Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hierarchia Kościoła Katolickiego
Autor Wiadomość
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #1
RE: Hierarchia Kościoła Katolickiego
A mnie to czekanie naprawdę wkurza, może w tej chwili gromy na mnie polecą - trudno. Dopóki Hierarchia ne wypowie się jednoznacznie, co i jak - na ile powinno się łączyć stanowisko mówców RM i stanowisko ofiacjalne KrK - nie będzie porządku, a coraz więcej bałaganu; coraz wiecej bezsensownych emocji ,podżegania i zamieszania także w polityce :evil:

Niedawno byłam "skazana" na kilkugodzinne sluchanie RM, audycje "jak leciały", bo nasz kierowca autokaru sobie tego słuchal... na cały pojazd . Nawet w durnowatym filmie o gangach nie padło w godzinę tyle rasistowskich i innych slów, oskarżeń i pomówień. Żałosne i strasznie smutne ;( Pomijam oczywiście jawne herezje różnych zaproszonych gości...

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
30-03-2006 13:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
meta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 287
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #2
 
Anniko? :o
A cnota cierpliwości?
Pokory?
Kościół nigdy się nie spieszy w ferowaniu opinii.
Kościół zawsze starannie bada zanim wyda opinię, bo posiada się cnotę roztropności.


_________________
30-03-2006 16:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
meta napisał(a):Anniko? :o
A cnota cierpliwości?
Pokory?
Kościół nigdy się nie spieszy w ferowaniu opinii.
Kościół zawsze starannie bada zanim wyda opinię, bo posiada się cnotę roztropności.


_________________

Łatwiej zachować pokorę i cierpliwośc, gdy inni wykazuja roztropność. Szkoda, że często o niej własnie zapominamy, by była na pierwszym miejscu Język

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
30-03-2006 16:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #4
 
Meto, cierpliwość cierpliwością, a zwlekanie z odpowiednimi decyzjami zwlekaniem. Pokory nie można myli ćz naiwnością, ani głupotą ( to tak ogólnie, obok tematu).

Zwlekanie z decyzą o usunięciu wrzoda może doprowadzić do paskudnych powikłań i zainfekowania większej partii skóry przykładowo; nadal do wyleczenia, jasne , ale po co usuwać kilkanaście cm tkanki skoro można kilka :?:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
30-03-2006 17:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
meta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 287
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #5
 
Zarzucasz Hierarchii KK w Polsce naiwność, opieszałość i brak odpowiedzialności Anniko? :-s
_________________
30-03-2006 21:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #6
 
Zastanawiam się nad tym poważnie.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
30-03-2006 21:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
meta napisał(a):Zarzucasz Hierarchii KK w Polsce naiwność, opieszałość i brak odpowiedzialności Anniko?

To jest off=top. Następny post będzie pewnie usuniety, jeśli bedzie nie na temat

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
30-03-2006 22:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
meta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 287
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #8
 
Cytat:
Cytat:Zarzucasz Hierarchii KK w Polsce naiwność, opieszałość i brak odpowiedzialności Anniko? :-s

Zastanawiam się nad tym poważnie.

Wydaje mi się, że to poważna pokusa.
"Gdyby przeciw mnie powstawał ten, który mnie nienawidzi, ukryłbym się przed nim, lecz jesteś nim ty, przyjaciel, mój zaufany, z którym żyłem w słodkiej zażyłości".
31-03-2006 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonymous
Unregistered

 
Post: #9
 
Chcesz przez to powiedziec, ze KK ma nieograniczony kredyt zaufania i w zadnym razie nie podlega krytyce?
31-03-2006 15:14
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Prosze zajać się wątkiem, a nie sprowadzać temat "na manowce". Może niech admin skasuje posty off topowe?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
31-03-2006 17:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonymous
Unregistered

 
Post: #11
 
Na razie posty sa "w okolicach" tematu, natomiast Ty Marku offtopujesz swoimi upomnieniami (tym bardziej, ze nie jestes moderatorem) :hm:
31-03-2006 19:36
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach
Możesz moderować to forum

To mi sie "pali" pod ikonka "odpowiedz" Duży uśmiech

Uważam, że w tym wątku istnieja już teraz 2 różne kwestie o RM i o posłuszeństwie/nieposłuszeństwie wobec Kościoła. Zajmijmy sie może jednym, by potem przejść do drugiego, OK? Uśmiech

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
31-03-2006 20:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #13
 
Cytat:Może niech admin skasuje posty off topowe?
Też to ksiądz może robić Uśmiech To tak na marginesie Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
31-03-2006 21:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #14
 
prosze przejsc na odpowiedni temat Oczko
jesli jest potrzeba mozna zalozyc nowy temat Uśmiech ale najpierw prosze sprawdzic czy juz nie ma podobnego zalozonego Uśmiech

a co do kasowania postow to ks. ma takie same uprawnienia jak moderator Uśmiech wiec tu nei widze problemu Oczko wystarczy nacisnac taki przycisk [Obrazek: icon_delete.gif] przy poscie i po sprawie Uśmiech
31-03-2006 23:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #15
 
Zapraszam do dalszej części rozmów na temat Hierarchi w Kościele. Temat przeniosłem.
Zachęcam także do kulturalnego zwracania sie na Forum do osób Duchownych :!: :aniol:
01-04-2006 19:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów