Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziecięca fantazja
Autor Wiadomość
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #1
Dziecięca fantazja
Dzieci, jak wiadomo uczą się od dorosłych. Każdy rodzic chce wychować sobie przykładnego, grzecznego i genialnego potomka. Ale każde dziecko ma swoje sekrety! Jeśli myślicie, że od nich niczego nowego nie można się dowiedzieć, to jesteście w błędzie.

Zapraszam do czytania.


"Rzeczy których możesz dowiedzieć się od dzieci"


1. Kiedy polejesz kłaczki kurzu lakierem do włosów, a potem będziesz po nich jeździć na wrotkach, mogą się zapalić.

2. Głos czteroletniego dziecka jest donośniejszy niż głosy ok. 100 dorosłych w zatłoczonej restauracji.

3. Jeżeli zaczepisz psią smycz o wiatrak na suficie, silnik nie będzie miał siły obrócić 30-kilogramowego dziecka ubranego w psie szelki i ubranko Supermana. Jednak jest wystarczająco silny, aby ta sama smycz mogła zedrzeć farbę ze wszystkich 4 ścian w pokoju 3,5 x 3,5m.

4. Piłki tenisowe zostawiają ślady na suficie. Nie powinieneś podrzucać piłek tenisowych, kiedy wiatrak na suficie jest włączony. Kiedy używasz wiatraka na suficie jako rakiety tenisowej, musisz podrzucić piłkę kilka razy, zanim zostanie odbita. Skrzydło wiatraka może odbić piłkę bardzo mocno. Szyba w oknie (nawet potrójnym) nie zatrzymuje piłki uderzonej skrzydłem wiatraka.

5. Płyn hamulcowy z Cloroxem powoduje powstawanie dużych ilości dymu.

6. Sześcioletnie dziecko potrafi rozpalić ogień nawet kamieniem, chociaż 36-letni mężczyzna mówi, ze takie coś możliwe jest tylko na filmach. Szkło powiększające pozwala na rozpalenie ognia nawet w pochmurny dzien.

7. Kiedy jesteś w butach z kolcami, lóżko wodne użyte jako boisko nie przecieka... ono po prostu wybucha.

8. Duże łóżko wodne zawiera ilość wody wystarczającą do zalania 200 metrów kwadratowych domu na głębokość 8 cm.

9. Klocki LEGO przechodzą przez przewód pokarmowy 4-letniego dziecka. Klocki Duplo nie.

10. "Idź się pobawić" i "piecyk mikrofalowy" nigdy nie powinny być użyte w jednym zdaniu.

11. Klej SuperGlue jest na zawsze.

12. McGyver uczy wielu rzeczy, o których nie chcemy wiedzieć tak samo Tarzan.

13. Nieważne, ile żelatyny wsypiesz do basenu, nie możesz chodzić wodzie. Filtry basenowe
nie lubią żelatyny.

14. Video nie wyrzuca kanapek, jeśli nawet w reklamach pokazują, ze to robi.

15. Torby na śmieci nie są dobrymi spadochronami.

16. Kamyki w baku powodują dużo hałasu podczas jazdy.

17. Zawsze zajrzyj do piecyka, zanim go zaczniesz rozgrzewać. Plastikowe zabawki nie
lubią piecyków, tosterów tez. Straż pożarna zjawia się po około 15 minutach od zgłoszenia.

18. Cykl wirowania w pralce nie powoduje choroby morskiej u dżdżownic. U kotów jak najbardziej.

19. Koty wymiotują więcej, niż same ważą.

20. Kota łatwiej złapać po wciągnięciu jego ogona w rurę odkurzacza.

21. Karmienie komputera truskawkami przez stację dysków nie poprawia jego pracy.

22. Polewanie płyt CD woda kolońska zapewnia im piękny zapach i zupełnie nową jakość dźwięku.

23. Cisza niekoniecznie znaczy "nie ma się co niepokoić".

[ Dodano: Pią 26 Maj, 2006 11:12 ]
Jest to historyjka, która przeszła do kanonu opowieści rodzinnych.. Mama moja opowiada to przy każdej okazji, mimo iż od tamtego czasu upłynęło juz ze dwadzieścia parę latek... No ale do rzeczy.
Miałam lat 2-3. Wybrałam się z moją rodzinką na niedzielny obiadek do babci. Babcia mieszkała z dziadkiem w jednorodzinnym domku, a na piętrze tegoż domku mieszkała mama babci, czyli moja ś.p. prababcia. Tamtego dnia zostałam wysłana na górę z ważną misją wezwania prababci na obiad. Chwilkę mnie nie było. Nagle pojawiłam się w salonie oznajmiając głośno:
- Babcia śpi! Koło babci leżą zęby, ale na mnie nie pasują!

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
03-04-2006 22:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów