Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hierarchia Kościoła Katolickiego
Autor Wiadomość
ZosiaII Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 402
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #31
 
Offca, ściągnij wreszcie tę kurtkę - już wiosna! Uśmiech

Do Anniki - trudno, widać wymogi techniczne tego forum nie dają takiej możliwości. Na młodzieżówce u nas jest taka możliwość, sama to robiłam, gdy się zrobił bałagan z przepowiedniami biblijnymi.

Do Adama - to prawda, że wyłączono posty bez żadnego ukierunkowania dyskusji. Sama nie wiedziałam o czym tu pisać i dlatego wręcz na siłę ukierunkowałam tę dyskusję. A skoro tak, to należy się ustosunkować do tego co jest w tytule wątku.
Jeśli chodzi o interwencję papieża w sprawy RM, to sprawa się rypła, bo nasi wielebni goscili w tej sprawie u Benedykta XVI, który powiedział wyraźnie, że Kościół Polski ma to załatwić we własnym gronie. A więc dał episkopatowi wolną rękę w tej sprawie.
więcej na ten temat tutaj:
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?k...id=8205573

http://www.forumchrzescijanskie.org
02-04-2006 21:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #32
 
Jeśli nie będzie sprzeciwów, może po prostu zamknę wątek :?: Dość niefortunnie powstał :krzywy:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
02-04-2006 21:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adam Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 211
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #33
 
To chyba faktycznie dobry pomysł, żeby wątek zamknąć. I ewentualnie zacząć jeszze raz, a dla jasności za przedmiot dyskusji uznać regulacje Prawa Kanonicznego na temat kompetencji duchownych w rządzeniu Kościołem, którego rdzeniem wedle PK są biskupi ze szczególnym zaakcentowaniem biskupa Rzymu.

To mówi Pan Wszechmogący. Nie mam upodobania w śmierci bezbożnego, lecz aby sie nawrócił i żył (Ez 33,11).
03-04-2006 16:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #34
 
A wiec stanie sie Uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
03-04-2006 16:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów