Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skromny strój
Autor Wiadomość
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #46
 
można się ubierać jednocześnie i skromnie i ładnie i estetycznie i wygodnie i niewyzywająco.
Wystarczy tylko trochę chęci i pomyślunku ...


a czasem - po prostu nie kierować się głupawą "modą" :/

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
04-01-2007 17:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
Najlepiej jeśli w przypadku osób płci żeńskiej strój zakrywa całe ciało za wyjątkiem rąk(dotyczy lata).Oczywiście twarz też pozostaje odkryta za wyjątkiem ceremonii ślubnych i tzw.zwyczajów muzułmańskich (czador noszony przez muzułmanki).Na plażach niewłaściwe są tzw.toplesy.

Co do naszej płci to nie ma problemu.Oczywiście do kościoła,katedry i miejsc świętych nie wchodzi się w dresach ani w krótkich spodniach.Krótką koszulę bez napisów można tolerować jak jest lato.Za wyjątkiem pielgrzymek,gdy nosi się koszule z napisami a niektórzy mają krótkie spodnie.Do kościoła chodzę w długich spodniach(dżinsy lub czarne z materiału) a u góry latem noszę krótką koszulę z rękawami.

To tyle odnośnie stroju.
04-01-2007 18:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
to Ja :) Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 515
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
Niektórzy nie wiedzą, że nie dobiera się siebie do mody ale modę do siebie czyli do swojego stylu, wyglądu, swoich wad, np. jeśli jakaś osoba jest przy kości głupawo będzie wyglądać )i tak właśnie niektórzy wyglądają) w obcisłych biodrówkach i w obcisłej bluzeczce :/ albo jakaś dziewczyna ubiera modne spodnie mimo, że się w nich źle czuje, nie pasuje jej krój tychże spodni ale chodzi bo taka moda, podobnie jest z butami: modne szpilki to trzeba w nich chodzić a to, że się w nich nie umie chodzić to się wytnie, niedawno widziałam no już dorosłą kobietę w takich butach - masakra :/ nogi i stopy tak stawiała jakby je miała zaraz powykręcać na wszystkie strony :/
04-01-2007 18:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
belarmin Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #49
 
Julia napisał(a):belarmim, tak myslisz? heh, mozna sie ubrac ladnie i niewyzywajaco i zainteresowac soba innych.
Co się tyczy konkretnie mnie (jako, że zostałem wywołany do opowiedzi).
Kobieta z natury ubiera się wyzywająco gdyż wyzywa swojego przyszłego męża. W tym nie ma chyba nic nadzwyczajnego ani złego. Od jej ubioru zależy jednak jakiego mężczyznę wyzywa. Jej ubiór może równie dobrze oznaczać o niskim poziomie obyczajów. Ale jeśli takiego partnera poszukuje to ... (jak se pościelisz tak się wyśpisz - mówi stare polskie przysłowie). #-o

Nikt nie ma obowi?zku by? szcz??liwym.
04-01-2007 19:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #50
 
Już to gdzieś chyba pisałam, że sami mężczyźni przyznają się, że bardziej atrakcyjna jest dla nich kobieta, co nie wystawia na widok publiczny wszystkich swoich prawdziwych wdzięków, gdyż kusi ich właśnie to co zakryte i to co ewentualnego odkrycia. Zatem uważam, że kobieta nie musi ubierać się wyzywająco, żeby być atrakcyjną czy pociągającą.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
04-01-2007 20:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
belarmin Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #51
 
Offca napisał(a):mężczyźni przyznają się, że bardziej atrakcyjna jest dla nich kobieta, co nie wystawia na widok publiczny wszystkich swoich prawdziwych wdzięków
Tyle, że są różni mężczyźni. Są np. dewianci, którzy jak najbardziej wolą kobiety bez ubrania. Jeśli tym dziewczynom chodzi to takich panów to przecież o gustach się nie dyskutuje :*

Nikt nie ma obowi?zku by? szcz??liwym.
04-01-2007 20:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #52
 
SEBASTIANO napisał(a):Najlepiej jeśli w przypadku osób płci żeńskiej strój zakrywa całe ciało za wyjątkiem rąk

Szczególnie latem :szok:

Bez przesady. Jestem zwolenniczką skromności, ale nie wbijaj nas od razu w abaje :!:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
04-01-2007 20:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #53
 
Offca napisał(a):Już to gdzieś chyba pisałam, że sami mężczyźni przyznają się, że bardziej atrakcyjna jest dla nich kobieta, co nie wystawia na widok publiczny wszystkich swoich prawdziwych wdzięków, gdyż kusi ich właśnie to co zakryte i to co ewentualnego odkrycia. Zatem uważam, że kobieta nie musi ubierać się wyzywająco, żeby być atrakcyjną czy pociągającą.
dokładnie tak ... Uśmiech

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
04-01-2007 20:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #54
 
Słuchałem piosenkę Dody "Znak Pokoju" i wokalistka była tam całkowicie ubrana,jeszcze w długą suknię.Zupełnie inaczej słuchało się teledysku.Na piosenkarki w topless aż się nie chce patrzeć,a poza tym wzbudzają grzeszne myśli.Lepiej jak piosenkarki są ubrane.
04-01-2007 21:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #55
 
SEBASTIANO napisał(a):Najlepiej jeśli w przypadku osób płci żeńskiej strój zakrywa całe ciało za wyjątkiem rąk(dotyczy lata)
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
SEBASTIANO napisał(a):Do kościoła chodzę w długich spodniach
i nie kiśniesz? Ja bym sie zapażyła i by mi conieco odgniło z upału :shock:
belarmin napisał(a):Jej ubiór może równie dobrze oznaczać o niskim poziomie obyczajów. Ale jeśli takiego partnera poszukuje to ...
to można jej zaspiewać.."jak Ken i Barbi na impreze wpadli, w ciuchy za 3 moje wypłaty poubierani, odj**i..."
04-01-2007 23:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #56
 
Daisy !
Wbrew pozorom - dobrze dobrane długie spodnie są tylko pomocą nawet przy najgorszym skwarze.
Podobnie jak odpowiednia sukienka dla kobiety
nie prażysz się na slońcu.

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
05-01-2007 01:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #57
 
Daisy napisał(a):i nie kiśniesz? Ja bym sie zapażyła i by mi conieco odgniło z upału
Ktokolwiek byłby powodem do grzechu dla jednego z tych maluczkich, lepiej by sobie kamień młyński zawiązał i rzucił sie w morze...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
05-01-2007 01:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #58
 
Ks.Marek napisał(a):
Daisy napisał(a):i nie kiśniesz? Ja bym sie zapażyła i by mi conieco odgniło z upału
Ktokolwiek byłby powodem do grzechu dla jednego z tych maluczkich, lepiej by sobie kamień młyński zawiązał i rzucił sie w morze...
że chee? Nie rozumiem? jak by mi było ciepło to zawsze mam długą i zwiewna spudnice a nie dżinsy! (to taka dygresja bo S. pisał o chłopach a nie o kobietach przy tym) i SEBASTIANA wręcz podziwiam ze tak grubo chodzi latem ubrany!! :shock:
05-01-2007 07:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #59
 
Daisy napisał(a):jak by mi było ciepło to zawsze mam długą i zwiewna spudnice a nie dżinsy!

No to super. Bylebyś nie była pokusą dla panów, którzy mogliby próbować szukac dostzregać szczegółów okrywanych prze ową zwiewną suknię :mrgreen:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
05-01-2007 09:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
to Ja :) Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 515
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #60
 
gada ksiądz tak, jakby widząc kobietę/dziewczynę w grubszej sukience się tych szczegółów nie dopatrywali :hm: czyżby ksiądz nie chciał się do czegoś przyznać? :hm: ;P
05-01-2007 11:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów