Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smurfy na cenzurowanym?
Autor Wiadomość
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #6
 
msg napisał(a):Z tymi Smerfami to coś chyba jest Uśmiech wczoraj oglądałem razem ze swoją córką tę bajkę i cały czas ją tak samo lubię i nic w niej nie widzę szkodliwego, ale już czytałem gdzieś, że Smerfy to propagują homoseksualizm, potem że propagują pedofilię itd. itd. więc nie zdziwię się, jak niedługo okaże się, że pochodzą "z układu" i trzeba je zdjąć z ramówki Oczko

No cóż, dzisiaj 2 maja, niektórzy w pracy inni na urlopach, a trzeba jakąś wiadomość podać...
Ja w pracy Oczko

Kiedyś napisałem streszczenie filmu pełnometrażowego "Smurf Wars - The New Hope" Oczko - treść przedstawiała się następująco - Osiłek wraz z kilkoma smerfami, mają dosyć liberalnej polityki Papy - buntuja się i zakładają własną Wioskę - później nazywając ją Wielka Smerfowa Rzesza - Osiłek zostaje Kanclerzem, wprowadza w swojej Wiosce terror i zaczyna się zbroić - pozyskuje dla siebie Pracusia, który buduje mu machiny wojenne oraz Łasucha - jako szefa służb kwatermistrzowskich. Pierwsza bitwa z siłami Papy skutkuje zajęciem połowy pierwotnej Wioski przez armię Osiłka. Papa Smerf nie mając innego wyjścia wysyła Ważniaka do Gargamela jako parlamentariusza z prośbą o pomoc. Ważniakowi z wrażenia miesza się w głowie i oferuje Gargamelowi jako rekompensatę za pomoc w pokonaniu Osiłka - połowę smerfów do garnka. Papa w złości rozkazuje Ważniakowi iść precz. Przygarnia go Osiłek i mianuje Wielkim Ideologiem Smerfowej Rzeszy. Dochodzi do przełomowej Bitwy Pod Jodłą - Gargamel wbrew obietnicom nie przychodzi z pomocą (czeka aż wojna się sama rozstrzygnie)- gdzie strącony zostaje jedyny transportowiec powietrzny sił Papy (bocian Piórek) a Papa zostaje uwięziony i internowany. Nieliczne smerfy ze strony Papy, rozpraszają się po lesie i zaczynają działania partyzanckie (znanym wodzem partyzantów zostaje Ciamajda, który szybko odnajduje się w nowej roli). Nagle nadchodzi zagrożenie ze strony Matki Natury, która wyraźnie ma jakis swój interes do załatwienia na tej wojnie oraz Ojca Czasu - który pojawia się ze swoją straszliwą armią wyposażoną w chrono-tanki. Zabawa dopiero się zaczyna.....Uśmiech

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
02-05-2006 12:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Smurfy na cenzurowanym? - Helmutt - 02-05-2006, 07:38
[] - Gregoriano - 02-05-2006, 08:30
[] - Helmutt - 02-05-2006, 08:49
[] - msg - 02-05-2006, 10:33
[] - Daisy - 02-05-2006, 11:25
[] - Helmutt - 02-05-2006 12:27
Re: Smurfy na cenzurowanym? - Moniczka - 02-05-2006, 15:45
Re: Smurfy na cenzurowanym? - Helmutt - 04-05-2006, 08:21
[] - Polonium - 07-12-2006, 13:25
[] - Ks.Marek - 08-12-2006, 00:10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów