Ankieta: Czy środki antykoncepcyjne powinny być refundowane
tak
nie
nie mam zdania
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Środki antykoncepcyjne... refundować czy nie
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #76
 
Daisy napisał(a):A skąd Ty to wiesz :coo: Takie Twoje gdybanie? Przeciez na ulotce nie jest napisane,ze to środek wczesno poronny :?
Wyjdź ze świata iluzji Daisy. Nigdy nie napiszą, że to środek wczesnoporonny, bo to oznacza jedno: śmierć dziecka, a więc MORDERSTWO! Dla zysku nigdy Ci nie powiedzą prawy, zwłaszcza ci z koncernów antykoncepcyjnych. O skutkach ubocznych również.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
12-09-2006 11:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #77
 
Offca napisał(a):O skutkach ubocznych również.
dlatego ja to gówno odstawiłam!! :wink: jadłam tabletki bo miały mi pomóc, ale sie wystraszyłam o mojego kiedyś tam dzidziusia i dlatego dalej sie nie lecze!! i co piszą w ulotce to bdb wiem :wink: tylko z tym środkiem wczesno poronnym to mnie przestraszyłaś :|
12-09-2006 12:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #78
 
No niestety, myślę, że wiele kobiet jest mocno nieświadomych pod tym względem. Bardzo dużo tabletek ma takie właśnie działanie, że uniemożliwiają zagnieżdżenie się zarodka w błonie macicy, co jest równoznacze ze śmiercią zarodka. Zostaje on po prostu wydalony z ciała kobiety.
Takie table powodują, że hormony w nich zawarte oszukują organizm, przez co ściana macicy (w przeciwieństwie do normalnego, niezaburzonego cyklu) nie grubieje, przez co w razie zapłodnienia nie ma szans by zapłodnione jajo zagnieździło się w tejże ścianie i dalej się rozwijało :/

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
12-09-2006 12:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #79
 
Daisy napisał(a):dlatego dalej sie nie lecze!!

A co, chora byłaś?
Zasadniczo, farmakologiczne środki określane jako antykoncepcja moga być używane jako lek, gdy pojawiają się zaburzenia w cyklu miesięcznym kobiety. To takie wybijanie klina klinem, poniewaz istota antykoncepcji farmakologicznej polega na tym, że wywracają one do góry nogami tenże cykl miesięczny.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
12-09-2006 15:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aniołek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #80
 
Ks.Marek napisał(a):To takie wybijanie klina klinem, poniewaz istota antykoncepcji farmakologicznej polega na tym, że wywracają one do góry nogami tenże cykl miesięczny.

Zgadzam sięUśmiech to jest tylko sztuczne uregulowanie (podobnie, jak przy odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych, miesiączka nie jest "prawdziwą" miesiączką, która występuje po owulacji; tu jest tylko krwawienie)

Jeśli kobieta ma nieregularny cykl, to zamiast faszerować się tabletkami, powinna raczej uważniej przyglądać się sobie, poznawać działanie swojego organizmu (bardzo pomaga w tym właśnie metoda npr) Uśmiech
Antykoncepcja zamyka kobietę na tą wiedzę

Zajrzyj w siebie!!!
W Twoim wn?trzu jest ?ród?o, które nigdy nie wyschnie, je?li potrafisz je odszuka?

Marek Aureliusz

[you] pozdrawiam Ci?
12-09-2006 17:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #81
 
Środków antykoncepcyjnych raczej nie używa się "ot tak sobie" Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
12-09-2006 17:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #82
 
Słuchajcie ,wszystko fajnie ,ale x. Marek jakby nie było coś wskazał prz yokazji : TO NIE TEMAT O NPR A ANTYKONCEPCJA Duży uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
12-09-2006 19:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #83
 
Aniołek napisał(a):Zgadzam sięUśmiech to jest tylko sztuczne uregulowanie (podobnie, jak przy odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych, miesiączka nie jest "prawdziwą" miesiączką, która występuje po owulacji; tu jest tylko krwawienie)
x. Marek napisał(a):To takie wybijanie klina klinem, poniewaz istota antykoncepcji farmakologicznej polega na tym, że wywracają one do góry nogami tenże cykl miesięczny.
błahahahahaha Aniołku chyba nie miałaś prblemów jakie ja miałam bo widac po Twojej wypowiedzi :evil: nie kpij sobie!! Pierniczycie farmazony!! Jak nic innego nie działa to co?? a niech Daisy zdycha?? NIE NO LUDZIE KPICIE SOBIE!! Niech mi lekarz jakiś powie, że mi nie wolno a nie Wy którzy nim nie jesteście!!
12-09-2006 22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #84
 
Daisy uspokój się :!: Przecież ksiądz WYRAŹNIE wskazał, że stosowanie jako lekarstwo , jako terapię jest moralnie pozytywne :!: Doczytaj a nie się biedactwo unosisz Przytulanie

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
12-09-2006 22:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #85
 
Annnika napisał(a):Doczytaj a nie się biedactwo unosisz Przytulanie
uffff :wink: a juz myslaam że bede X-a musiała zjeść Język
12-09-2006 22:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #86
 
Daisy napisał(a):
Annnika napisał(a):Doczytaj a nie się biedactwo unosisz Przytulanie
uffff :wink: a juz myslaam że bede X-a musiała zjeść Język

Zapewniam cie Ślicznoto - iks jest niejadalny Duży uśmiech

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
12-09-2006 22:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #87
 
Daisy, coś się ostatnimi czasy zbyt nerwowa zrobiłaś.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
12-09-2006 23:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #88
 
Cytat:Daisy, coś się ostatnimi czasy zbyt nerwowa zrobiłaś.
ja?? no coś Ty Wełniaczku :coo: ja tylko sumienie uciszam!! SWOJE!! (JEZELI CHODZI O TABLETKI ANTYKONCEPCYJNE ;( )
12-09-2006 23:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #89
 
Nie masz co uciszać. Leczenie tablami nie jest grzechem jeśli jest to koniecznością i nikt tego nie kwestionuje. Niemniej warto znać też trochę faktów ku przestrodze. Poczytać na ten temat.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
12-09-2006 23:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #90
 
Niunia, jesteś moralnie na pozytywnym Oczko SPOKOJNIE - poczytaj Humanae Vitae jak kojarzę Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
12-09-2006 23:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości

Wróć do góryWróć do forów