Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skromny strój
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #16
 
tendencja napisał(a):czemu?Bez biustonosza? Jak szeroki sweter i koszuka pod spodem to dla kobiety wygodniejUśmiech

Młoda kobieta/dziewczyna winna obowiązkowo nosić stannik, żeby w wieku trochę późniejszym nie miała między piersiami pępka!!!! Sprawa najwyższej wagi!
10-04-2006 21:34
Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #17
 
To fakt, ale zdrowo jest od czasu do czasu chodzić bez (np. po domu) - dla dobra piersi ;P

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
10-04-2006 21:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #18
 
Ja osobiście wolę tę konkretną część bielizny nosić, mnie tak wygodniej :mrgreen:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
10-04-2006 21:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jswiec Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 682
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #19
 
Kwestię tę rozstrzyga IMHO fragment:
1P 3,3 Ich ozdobą niech będzie nie to, co zewnętrzne: uczesanie włosów i złote pierścienie ani strojenie się w suknie, 4 ale wnętrze serca człowieka o nienaruszalnym spokoju i łagodności ducha, który jest tak cenny wobec Boga. 5 Tak samo bowiem i dawniej święte niewiasty, które miały nadzieję w Bogu, same siebie ozdabiały

Elegancki strój, to taki który podkreśla zalety ducha danej osoby [płci obojga].
We francuskim programie M6 oglądałem niedawno reportaż ze szkoły dobrych manier, ulokowanej w jakimś podparyskim pałacyku. [progam nazywał się "En voila des manieres !" - czyli "Co za maniery!"] Trafiło tam w ramach eksperymentu społecznego, parę dziewcząt z dość zaniedbanych domów. No i na początku na największy opór natrafiła sprawa ubiorów. Stroje dobierane przez owe conieco rozbrykane panienki, posługujące się w dodatku mało wyszukanym językiem, były rzeczywiście poniżej wszelkiej krytyki.

Ale nauczyciele dobrego smaku nigdy nie posługiwali się słowem "nieskromny". Mówili: to wulgarne, to w złym guście, to jest łatwizna. Wpajali swoim wychowanicom zasady: elegancja jest prosta, wynika z poznania samego siebie, jest nośnikiem tego, co chcemy o sobie powiedzieć otoczeniu.
Owszem, można być, w zależności od okoliczności, przyozdobionym w prawdziwe perły, diamenty itd ale nigdy tak, aby usiłować zwrócić na siebie zbytnią uwagę. Prawdziwa elegancja jest zatem skromna, ale to trzeba odkryć...

Eksperyment trwał miesiąc. Jedna z uczestniczek nie wytrzymała i zwiała. Reszta przeszła nieprawdopodobną metamorfozę. Na końcowym spotkaniu z rodzinami wszystkie dziewczyny prezentowały się jak księżniczki pełnej krwi !

cooperatores veritatis [3J,8]
-----------------------------------
Chcesz przeczytać całą Biblię, ale nie wiesz jak sie do tego zabrać?
Zajrzyj do: http://www.mateusz.pl/duchowosc/wobi/plan/
11-04-2006 14:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Moniczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 804
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #20
 
semper_malus napisał(a):W jakim wieku? W jakiej porze roku? Gdzie by miała wychodzić (szkoła, imoreza, czy rozmowa o pracę)?

Załóżmy że ok.17 lat, do szkoły, wiosną.

... Chrystus jest moc? Bo?? i m?dro?ci? Bo??, to ten, kto nie zna Pisma, nie zna mocy Boga ani Jego mi?o?ci: Nieznajomo?? Pisma ?wi?tego jest nieznajomo?ci? Chrystusa."

?w. Hieronim
11-04-2006 16:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #21
 
no to w zasadzie już odpowiedziałem- dodać tylko mogę, że odpadają krzykliwe kolory i szpikli / wysokie skórzane buty reszta wolna wola.
11-04-2006 16:35
Odpowiedz cytując ten post
Moniczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 804
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #22
 
semper_malus napisał(a):no to w zasadzie już odpowiedziałem- dodać tylko mogę, że odpadają krzykliwe kolory i szpikli / wysokie skórzane buty reszta wolna wola.

Czemu akurat szpilki...?

A jak załozy spódnicę bardzo-bardzo-bardzo mini?

... Chrystus jest moc? Bo?? i m?dro?ci? Bo??, to ten, kto nie zna Pisma, nie zna mocy Boga ani Jego mi?o?ci: Nieznajomo?? Pisma ?wi?tego jest nieznajomo?ci? Chrystusa."

?w. Hieronim
11-04-2006 16:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #23
 
szpilki są niezdrowe ( i u 17-latki wyglądają jakby trudniła się prostytucją)



miniówa nieprzeszkadza.

[ Komentarz dodany przez: Daidoss: Wto 11 Kwi, 2006 16:49 ]
Usunąłem brzydkie słowo :!:

tja adminie straszliwie brzydkie, okropnie wulgarne i niesamowicie sprośne!!
11-04-2006 16:45
Odpowiedz cytując ten post
Moniczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 804
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #24
 
semper_malus napisał(a):miniówa nieprzeszkadza.

Co przeszkadza w jaskrawych kolorach a jednoczesnie nie przeszkadza w miniówie?

... Chrystus jest moc? Bo?? i m?dro?ci? Bo??, to ten, kto nie zna Pisma, nie zna mocy Boga ani Jego mi?o?ci: Nieznajomo?? Pisma ?wi?tego jest nieznajomo?ci? Chrystusa."

?w. Hieronim
11-04-2006 17:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #25
 
lubię patrzeć na kobiety w miniówach (więc miniówy mi nie przeszkadzają) a jakskrawe kolory mnie drażnią i ogólnie zwracają uwagę co przy uporawianiu pewnych rodzajów pracy ma pewne zalety.
11-04-2006 17:37
Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #26
 
semper_malus napisał(a):a jakskrawe kolory mnie drażnią i ogólnie zwracają uwagę co przy uporawianiu pewnych rodzajów pracy ma pewne zalety.
Np. panie sprzątające na ulicy?

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
11-04-2006 17:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #27
 
na przykład.
12-04-2006 15:16
Odpowiedz cytując ten post
Moniczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 804
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #28
 
semper_malus napisał(a):lubię patrzeć na kobiety w miniówach (więc miniówy mi nie przeszkadzają) .

Ale córka to nie jakaś tam pierwsz z brzegu kobieta

... Chrystus jest moc? Bo?? i m?dro?ci? Bo??, to ten, kto nie zna Pisma, nie zna mocy Boga ani Jego mi?o?ci: Nieznajomo?? Pisma ?wi?tego jest nieznajomo?ci? Chrystusa."

?w. Hieronim
12-04-2006 21:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #29
 
Mówimy hipotetycznie. Nie wiem jak Ty ale ja nie potrafię na sucho odtworzyć uczuć jakie targały by mną w stosunku do wychowywania mojego hipotetycznego dziecka.
12-04-2006 23:42
Odpowiedz cytując ten post
Moniczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 804
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #30
 
semper_malus napisał(a):Mówimy hipotetycznie. Nie wiem jak Ty ale ja nie potrafię na sucho odtworzyć uczuć jakie targały by mną w stosunku do wychowywania mojego hipotetycznego dziecka.

No ja też nie, a na pewno nie dokładnie. Natomiast zdarzało mi się wiele razy mieć pod opieką i dzieci, i młodzież, i brać za nie odpowiedzialność. I ja bym w miniówie nie wypuściła. Może dlatego że za dużo nasłuchałam się opowieści chłopaków (którzy też byli pod moją opieką) w ich wieku którzy mówili o swoich relacjach z dziewczynami.

... Chrystus jest moc? Bo?? i m?dro?ci? Bo??, to ten, kto nie zna Pisma, nie zna mocy Boga ani Jego mi?o?ci: Nieznajomo?? Pisma ?wi?tego jest nieznajomo?ci? Chrystusa."

?w. Hieronim
13-04-2006 17:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów