Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #16
 
Buhehehe :!: Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy

Samotny Misiu moze dlatego, ze jestes samotny piszesz takie glupoty. Sorrki ale jak to przeczytalem a zrobilem to przedchwilka to niemal z krzesla spadlem. Wrocilem wczoraj z wesela i jestem spiacy ale teraz juz nie Język

Seks jest czyms naprawde pieknym. Jeszcze tak jak piszesz, ze z osoba Ci jedyna czyli po slubie. Ale z Bogiem :?: Nie no nawet osoba nieierzaca powie, ze to jeszce wieksze pierdy niz Bog a jeszce seks z nim ?? Ooooooooo.....

Takze nie jadac Ciebie dalej bo nie chce tego pisze, ze sie poprostu z tym nie zgadzam.

P.S. Rafik post 8)
28-09-2004 16:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #17
 
Daidoss napisał(a):Buhehehe :!: Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy

Samotny Misiu moze dlatego, ze jestes samotny piszesz takie glupoty.

Ludzie to są czasami doprawdy dziwni. Jak ten świat potrafi człowieka wypaczyć... Z jednej strony może to śmieszne, ale z drugiej pomyśl, jak tragiczne! :roll:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
28-09-2004 22:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #18
 
Daidoss napisał(a):Samotny Misiu moze dlatego, ze jestes samotny piszesz takie glupoty.

:arrow: Wiem, że ten post wzbudził wiele emocji i irytacji, ale nie przesadzajmy! Daidoss można komuś wytknąć błąd, ale nie "idźmy" tak daleko! Tak pisząc, można kogos uraźić! Dajmy na to, jeżeli dla tej osoby samotność to poważny problem, to co wtedy? :oops:

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
29-09-2004 15:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #19
 
Język ups

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
29-09-2004 19:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PTRqwerty Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 45
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #20
 
Wątek bez sensu. Ktoś sobie może porównywać co chce z czym mu się zachce.
Że komuś się chciało ten tekst napisać - to jest ciekawe Duży uśmiech
29-09-2004 23:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #21
 
O, cześć PTR! Język My się skądś znamy, no nie? Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
30-09-2004 10:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #22
 
No wlasnie moze zamocno najechalem zeczywiscie. Przepraszam. Ale to co napisal SamotnyMis nie ma sensu. Jeszce jak mogles cos takiego wciskac na spotkananiach bierzmowanych ?
Ja bym Cie wysmial na spotkaniu sorrki ale nie lyknalbym tego. Inni moze tak ale nie ja.
MOzna porownywac fakt ale to mnie troche obrazilo.

Pozdrawiam
01-10-2004 07:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #23
 
Wiesz Daidoss, wielkie niebezpieczeństwo poelga tu na tym, że przyjdzie sobie taki gość i zacznie gadac takie rzeczy na jakimś tam spotkaniu z osobami przygotowującymi się do Bierzmowania. Powiedzmy, że to młodzi ludzie. Sam wiesz, jak to z tą młodzieżą w dzisiejszych czasach jest ( mówię o tej młodzieży, która w żaden sposób nie formuje się w jakiś wspólnotach religijnych, oazach, ruchach itp). Jak usłyszą, to niekiedy i uwierzą, a potem dalej to przekazują ("... a bo tak nam pan X na jednym spotkaniu powiedział...") i herezje gotowe. I też: herezje herezjami, ale gorsze jest to, że ludzie w takie coś są w stanie uwierzyć i to przyjąć! Więc nie ma co bronić tutaj Brata SamotnegoMisia. Niech się drugim razem zastanowi, zanim cos powie, albo napisze, bo szkoda może być z tego wielka!!

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
01-10-2004 22:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kasztanek Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Oct 2004
Reputacja: 0
Post: #24
 
To co napisala Offca to jednao a drugie to ten temat powinien byc chyba gdzie indziej bo tak czy owak on z odnowa nie ma nic wspolnego Język
01-10-2004 23:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rafik Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 115
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #25
 
Kasztanek napisał(a):To co napisala Offca to jednao a drugie to ten temat powinien byc chyba gdzie indziej bo tak czy owak on z odnowa nie ma nic wspolnego Język

Masz racje Bracie Uśmiech -->> TEMAT PRZENOSZE DO: "NASZEJ WIARY"

DOBRZE CZY?CIE TYM KTÓRZY WAS NIENAWIDZ? (?k. 6,27)
02-10-2004 00:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Iraklif Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Oct 2004
Reputacja: 0
Post: #26
 
:? ale czlowieku co ty mowisz :shock: takie porownanie nie jest na miejscu :x ojojojojjjjoooooooojjjjjjjjjj.
12-10-2004 04:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
siostra maria Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #27
 
Do białego misia : Różne są formy fetyszyzmu ale o takiej nie słyszałam.
A tak w ogóle to napisz coś jeszcze , może obronisz swoje tezy. Szczęśliwy
16-12-2004 12:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #28
 
mnie tekst rozwalil... ałć! moje chude siedzenie sobie obilam zjezdzajac z fotela... nie wiem jak mlodziez na tym spotkaniu zareagowala, ale mnie to raczej sie pozytywnie raczej nie skojarzylo... sory... moze jestem nie z tej bajki, a moze dla mnie trzeba napisac inne opowiadanie? Oczko

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
07-03-2005 01:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
beczka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 48
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #29
 
Cytat: :?: :?: i W jaki sposób się go odczuwa :?: Czekam na wyjaśnienie :!:
może nie tyle co seks,ale o pewnym zjednoczeniu z bogiem w religiach wschodu jest mowa,jest to medytacja,nie odczuwa się w niej orgazmu,ale ekstazę można(lub coś w tym stylu),i podobno to jest lepsze niż orgazm Uśmiech
bo wiadomo orgazm to tylko płciowość,a jedność ze wszystkim to dopiero jest jazda Duży uśmiech
poza tym jest jeszcze coś takiego jak:kosmiczny orgazm,jest to niewyobrażalnie przyjemne uczucie,seks to słabizna przy tym(osoby interesujące się LD znają to)
ale z punktu widzenia katolickiego to faktycznie to coś nie za bardzo.........

Cytat:Seks jest czyms naprawde pieknym.
to fakt,ale kosmiczny jest jeszcze lepszy Uśmiech

"szczęście jest naszym naturalnym i prawdziwym stanem,po co cierpieć,skoro wolą wszechświata i boga jest żebyśmy byli szczęśliwi?
01-08-2009 18:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Drizzt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,576
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #30
 
Mnie natomiast bardzo dziwi reakcja większości osób wypowiadających się przede mną. Kolega został wręcz wdeptany w ziemię, a moim zdaniem opisał (za pomocą metafory) najwspanialszy, najpełniejszy kontakt z Bogiem.

Padały tu aluzje typu: "a orgazm możesz mieć?" itp. Widać po tym, że wielu ludzi tutaj, choć propaguje miłość pełną i wieczną, jeden z jej pięknych prze3jawów interpretuje bardzo płytko, od razu widząc w nim czysto fizyczne doznania.

Czym jednak jest prawdziwy seks dwóch kochających się osób? Jest oddaniem siebie (fizycznym, ale przede wszystkim - DUCHOWYM) drugiej osobie. Relacją tak bliską, ciepłą, pełną ufności i radości dawania, że przestaje istnieć "ja" i "ty", miłością w najczystszej postaci.

Jak wyglądałby taki metaforyczny "seks z Bogiem"? Otóż byłby właśnie spotkaniem, w którym każda ze stron daje wszystko to, co ma najlepsze, swoją najgorętszą, najbardziej pełną miłość. Przestaje być ważne, kto daje ile - ważne, że jest to wszystko, granica, pełnia, którą oddajemy drugiej stronie.

Seks z Bogiem to tak wielkie oddanie mu, taka ufność, zawierzenie, takie rozpłynięcie się w nim, jak i pozwolenie Bogu na obdarowanie nas swoją nieskończoną miłością (w rozumieniu - nie odrzucanie tej miłości, a cieszenie się nią, przyjmowanie, odwzajemnianie), że nie jest już możliwe bliższe spotkanie.

Podsumowując, wspaniała metafora - tyle, że do jej zrozumienia trzeba odrzucić wszelkie kompleksy, strach i utarte schematy.
03-08-2009 21:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów