Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O chrzcie dzieci...
Autor Wiadomość
Ajfen Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #1
O chrzcie dzieci...
Wiecie...w Kanadzie był taki problem: otóż zalegalizowano tam związki homoseksualne i dozwolono na adopcję dzieci przez homoseksualistów. Niby nic, gdyż w każdym "cywilizowanym" kraju teraz wprowadza się takie prawo...
Ale sęk w tym, że takie "rodziny" zaczęły domagać się prawa do...chrztu dzieci, które mają.
Kościół się nie zgodził. Oczywiście słusznie, ponieważ nie spełniony jest warunek podstawowy do udzielenia chrztu, czyli deklaracja rodziców o wychowaniu dzieci w duchu wiary Katolickiej.
Ale można zapytać teraz: "Co z tymi dziećmi??? Czy mają cierpieć dlatego, że ich rodzice są homoseksualistami??? Rodzice, których sobie nie wybrali???" - piszcie co na ten temat sądzicie.

Przez u?miech do Boga :-):-):-) <><
20-05-2006 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #2
 
Ja myślę, że Kościół musiał by zdrowo upaść, aby zezwalać na takie chrzty.
Trzeba wziąć najpierw pod uwagę, że taki związek homoseksualny nie jest związkiem naturalnym uznanym przez Kościół tylko przez władze państwowe, a to wielka różnica, tak więc nie ma podstaw aby Kościół zezwalał na chrzest dziecka. Po za tym takie pary raczej własnych dzieci poczętych z miłości posiadać nie będą, tak więc jeśli dzieci się adoptuje, to dziecko powinno być ochrzczone znacznie wcześniej. Same pary nie mogą się niczego domagać bo same nie żyją w związku sakramentalnym a takim parom Kościół takiego sakramentu nie udzieli - chyba, żeby władze Kościelne a dokładniej Watykan zgłupiał totalnie a wątpie aby tak sie stało, bo wierzę, że władze a szczególnie papież działać będzie zgodnie z wolą Bożą i nie dopuści do takich sytuacji.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
21-05-2006 02:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Moniczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 804
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
TOMASZ32 napisał(a):Same pary nie mogą się niczego domagać bo same nie żyją w związku sakramentalnym a takim parom Kościół takiego sakramentu nie udzieli

domagać się dla siebie - racja.

ale domagać się dla dziecka?

... Chrystus jest moc? Bo?? i m?dro?ci? Bo??, to ten, kto nie zna Pisma, nie zna mocy Boga ani Jego mi?o?ci: Nieznajomo?? Pisma ?wi?tego jest nieznajomo?ci? Chrystusa."

?w. Hieronim
21-05-2006 10:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
Ajfen napisał(a):Ale można zapytać teraz: "Co z tymi dziećmi??? Czy mają cierpieć dlatego, że ich rodzice są homoseksualistami??? Rodzice, których sobie nie wybrali???"
Wiesz, jest szansa, że jak nie upadną na łeb jak ich tatusiowie/mamusie, pójdą się ochrzcić jak nieco podrosną... To nie wina tych dzieci, że zostały adoptowane przez gejów i nie ich wina, że wielce "cywilizowane" państwo do czegoś takiego w ogóle dopuściło! Winę poniesie ten, kto jest odpowiedzialny za dopuszczenie w ogóle do takiej sytuacji. Te dzieci są tutaj najmniej winne.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
21-05-2006 13:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ajfen Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #5
 
Cytat:Ja myślę, że Kościół musiał by zdrowo upaść, aby zezwalać na takie chrzty.
Upadki są niezdrowe, więc nie można zdrowo upaść :wink:
Ale tutaj popieram Ciebie w 100%

Cytat:Po za tym takie pary raczej własnych dzieci poczętych z miłości posiadać nie będą, tak więc jeśli dzieci się adoptuje, to dziecko powinno być ochrzczone znacznie wcześniej.
Dlaczego powinno być ochrzczone znacznie wcześniej??? Sądzisz, że rodzice porzucający dziecko, które dopiero co się narodziło zadbają o jego chrzest??? Albo położne w szpitalu??? Nie wydaje mi się. W końcu dziecko nie należy do nikogo, więc znając ludzi nikt nie będzie sobie zawracał nim głowy.

Przez u?miech do Boga :-):-):-) <><
21-05-2006 15:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #6
 
Ajfen napisał(a):
Cytat:Ja myślę, że Kościół musiał by zdrowo upaść, aby zezwalać na takie chrzty.
Upadki są niezdrowe, więc nie można zdrowo upaść :wink:
Ale tutaj popieram Ciebie w 100%

Cytat:Po za tym takie pary raczej własnych dzieci poczętych z miłości posiadać nie będą, tak więc jeśli dzieci się adoptuje, to dziecko powinno być ochrzczone znacznie wcześniej.
Dlaczego powinno być ochrzczone znacznie wcześniej??? Sądzisz, że rodzice porzucający dziecko, które dopiero co się narodziło zadbają o jego chrzest??? Albo położne w szpitalu??? Nie wydaje mi się. W końcu dziecko nie należy do nikogo, więc znając ludzi nikt nie będzie sobie zawracał nim głowy.

To już lepiej aby zostało ochrzczone później, niż miało być dawane do chrztu przez pare gejów czy lesbijek - to nie jest związek, aby mógł podawać dziecko do chrztu. Pamiętajmy, że w obrzędzie chrztu jest część, gdy rodzice i rodzice chrzestni wyrzekają sie tego co złe i zobowiązują się do wychowywania dzieciw wierze. Powiedzcie mi, która para gejów czy lesbijek będzie przekazywać wiare dziecku, skoro tkwi sama w grzechu? Kiedy nie może funkcjonować jako normalny związek sakramentalny.

Nie potępiam takich par, ale napewno jestem przeciwny takim prawom jak wychowywanie dzieci. To jest chore i krzywdzące dla dzieci.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
21-05-2006 16:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #7
 
TOMASZ32 napisał(a):Nie potępiam takich par, ale napewno jestem przeciwny takim prawom jak wychowywanie dzieci. To jest chore i krzywdzące dla dzieci.

Pozdrawiam

Dlatego nie należy do tego dopuścić. I aż żal bierze, gdy "postępowe" państwa europejskie jedno po drugim dają gejom prawa do adopcji dzieci. Bo to nie jest żaden "postęp", jak soę chełpią liberałowie - to jest degradacja społeczeństwa.

A co do chrztu tych dzieci - gdy kościół się na to zgodzi -> wpadnie we własne sidła. gdy się nie zgodzi -> postąpi wbrew "prawom bożym".
Jakby się nie obracał - d*** będzie zawsze z tyłu.....

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
22-05-2006 09:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):Dlatego nie należy do tego dopuścić. I aż żal bierze, gdy "postępowe" państwa europejskie jedno po drugim dają gejom prawa do adopcji dzieci. Bo to nie jest żaden "postęp", jak soę chełpią liberałowie - to jest degradacja społeczeństwa
Zgadzam sie!!! Bo ja sie tak zastanawiałam, że jak para gejów zaadoptowała jakieś dziecko, to "chyba" na normalne* je nie wychowa??!! (*normalne = o normalnej odmienności). Jak takie dziecko bedzie wychowywane? TO WOGÓLE JEST DLA MNIE POMIESZANIE Z OPLĄTANIEM!!
Ajfen napisał(a):Co z tymi dziećmi??? Czy mają cierpieć dlatego, że ich rodzice są homoseksualistami??? Rodzice, których sobie nie wybrali???" - piszcie co na ten temat sądzicie.
PAN BÓG, KTÓRY NAS KOCHA I KTÓRY JESTE MĄDRZEJSZY NIŻ MY WSZYSCY RAZEM WZIĘCI WIE, ŻE TAKIE DZIECKO JEST NICZEMU NIE WINNE...wiec chyba nie patrzy źle na to?! (W przeciwieństwie do związku "rodziców")

TOMASZ32 napisał(a):To już lepiej aby zostało ochrzczone później, niż miało być dawane do chrztu przez pare gejów czy lesbijek - to nie jest związek, aby mógł podawać dziecko do chrztu
Też popieram. Jak dziecko będzie chcialo to może samo poprosic o chrzest.
22-05-2006 09:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ajfen Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #9
 
Cytat:A co do chrztu tych dzieci - gdy kościół się na to zgodzi -> wpadnie we własne sidła. gdy się nie zgodzi -> postąpi wbrew "prawom bożym".
Jakby się nie obracał - d*** będzie zawsze z tyłu.....
W pewnym sensie masz rację. Ale nie do końca. Kościół dostał przykazanie o głoszeniu dobrej nowiny wszystkim narodom świata, a co za tym idzie dostał polecenie chrzczenia w imię Chrystusa. Ale z takim chrztem wiąże się nawrócenie, czyli całkowite wyzucie się z grzechu. Ludzie ochrzczeni przyoblekają się w Chrystusa i stają się świętymi. Tu chcę przywołać jeden cytat z Apokalipsy św Jana: "Obyś był albo zimny, albo gorący" - to się tyczy tych, którzy pragną przyjąć chrzest. Albo całkowicie przyjmujesz prawo Boga, albo nie (tu jest wolna wola). W przypadku tych związków homoseksualnych, które proszą o chrzest dziecka Bóg stawia takie warunki: albo uznajecie grzeszność swojego związku i od tej pory już nie żyjecie razem, a dziecko zostaje ochrzczone, albo nie.
Z Bogiem nie ma tak łatwo. Jest nieskończenie dobry, ale także wymgający zdecydowania.
Poza tym co do tych dzieci, to zadajmy sobie pytanie: czy nieskończenie dobry Bóg nie przyjmie ich do Królestwa Niebieskiego, kiedy są bez winy???

Przez u?miech do Boga :-):-):-) <><
22-05-2006 14:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #10
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):
TOMASZ32 napisał(a):Nie potępiam takich par, ale napewno jestem przeciwny takim prawom jak wychowywanie dzieci. To jest chore i krzywdzące dla dzieci.

Pozdrawiam

Dlatego nie należy do tego dopuścić. I aż żal bierze, gdy "postępowe" państwa europejskie jedno po drugim dają gejom prawa do adopcji dzieci. Bo to nie jest żaden "postęp", jak soę chełpią liberałowie - to jest degradacja społeczeństwa.

A co do chrztu tych dzieci - gdy kościół się na to zgodzi -> wpadnie we własne sidła. gdy się nie zgodzi -> postąpi wbrew "prawom bożym".
Jakby się nie obracał - d*** będzie zawsze z tyłu.....

Może mi powiesz Darth : dlaczego, gdyby Kościół sie nie zgodził to postąpi wbrew "prawom Bożym"?
Czy myślisz, ze Bóg pochwala takie związki homoseksualne i pochwaliłby, gdyby takie pary dawały dziecko do chrztu?

Pisałem przecież, że podczas chrztu jest przysiega rodziców i rodziców chrzestnych, czy ona nic nie znaczy? Te słowa przysiega sie przed Bogiem a jak może przysięgać przed Bogiem para homoseksualna, jesli sama tkwi w grzechu? To nie jest związek sakramentalny i w takim przypadku nie powinno byc mowy o chrzcie.
Wierzę, że Kościół nie upadnie tak nisko, aby zezwlac na takie chrzty oraz zawieranie związków małżeńskich. [-X

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
23-05-2006 00:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #11
 
TOMASZ32 napisał(a):Może mi powiesz Darth : dlaczego, gdyby Kościół sie nie zgodził to postąpi wbrew "prawom Bożym"?
Czy myślisz, ze Bóg pochwala takie związki homoseksualne i pochwaliłby, gdyby takie pary dawały dziecko do chrztu?

Pisałem przecież, że podczas chrztu jest przysiega rodziców i rodziców chrzestnych, czy ona nic nie znaczy? Te słowa przysiega sie przed Bogiem a jak może przysięgać przed Bogiem para homoseksualna, jesli sama tkwi w grzechu? To nie jest związek sakramentalny i w takim przypadku nie powinno byc mowy o chrzcie.
Wierzę, że Kościół nie upadnie tak nisko, aby zezwlac na takie chrzty oraz zawieranie związków małżeńskich. [-X

Pozdrawiam
To znaczy nie wiem czy się dobrze wyraziłem. Chodziło mi oto, że chyba nie powinno się odmawiać dziecku chrztu. Ale znowu chrzest z tego co pamiętam zobowiązuje rodziców do wychowania dziecka w wierze. I tu jest pułapka - bo czy "rodzice postepowi" wychowaliby dziecko w wierze i zgodnie z nauka KK? Ja wątpię. Tak więc nie powinno to mieć miejsca. Ale znowu żeby odmiwać chrztu dziecku? i tu się tworzy błędne koło....

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
23-05-2006 07:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #12
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):
TOMASZ32 napisał(a):Może mi powiesz Darth : dlaczego, gdyby Kościół sie nie zgodził to postąpi wbrew "prawom Bożym"?
Czy myślisz, ze Bóg pochwala takie związki homoseksualne i pochwaliłby, gdyby takie pary dawały dziecko do chrztu?

Pisałem przecież, że podczas chrztu jest przysiega rodziców i rodziców chrzestnych, czy ona nic nie znaczy? Te słowa przysiega sie przed Bogiem a jak może przysięgać przed Bogiem para homoseksualna, jesli sama tkwi w grzechu? To nie jest związek sakramentalny i w takim przypadku nie powinno byc mowy o chrzcie.
Wierzę, że Kościół nie upadnie tak nisko, aby zezwlac na takie chrzty oraz zawieranie związków małżeńskich. [-X

Pozdrawiam
To znaczy nie wiem czy się dobrze wyraziłem. Chodziło mi oto, że chyba nie powinno się odmawiać dziecku chrztu. Ale znowu chrzest z tego co pamiętam zobowiązuje rodziców do wychowania dziecka w wierze. I tu jest pułapka - bo czy "rodzice postepowi" wychowaliby dziecko w wierze i zgodnie z nauka KK? Ja wątpię. Tak więc nie powinno to mieć miejsca. Ale znowu żeby odmiwać chrztu dziecku? i tu się tworzy błędne koło....

Darth
Niewątpliwie masz rację : nie powinno sie odmawiać chrztu dziecku.
Są jednak wymogi ustalone przez Kościół, ale nie są one ustalone dlatego, aby odsuwać tych złych, którzy nie należą do Kościoła lub tak jak w omawianym przypadku cokolwiek utrudniać.

Chodzi raczej o to, aby z takiego sakramentu nie robic sobie żartów, tak jak to dzieje się obecnie z sakramentem małżeństwa. Sakrament jest świętością a sakrament chrztu jest sakramentem, który przyjmuje się tylko raz w życiu a przysięga składana podczas chrztu zobowiązuje do tego, aby tą wiarę dziecku przekazywać, mimo słabosci, mimo upadków ale będąc w kontakcie z Bogiem po przez sakramenty, modlitwę i pragnieniu pełnienia woli Bożej. Wiadomym jest, że sam człowiek bez pomocy Boga nie przekaże dziecku wiary, bez pomocy Kościoła także sie nie obejdzie, ponieważ przekazywanie wiary to nie tylko mówienie dziecku o BOGU, ale także pilnowanie, aby dziecko przyjmowało inne sakramenty, to także uczestniczenie wraz z dzieckiem w życiu Kościoła: msze św., sakramenty i wspólna modlitwa.

Jeśli pokazuje się dziecku życie w grzechu, to jak dziecku będzie sie przekazywało wiarę?
Dziecko wychowując sie w związku niesakramentalnym ma bardzo małe szanse na to, aby tą wiarę otrzymać, aby mogło się rozwijać duchowo. Czy para homoseksualna jest w stanie wywiązać się z takiej przysięgi? Bardzo w to wątpię. Już sam związek osób, które wychowują dziecko będzie dla niego gorszący, ponieważ jest związkiem nie opartym na prawie Bożym lecz na ludzkim i niezgodnym z naturą człowieka.

Tak więc nie widzę tutaj żadnych uzasadnionych argumentów, aby takie osoby mogły podawać dziecko do chrztu. A jeśli nie mogą to nie powinni także posiadać prawa do opieki nad dzieckiem. To jest po prostu chory związek, co nie znaczy, ze ma sie tych ludzi potępiać. Wspólne życie to jedno a prawa do opieki nad dziećmi to drugie. W przypadku pierwszym - niech sobie żyja razem, w przypadku drugim - żadnych praw wychowawczych względem dzieci.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
24-05-2006 23:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #13
 
TOMASZ32 napisał(a):Jeśli pokazuje się dziecku życie w grzechu, to jak dziecku będzie sie przekazywało wiarę?
Dziecko wychowując sie w związku niesakramentalnym ma bardzo małe szanse na to, aby tą wiarę otrzymać, aby mogło się rozwijać duchowo. Czy para homoseksualna jest w stanie wywiązać się z takiej przysięgi? Bardzo w to wątpię. Już sam związek osób, które wychowują dziecko będzie dla niego gorszący, ponieważ jest związkiem nie opartym na prawie Bożym lecz na ludzkim i niezgodnym z naturą człowieka.

Tak więc nie widzę tutaj żadnych uzasadnionych argumentów, aby takie osoby mogły podawać dziecko do chrztu. A jeśli nie mogą to nie powinni także posiadać prawa do opieki nad dzieckiem. To jest po prostu chory związek, co nie znaczy, ze ma sie tych ludzi potępiać. Wspólne życie to jedno a prawa do opieki nad dziećmi to drugie. W przypadku pierwszym - niech sobie żyja razem, w przypadku drugim - żadnych praw wychowawczych względem dzieci.

Pozdrawiam
O to właśnie mi chodziło. Dziecko wychowywane przez parę homoseksualną będzie w mniejszym czy wiekszym stopniu "spaczone" duchowo - i obojętnie czy "rodzice" będą katolikami, buddystami czy ateistami.
Prawo do adopcji dzieci przez pary homo jest prawem chorym, jest to "chciejstwo" posiadania dziecka bez patrzenia na jego rozwój duchowy przee wszystkim, jest to egoizm, jest to działanie przede wszytskim wbrew naturze.

I chyba najlepszym wyjściem jest to, aby po osiagnięciu przez takiego dzieciaka pełnoletności - on sam decydował o chrzcie. Pod warunkiem oczywiście, że "rodzice" nie wychowają go na "podobnego sobie" co jest bardzo prawdopodobne...

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
25-05-2006 06:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #14
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):Pod warunkiem oczywiście, że "rodzice" nie wychowają go na "podobnego sobie" co jest bardzo prawdopodobne...
Tak się niestety nie da. Każde małe dziecko patrzy na swoich rodziców i je naśladuje, dlatego, że w pierwszych latach jego życia rodzice są jego największymi autorytetami. I czego nie powiedzą, nie zrobią, dla dziecka jest to niemal święte. Skąd mały dzieciak może rozumieć i wiedzieć, że to, że ma 2 tatusiów albo 2 mamusie jest nienormalne? Czy para homoseksualna powie takiemu dzieciakowi, że ich związek jest niezgodny z naturą? Nie. Bo co to byłby za przykład i absurd. To tak samo, jak mówi się dzieciakowi: "nie pal, bo to bardzo szkodliwe dla zdrowia", a samemu się kopci paczkę papierosów dziennie. Dziecko fiksuje jak otrzymuje takie sprzeczne informacje.
Uważam, że prawdopodobieństwo tego, że dziecko, którego "rodzicami" jest para homosex. wychowa się na heteroseksualistę i normalnego, zdrowego psychicznie człowieka jest znikome. Może nawet niemożliwe. Przesiąknięte całe dzieciństwo takimi wartościami jakie reprezentują jego "rodzice" nie będzie w stanie potem przyjąć innych, gdyż te wartości i zachowania, które praktykowali jego tatusiowie/mamusie będzie uważał za normalne i słuszne.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
25-05-2006 10:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ajfen Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #15
 
Cytat:Każde małe dziecko patrzy na swoich rodziców i je naśladuje, dlatego, że w pierwszych latach jego życia rodzice są jego największymi autorytetami.
Według mnie nawet, jeśli dziecko nie brało z takich rodziców przykładu, to i tak dzięki nim ma przegrane życie. Związek homoseksualny "rodziców" pozostawi w dziecku trwałą "bliznę psychiczną". Słowo rodzice wziąłem w cudzysłowie, ponieważ to, że mają oni prawa rodzicielskie, nie znaczy, że są jego rodzicami. Można powiedzieć, że raczej jego opiekunami i to wbrew jegowoli, no bo nie wierzę, aby którekolwiek dziecko samo dobrowolnie wybrało sobie rodziców homoseksualistów.

Przez u?miech do Boga :-):-):-) <><
25-05-2006 22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów