Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ataki na RM
Autor Wiadomość
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Ale co do samego radia, to nie mam do dziś zdania. Fakt,że dużo opinii się pałęta na ten temat - od b. pozytywnych do b. negatywnych. I fakt,że poparcie Rydzyka w niektórych kręgach jest spore.
Myśle,że trzeba po prostu wysłuchiwać tylko wybiórczo wartościowych programów tego radia , z reguły tych poświęconych modlitwie, a resztą sobie głowy nie zawracać.

[Obrazek: mysz4.gif]
28-03-2007 10:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Myszkunia napisał(a):Myśle,że trzeba po prostu wysłuchiwać tylko wybiórczo wartościowych programów tego radia , z reguły tych poświęconych modlitwie, a resztą sobie głowy nie zawracać.
A ja myślę, że do wszystkiego trzeba podchodzić zawsze krytycznie. Nie dać się wodzić za nos.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
29-03-2007 23:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #33
 
Akurat przyznam, że jestem koszmarnie uprzedzona do tej stacji, ale nadali super audycję w środę o adopcji i aborcji Oczko

Fakt, że przerywnikami było coś w rodzaju jak mój kumpel okreśłil "kato polo" i totalnie bezsensownie wybierani telefoniczni rozmócy (zamiast mówienia na temat to wylewanie żalów na rząd, ludzi, i ludzkość całą), ale ogólnie fajne było Uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
30-03-2007 13:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Ks.Marek napisał(a):ja myślę, że do wszystkiego trzeba podchodzić zawsze krytycznie. Nie dać się wodzić za nos.
poprę to zdanie.

[Obrazek: mysz4.gif]
31-03-2007 15:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
Proszę moderację o zmianę tytułu tematu na tytuł:"Ataki na RM".Tytuł "siedziba szatana" może zniechęcać innych do korzystania z forum.Dziękuję.Sprawę zostawiam moderacji do przedyskutowania. :roll:
12-04-2007 13:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #36
 
Już.

SEBASTIANO napisał(a):Tytuł "siedziba szatana" może zniechęcać innych do korzystania z forum.
Albo wręcz przeciwnie: zachęcać :twisted:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
12-04-2007 13:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów