Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ataki na RM
Autor Wiadomość
Cichociemny Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 521
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #1
Ataki na RM
Ciekawy kawał ktoś zrobił o.Rydzykowi......

Jeśli w google wpiszemy hasło "siedziba szatana" to jaki link pojawi się jako pierwszy :shock: Radio Maryja Duży uśmiech .....

dalej do pocztaniaTUTAJ

2 Tym. 4:18
Wyrwie mnie Pan ze wszystkiego z?ego i zachowa dla Królestwa swego niebieskiego; jemu niech b?dzie chwa?a na wieki wieków. Amen.
[Obrazek: radio_chn.gif]
18-04-2006 12:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tendencja Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #2
 
Cichociemny napisał(a):Jeśli w google wpiszemy hasło "siedziba szatana" to jaki link pojawi się jako pierwszy :shock: Radio Maryja Duży uśmiech .....
No o tym juz semper pisał...Niezłe...

"Gdy cz?owiek wolny ponosi pora?k?, to nikogo za to nie wini" Josif Brodski
18-04-2006 13:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
No i jaki z tego morał, bo nie wiem....

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
18-04-2006 14:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
Jest to celowe nabijanie pozycji na GOOGLE przez satanistów
18-04-2006 21:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #5
 
mysle ze do tego nie potrzeba byc satanista, tylko po prostu nie lubic rm

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
18-04-2006 22:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
+
Dośc ciekawie dzisiejsza Wyborcza pisała o RM - w kontekście Kazań Życińskiego i Michalika - należy RM odpolitycznić i tyle. A sama idea RM jest po prostu OK, ma służyć modlitwie i kształtowaniu intelktualnej świadomości Kościoła. Póki co, problem tkwi w metodzie i sposobie - obie sa obce duchowi chrześcijańskiemu, tym bardziej Katolicyzmowi

x.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
18-04-2006 22:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #7
 
msg napisał(a):mysle ze do tego nie potrzeba byc satanista, tylko po prostu nie lubic rm

Dokładnie. Nie ma pewności,że to uczynił jakis satanista, może jakaś osoba nastawiona negatywnie do RM. Ale podzielam też to, co zawiera post ks. Marka : RM nalezałoby odpolitycznić, tak aby było oparte na przekazywaniu własciwej treści i słuzyło właściwemu celowi jakim jest modlitwa. Narazie dużo szumu wokół niego i dlatego takie rzeczy mają miejsce. Trudno sie dziwić, jaka reklama takie skutki.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
19-04-2006 00:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tendencja Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #8
 
Ks.Marek napisał(a):A sama idea RM jest po prostu OK, ma służyć modlitwie i kształtowaniu intelktualnej świadomości Kościoła. Póki co, problem tkwi w metodzie i sposobie - obie sa obce duchowi chrześcijańskiemu, tym bardziej Katolicyzmowi
To oczywiste. Tylko jak je odpolitycznić?

"Gdy cz?owiek wolny ponosi pora?k?, to nikogo za to nie wini" Josif Brodski
19-04-2006 12:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #9
 
tendencja napisał(a):
Ks.Marek napisał(a):A sama idea RM jest po prostu OK, ma służyć modlitwie i kształtowaniu intelktualnej świadomości Kościoła. Póki co, problem tkwi w metodzie i sposobie - obie sa obce duchowi chrześcijańskiemu, tym bardziej Katolicyzmowi
To oczywiste. Tylko jak je odpolitycznić?
na to pytanie juz chyba padala odpowiedz w TV
poprostu RM nie powinno zapraszac politykow do siebie a politycy nie powinni przyjmowac zaproszen ot cala regula tylko niestety ciezka do realizacji Smutny
19-04-2006 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cichociemny Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 521
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #10
 
Daidoss napisał(a):Jest to celowe nabijanie pozycji na GOOGLE przez satanistów


Duży uśmiech :hahaha:

Ale się ubawiłem , jak narazie to dla wielu młodych ludzi RM jest synonimem żałosnej postawy kościoła i powodem odejść wielu (pół biedy z kościoła) a co gorsza od Boga do ateizmu lub satanizmu .


(...)sami nie wchodzicie ani nie pozwalacie wejść tym, którzy wchodzą.

2 Tym. 4:18
Wyrwie mnie Pan ze wszystkiego z?ego i zachowa dla Królestwa swego niebieskiego; jemu niech b?dzie chwa?a na wieki wieków. Amen.
[Obrazek: radio_chn.gif]
19-04-2006 12:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tendencja Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #11
 
Gonzo napisał(a):na to pytanie juz chyba padala odpowiedz w TV
poprostu RM nie powinno zapraszac politykow do siebie a politycy nie powinni przyjmowac zaproszen ot cala regula tylko niestety ciezka do realizacj
Niekoniecznie! Bo bez zapraszania polityków też mogą glosić jakieś np. szownistyczne hasła.
Ja nie mam nic przeciwko, zeby ludzie w tym radiu wyrażali swoje opinie. Ale nie mogą one być one dla nikogo krzywdzące i obrażające! wiec nie tylko problem radia Maryji to problem polityki!To także problem często w nim braku miłości!

"Gdy cz?owiek wolny ponosi pora?k?, to nikogo za to nie wini" Josif Brodski
19-04-2006 12:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #12
 
Gonzo napisał(a):poprostu RM nie powinno zapraszac politykow do siebie a politycy nie powinni przyjmowac zaproszen ot cala regula tylko niestety ciezka do realizacji
Bez przesady. Tu nie chodzi o to, żeby nie zapraszać, tylko żeby nie wmawiać ludziom, że dana opcja jest jedyną słuszną i tworzyć obraz świata, że wszędzie dookoła jest zło

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
19-04-2006 12:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #13
 
Jak już wiele razy pisałem w podobnych tematach - RM MUSI przejść reorganizację, swego rodzaju "odświeżenie". T.Rydzyk jest obecnie człowiekiem będącym "karykaturą samą w sobie", swoistym "pajacykiem" naszej sceny społeczno-politycznej, dla mnie - absolutnie niewiarygodnym.
Groźny (dla KK) jest o tyle, że gdyby przyszedł mu do głowy pomysł w rodzaju oddzielenia się od kościoła - spore rzesze poszłyby za nim.
Obecnie coś się ruszyło - Benedykt 16. "tupnął nogą", że tak powiem i zażądał działań od episkopatu, który przez te wszytskie lata nie mógł (albo nie chciał) zrobić nic innego w tej sprawie jak założenie tego komitetu "duszpasterskiej troski o RM", który i tak palcem nie ruszył.
Potęga RM tkwi w jednym ważnym aspekcie - jest to radio PRZYJAZNE DLA CZŁOWIEKA. Tak - nie usłyszymy w nim agresywnych reklam, durnych i wtórnych przebojów, krzykliwych spikerów, debilnych konkursów ("Jak ma na imię Bruce Willis?") - czyli ogólnie tego całego odhumanizowania, jakie reprezentuje 95% stacji radiowych w Polsce. To radio MÓWI DO LUDZI, wydaje się ROZUMIEĆ ICH PROBLEMY, jest wyciszone, spokojne, mówi "jesteście smutni, rozczarowani - chodźcie do nas, my was przygarniemy". I ludzie idą. Ja sam dawniej często słuchałem właśnie RM, żeby się wyciszyć. Jednak nawet nie widzą jak są nabierani.... :/

Potrzebne jest takie radio. Bardzo. Ale nie z Tadkiem Rydzykiem "za kółkiem".

Potrzebne jest radio katolickie jak i radio ateistyczne. Ech marzenia Oczko

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
20-04-2006 11:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tendencja Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #14
 
A własnie,chciałam Was zapytać czy nie słyszeliście, czy w samym radiu były jakieś komentarze odnośnie reakcji Watykanu?W sensie nie co tam słuchacze mieli do powiedzenia?Tylko kierownictwo radia?
DARTH_HELMUTH napisał(a):Potrzebne jest takie radio. Bardzo. Ale nie z Tadkiem Rydzykiem "za kółkiem".
A jak wytłumaczysz słuchaczom,ze Rydzyk sie nie nadaje. Przecież większość tych ludzi tępo mu wierzy!Smutny

"Gdy cz?owiek wolny ponosi pora?k?, to nikogo za to nie wini" Josif Brodski
20-04-2006 11:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #15
 
z tego co wiem to mówili (tylko nie pamiętam czy w NDz czy RM), że "Niemcy mają przetrącony kręgosłup moralny" (pewnie w odniesieniu do B16) - co już jest b.niebezpieczną deklaracją i sygnalizuje pewne sprawy....

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
20-04-2006 12:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów