Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najgłupsze filmy TVP
Autor Wiadomość
Bilziałka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 80
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 0
Post: #136
 
Wszelkie tasiemcowe seriale brazylijskie i nie tylko,tasiemce POLSKIE, "M-jak nuda"', ,Pierwsza miłość?-chyba ciągłe kłótnie,jedne i te same wątki'', etc. gdyby się miało w swoim tv wszystkie programy świata to i tak nie było by czego oglądać.większość filmów to łzawe,mordercze,tętniące sexem i kiczem ''coś''co udało się wrzucić do programu tv.

Tęsknię do Ciebie Jezu co raz bardziej
08-11-2009 16:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleksab Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 530
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #137
 
Dla mnie takim najgłupszym serialem TVP jest "Ojciec Mateusz" .
Szczerze to nie wiem jak z fabułą i tak dalej bo go nie oglądam .Widziałam chyba z jeden odcinek , ale jest to spowodowane tym że Serial jest plagiatem serialu włoskiego który na prawdę był świetny !
Ale polska wersja mi jakoś nie podchodzi .
Zresztą wkurza mnie to że TVP zamiast wymyślić coś swojego , plagiatuje z tego co jest dobre , i do tego z wymiernym skutkiem ....

"Światłość Chrystusa musi być głoszona, musi dotrzeć do wszystkich, aby przez Ewangelię światło padło na życie ludzi, aby zrozumieli jego sens i umieli je przeżywać w nadziei, która rodzi pokój i głęboką radość."

X Franciszek Blachnicki

"Życie to ostry miecz, na którym Bóg napisał: Walcz, Kochaj, Cierp "
10-11-2009 21:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #138
 
A moim zdaniem właśnie "Ojciec Mateusz" jest jednym z niewielu dobrych seriali, przynajmniej nie chodzi w nim tylko o seks, przemoc i zawiłe wątki miłosne... Ot, taka pogodna, optymistyczna bajka.
Jak akurat dorwę program TV i zorientuję się, że leci, to staram się zobaczyć. Niestety, przy mojej częstotliwości oglądania TV to zdarzyło się ze 2 lub 3 razy Szczęśliwy
Czasem też oglądam "Rodzinę zastępczą", ale też nieregularnie. Zdarza się też, że włączam na chwilę "Pierwszą miłość" jak obiad jest akurat na gazie i nie chcę odchodzić za daleko od kuchni Oczko
Żadnego serialu nie oglądam na stałe, kiedyś oglądałam różne tasiemce i - bazując na własnym doświadczeniu - uważam to za straszną stratę czasu i darmowe odmóżdżanie Oczko

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
10-11-2009 23:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleksab Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 530
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #139
 
Ja jednka wolałam włoski oryginał : Don Mateo który swoją roga tez leciał w TVP a nawet mi się wydaje że czasem w niektóre poranki tez mozna go jeszcze zobaczyc na jedynce TVP xD

"Światłość Chrystusa musi być głoszona, musi dotrzeć do wszystkich, aby przez Ewangelię światło padło na życie ludzi, aby zrozumieli jego sens i umieli je przeżywać w nadziei, która rodzi pokój i głęboką radość."

X Franciszek Blachnicki

"Życie to ostry miecz, na którym Bóg napisał: Walcz, Kochaj, Cierp "
11-11-2009 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marta Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 103
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #140
 
omyk napisał(a):Czasem też oglądam "Rodzinę zastępczą", ale też nieregularnie. Zdarza się też, że włączam na chwilę "Pierwszą miłość" jak obiad jest akurat na gazie i nie chcę odchodzić za daleko od kuchni Oczko

O, to mamy zgoła odmienne gusta. Rodziny zastępczej nienawidzę, Pierwsza miłość to jedynie dobry zapychacz czasu- bo fabuła momentami żenująca.
13-11-2009 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #141
 
Tak, to prawda, "pierwsza miłość" to typowy zamulacz Uśmiech Lubię aktorów, dlatego czasem obejrzę 15 minut, robiąc coś, ale rzadko.
Za to Rodzinę zastępczą lubię Uśmiech

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
13-11-2009 17:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Eldian Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #142
 
Rodzina zastępcza tak, ale stare odcinki Oczko tzn. zanim się pojawiła jakaś nowa dwójka dzieci ;P
13-11-2009 19:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #143
 
A co powiecie o "Modzie na sukces"?
Ostatnio nawet moja ciocia, która patrzy na to juz kilka lat, stwierdziła,ze cos w tym serialu jest nie tak Szczęśliwy

[Obrazek: mysz4.gif]
14-11-2009 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bilziałka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 80
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 0
Post: #144
 
''Rodzina Zastępcza'' -oglądam często i lubię bo przekazuje jakieś wartości i fabuła nie jest nudna ani łzawa. Ale też stare odcinki.''Modę..'' kiedyś oglądałam ale ile można!

Tęsknię do Ciebie Jezu co raz bardziej
14-11-2009 18:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów