Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zabawy integracyjne i nie tylko :)
Autor Wiadomość
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #1
Zabawy integracyjne i nie tylko :)
Hej Uśmiech Zapraszam do dzielenia się różnymi zabawami , typu "papier i długopis" albo takie na wolnym powietrzu i nie tylko Uśmiech

Oczywiście wszystkim znane są zabawy typu "Kalambury", "Księżniczki izamki, czekamy na coś nowego Uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
19-03-2006 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
Dla dzieci też, czy tylko dla dorosłych? :mrgreen:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
19-03-2006 15:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #3
 
A różnie ,dla grupy mieszanej, tak od 15-50 Duży uśmiech albo dla nastolatków Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
19-03-2006 15:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
NiKtóś Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 54
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #4
 
Trochę tego jest... Naprzykład wybijanka- ustawia sie ludzi w kółko. Każdemu przyporządkowuje sie kolejny nr (pierwsza osoba-1, druga-2 itp.). Następnie zaczyna sie wybijanka <wszyscy>- 2 razy w uda, 2 razy klaśnięcie- tak w kółko. W tym czasie kolejne wywoływane osoby podają kod- na udach swój nr (2 razy), klaszcząc nr osoby wywołanej np. osoba z nr jeden mówi: jeden, jeden, cztery, cztery, na to osoba z 4 mówi cztery, cztery, dwa, dwa itd. No i ten kto sie pomyli odpada- pojawia sie dodatkowa trudność- nie wolno wywoływać nr które odpadly. No i tak sie gra do upadłego, aż zostanie jedna osoba.. Jak coś nie jasne- prosze, pytac. Pisz to mistrz Duży uśmiech Jest też pare innych gier, ale to może ew. kiedy indziej.
19-03-2006 16:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #5
 
O, a tego to nie znam... Duży uśmiech

Inna zabawa w kółku.

Udaję jakąś czynnosć jako pierwsza. Na zadane mi przez drugą osobę pytanie " co robisz" wymyślam inną czynośc, którą ta druga od tej pory musi udawa dopóki w kolejnym obrocie kółka nie dostanie innej Duży uśmiech

Czyli udaje się czynnosć którą usłyszę Uśmiech

I tak w kółko - dużo śmiechu - czynności różne: czytam ksiażkę, zrywam trawę, śpie, łapię motyle ,biegam itd Duży uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
19-03-2006 21:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #6
 
Znacie taką acną grę jak rozbierany poker?
19-03-2006 22:30
Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #7
 
ja mówie o grach ... takich... do pokazania publicznie Duży uśmiech

Np. na kursach ewangelizacyjnych ,wyjazdach dla młodzieży Uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
19-03-2006 22:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #8
 
aaa to insza inszość w większym gronie tak gra staje się skomplikowana. to faktycznie.
19-03-2006 22:35
Odpowiedz cytując ten post
Aniołek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Nie wiem czy znacie...
Ta zabawa pomaga poznać imiona uczestników i ćwiczy pamięć. Robimy kółko z krzeseł (można też siedzieć na podłodze)Uczestniczą w niej wszyscy po kolei, powtarzając wypowiedzi innych i dodając swoje. Prowadzący zaczyna mówić: " Mam na imię (np. Marek) i zabieram ze sobą na biwak maskotkę" Kolejna osoba powtarza i dodaje swoje zdanie np. " To jest Marek i on zabiera na biwak maskotkę, a ja jestem Kasia i biorę kalkulator". Potem kolejne osoby Oczko Jeśli to są młodsze dzieci, to można w połowie kółka zacząć od początku lub skrócić zabawę tylko do powtarzania imion.

Zajrzyj w siebie!!!
W Twoim wn?trzu jest ?ród?o, które nigdy nie wyschnie, je?li potrafisz je odszuka?

Marek Aureliusz

[you] pozdrawiam Ci?
20-03-2006 11:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów