbując dzieci, pracę, dom ("jesteś bez serca! przeciez nie moge tak jej zostawić!")

7. Każdy cwaniaczek jest górą. Każdy uczciwy i honorowy dostaje po tyłku.

8. Żadnej pary małżeńskiej nie ominie zdrada. ŻADNEJ.

9. Jesli ktoś w serialu wyjeżdża za granicę - znak to, że ma już dość robienia z siebie pajaca w takim szmatławcu

10. Studenci są zwykle pokazani jako bezmyślne palanty z włosami na żel, wędrujący od klubu do klubu (to akurat chyba nie mija się z rzeczywistością zbytnio...)

11. "Mieszkanie z chłopakiem" jest normalne w przypadku 18-letniej dziewczyny.

12. Wszyscy chodzą w butach po pokojach.

13. W radiu zawsze leci ten sam nieokreślony kawałek.

14. Również gdy ktoś dla odmiany włączy wieżę - też leci to samo

15. W klubie również.

16. Nawet najwieksze męty i zule uzywają mowy rodem "z salonów".

17. Pościel jest zawsze jedwabna.

18. Faceci śpią w zapiętych poszyje grubych piżamach, nawet latem.

19. Gdy zgasi się światło jest niewiele ciemniej niż przy zapalonym

10. i tak dalej Duży uśmiech

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
25-04-2006 13:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lola Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 595
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #20
 
Darth Helmuth napisał(a):3. Każdy łysiejący facet jest czarnym charakterem.

12. Wszyscy chodzą w butach po pokojach.

hehehe dobre :wink:

ja bym jeszcze dodała, choć to może nie dotyczy polskich seriali czy filmów, bardziej amerykańskich, że bohaterowie często rzucają się w tych butach na bardzo jasną pościel :mrgreen:

...Alles was zählt,
ist die Verbindung zu Dir
und es wäre mein Ende,
wenn ich diese Verbindung verlier...
25-04-2006 23:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów