Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GRUPA MEDIALNA STRONY: www.woda-zywa.pl
Autor Wiadomość
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #1
GRUPA MEDIALNA STRONY: www.woda-zywa.pl
Post jest kierowany przede wszystkim do osób z Sulechowa, precyzując do osób z Katolickiej Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „WODA ŻYWA” w Sulechowie.
Jednak wszelka pomoc z zewnątrz jest mile widziana.

Zrodził mi się pomysł aby powstała silna grupa osób, którzy będą się zajmowali naszą stroną: http://www.woda-zywa.pl .

Potrzebne są osoby do:

- Wstawiania NEWSÓW; aby strona żyła tym co się dzieje w świecie. Nie chodzi tutaj o sprawy polityczne. Ale o życie Kościoła Katolickiego, można to uściślić do życia Odnowy Charyzmatycznej, Ewangelizacji. Może szczególnie właśnie w Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej. Uściślając jeszcze bardziej z życia naszej wspólnoty w Sulechowie. Było wiele rzeczy, które można było umieścić (śmierć ks. Twardowskiego, czy choćby życzenia świąteczne) i nie zostało to umieszczone, dlatego myślę o konkretnej osobie, która będzie chciała się tym zajmować.
- Na stronie jest dział INTENCJE: http://woda-zywa.pl/intencje.php ; potrzeba osoby, która będzie intencje spisywała co tydzień nowe te co zostały dopisane i przynosiła na spotkanie aby to omadlać.
- Dział CZYTELNIA; tutaj myślę, że problemu nie będzie bo ja i paru jeszcze kleryków będziemy cos pisać na stronę, lub będę umieszczał to na co mamy pozwolenie. Może Gregoriano się tego także podejmie.
- Teraz chodzi konkretnie o MEDIA; potrzeba osób, które będą robiły zdjęcia, teraz mamy w końcu sprzęt można by nagrać jakieś amatorskie nagranie piosenek Grupy Muzycznej umieścić jakieś nowe MP3 na stronę. Rozmawiałem z Gonzem już aby zrobić jakieś fajne prezentacje w PowerPoincie.

Może na razie tyle informacji, w miarę czasu będziemy może to rozkręcać.
Za stronę ogólnie odpowiada Grzesiek [GRONIU].

Zachęcam aby podawać swoje kandydatury do konkretnych zadań J
Chcę aby na FORUM jeśli się ktoś zgłosi powstał dział prywatny dostępny tylko dla tejże grupy.
22-04-2006 10:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Noelle Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Świetny pomysł, jestem za! Chciałabym się zaopiekować działem intencje. Moge spisywać te dodane i przynosić na spotkania. Mogę? Duży uśmiech
22-04-2006 22:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
Noelle, wspaniale Uśmiech Jestem za Uśmiech
22-04-2006 22:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
Noelle napisał(a):Świetny pomysł, jestem za! Chciałabym się zaopiekować działem intencje. Moge spisywać te dodane i przynosić na spotkania. Mogę?
Popieram bo mi sie tusz skanczyl a spisywac w czwartki recznie ostatnio nie mam czasu Język
23-04-2006 13:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
A co z innymi działami :?:
23-04-2006 13:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #6
 
Daidoss napisał(a):Rozmawiałem z Gonzem już aby zrobić jakieś fajne prezentacje w PowerPoincie.
ja bym sie mogl tym zajac tylko tak jak byla mowa chodzi o jakis motyw i tekaty Oczko ale na ten temat juz gadalismy Oczko
23-04-2006 14:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Noelle Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
To teraz zajmijmy się tym prywatnym działem na FORUM dla tej grupy. Przydałoby się takie coś, bedziemy mogli sobie nawzajem pomagać, przekazywać informacje i uwagi.
24-04-2006 19:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lola Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 595
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
najpierw to przydałoby się by jeszcze kilka osób się zgłosiło, do tego co na początku zaproponował Karol :|

...Alles was zählt,
ist die Verbindung zu Dir
und es wäre mein Ende,
wenn ich diese Verbindung verlier...
24-04-2006 23:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Noelle Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Hm, ale już moglibyśmy zacząć już działać i zalozyć ten dział. A reszta potrzebnych osób napewno się jeszcze zgłosi :wink:
25-04-2006 18:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #10
 
Ale Ci się spieszy Noelle Język Jestem pod wrażeniem takiej chęci do działania Uśmiech

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
25-04-2006 20:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Noelle Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Maks się cieszę, że mogę się do czegoś przydać Duży uśmiech
Nio ludki kochane, kto jeszcze chciałby jakoś pomóc? Kto mógłby się zająć tymi newsami?
Może jak zostanie założony ten prywatny dział to ludzie chetniej bedą się zgłaszać? :-k ;P W sumie to wtedy tak raźniej będzie, że razem będziemy mogli się wspierać.
25-04-2006 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #12
 
jesli powstanie a postaram sie to moze zrobic w najblizszym czasie to i tak uwazam ze bedzie to dzial zamkniety i dostepny tylko dla zainteresowanych wiec i tak nie wiem czy on pomoze w zdobywaniu nowych osob Oczko

do tego pprostu jest potrzebny zapal do pracy i checi Oczko
25-04-2006 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #13
 
Noelle napisał(a):Maks się cieszę, że mogę się do czegoś przydać
Też tak miałam Oczko Zajmowałam się kiedyś tym, co Ty teraz masz robić Uśmiech Powiem Ci, że taka mała przysługa dla wspólnoty naprawdę wiele daje Uśmiech Życzę wytrwałości Oczko

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
26-04-2006 12:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #14
 
Jesli ekipa się zgłosi to ja ten dział zrobię.


Narazie mnie smuci, że nie ma chetnych Smutny
27-04-2006 11:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Noelle Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Nio ludki proszę zgłaszajcie się! Taka fajna robótka............. sama przyjemność przecież......... No proszę Was!
28-04-2006 14:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów