Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najgłupsze filmy TVP
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #46
 
Wytworzylo sie w TV cos w rodzaju blednego kola - ludzie ogladaja seriale, bo nie ma nic innego. TV pusza kolejne seriale, bo ludzie ogladaja... Tego juz sie chyba nie da przerwac i bedzie jeszcze gorzej.
02-06-2006 15:47
Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #47
 
kempes napisał(a):Takie to juz mamy przekonanie, ze co z importu to lepsze
Dokładnie polska głupota. "My" zagranicznych chwalimy a oni nas w reklamach jako złodziejii ukazują :/
02-06-2006 16:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tendencja Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #48
 
Ks.Marek napisał(a):A ja uważam, że Polska TV publiczna powinna być na modłe TV Trwam, albo Puls TV, albo Tele Padre Pio
:/? to jest...!Nie moment nim zaczne wygłaszać sądy..to jednak zapytam księdza:to znaczy jaka?

"Gdy cz?owiek wolny ponosi pora?k?, to nikogo za to nie wini" Josif Brodski
02-06-2006 17:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #49
 
Ks.Marek napisał(a):A ja uważam, że Polska TV publiczna powinna być na modłe TV Trwam, albo Puls TV, albo Tele Padre Pio
Ksiądz to by tylko moherowe berety chciał oglądać ;P A świat to nie tylko mohair proszę księdza ;P

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
02-06-2006 22:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adam Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 211
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #50
 
Ktoś pytał o Magdę M ? Może nie powinienem się wypowiadać bo tylko dwa razy widziałem, ale wypowiem się, bo poniekąd i mnie dotyczy. Oczywiście, że beznadziejne.
Co do bahn TV. Fajne, tylko żeby z oszczędności nie puścili z tras Bytom - Katowice albo Gliwice - Trzebinia :diabelek:

A jeśli chodzi o ogólne refleksje dot. TV.
Nie zauważyliście, że najniebezpieczniejszy dla moralnego zdrowia narodu amerykański szmelc leci w porze obiadowej i co gorsze oznaczony kropeczką zieloną albo zółtą ale od 7 góra 12 lat ? To już po wiadomościach można pooglądać.

A co do sporu między Offcą i ks. Markiem. Cóż, ks. Marek pisał nie tylko o TV Trwam ale równiez Puls, więc czemu Offca piszesz, że tylko moherowe berety chciałby oglądać ?
I po drugie. Może wystarczyłyby ze cztery programy . TV Trwam dla ortodoksyjnych katolików, TV Puls dla bardziej liberalnych, dla innych chrześcijan TV Polonia i TVP 3 a dla ateistów TVN 24 ?

To by chyba mogło być.

To mówi Pan Wszechmogący. Nie mam upodobania w śmierci bezbożnego, lecz aby sie nawrócił i żył (Ez 33,11).
04-06-2006 13:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lola Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 595
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #51
 
a ja ostatnio słyszałam wypowiedź, że w polsce i tak za mało seriali, i ludzie nie mają w czym wybierać, Szczęśliwy tylko, że to było w kontekście polskich, i tego, że ludzie bardzo silnie kojarzą daną osobę z tą graną w serialu, że wkońcu istnieje tylko ta serialowa :roll:

w każdym razie powiedziałabym - precz z serialami pochodzenia polsatowego - okropność, a to, że grają w nich zdawałoby się uznani aktorzy :!: :?: upokorzenie

a i też jestem za kucharzami, i nie tylko, którzy potrafią wysłowić się po polsku :roll:

...Alles was zählt,
ist die Verbindung zu Dir
und es wäre mein Ende,
wenn ich diese Verbindung verlier...
04-06-2006 14:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #52
 
Mnie akurat Pascal bawi Duży uśmiech ale tylko on jeden...

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
04-06-2006 14:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #53
 
Adam napisał(a):A co do sporu między Offcą i ks. Markiem. Cóż, ks. Marek pisał nie tylko o TV Trwam ale równiez Puls, więc czemu Offca piszesz, że tylko moherowe berety chciałby oglądać ?
Jaki znowu spór? Nabijam się tylko.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
04-06-2006 16:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Andr2ej Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 365
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #54
 
Ja może trochę z boku tematu.

W pakiecie mojej kablówki jest niemiecki kanał Viva. Oglądam go czasem przełanczając kanały. Myśle że to najgorszy kanał jaki istnieje. Jest kierowany do młodzieży i tak naprawdę nic jej nie oferuje. Zawraca głowę głupotami a sprawy małoistotne urastają tam do roli wielkich problemów. Jestem przerażony że ktoś może budować swój świat wartości opierając się na opiniach i sprawach tam prezentowanych. Dla mnie to koszmar.

Bóg jest mi?o?ci?

Je?eli z?o nie jest napi?tnowane rozzuchwala si?.
04-06-2006 18:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #55
 
Ja nie daruję TVP, że popełniła jeden karygodny błąd. A mianowicie emisja "Pasji" M.Gibsona w porze w której takie filmy nie powinny zostać wyemitowane.
Ja wiem - był to film wartościowy, niemal przełomowy dla chrześcijanina - ale jednocześnie zawierający tyle brutalności, że po prostu powinien być przesunięty na późniejsze godziny. Sceny biczowania i krzyżowania są oddane tak realistycznie i obrazowo, że ja, jako dorosły i dojrzały człowiek oglądając je nie raz zamykałem oczy. Co dopiero dziecko.
Uważam to za wielki błąd - i dowód na hipokryzję naszych medów - nie tylko TVP ale i innych stacji TV - gdy z jednej strony trzepie się jęzorami o ochronie rozwoju dziecka, o nie pokazywaniu scen brutalnych i seksualnych w nieodpowiednich porach - a z drugiej strony puszcza się o 20:00 filmy bardzo brutalne.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
05-06-2006 09:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grajkoz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 174
Dołączył: Jan 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
Nie wiem jak wam, ale mi na nerwy działa "Szansa na sukces" i ten flegmatyczny "śmieszny" prowadzący, który na antenie jest niezmordowanie od ładnych kilku sezonów.

Najgorsze jest jednak to, że te najlepsze i ambitne programy są puszczane w głupkowatych porach, kiedy normalny uczący się, lub pracujący człowiek śpi. Mam tu na myśli np. spektakle teatralne, lub jakieś unikalne koncerty niekomercyjnych muzyków, czy najzwyczajniej w świecie porządne filmy dokumentalne lub historyczne.

Chc? tak jak ON miec tyle si?y by trwac i mówic NIE, gdy ca?y ?wiat krzyczy TAK...
03-07-2006 02:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #57
 
Grajkoz napisał(a):Nie wiem jak wam, ale mi na nerwy działa "Szansa na sukces" i ten flegmatyczny "śmieszny" prowadzący, który na antenie jest niezmordowanie od ładnych kilku sezonów.
Wojciech Mann. Nie znosze ludzi, którzy staraja się być na siłę zabawni i sami śmieją się z własnych (miernych) dowcipów.

Grajkoz napisał(a):Najgorsze jest jednak to, że te najlepsze i ambitne programy są puszczane w głupkowatych porach, kiedy normalny uczący się, lub pracujący człowiek śpi. Mam tu na myśli np. spektakle teatralne, lub jakieś unikalne koncerty niekomercyjnych muzyków, czy najzwyczajniej w świecie porządne filmy dokumentalne lub historyczne.
....oraz dobre filmy (cykl "kocham kino" cchociażby). Nie raz szlak mnie trafia, bo interesujący mnie program zaczyna się o 23:45.

W lecie w ogóle jest tragedia - bo TVP z uporem maniaka robi sobię "powtórkę z rozrywki", czyli wszystkie seriale, programy itp. lecą jeszcze raz....

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
03-07-2006 09:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #58
 
liczą na to, że Ci którym zależy na wartościowych programach i filamch posiadają wideo...
03-07-2006 10:45
Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #59
 
Gepard napisał(a):liczą na to, że Ci którym zależy na wartościowych programach i filamch posiadają wideo...
Niby posiadają..... Ale niepodłączone (mam 1 gniazdko euro-scart w TV - i wybrałem DVD do podłączenia.)

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
03-07-2006 13:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grajkoz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 174
Dołączył: Jan 2006
Reputacja: 0
Post: #60
 
A co jak nie posiadają takowego sprzętu? Zostaje zarywamie nocek, a w dzień rzeczywiście co roku na wakacje jest "Klan" i inne duperele kolejny raz...

Jeszcze strasznie działają na mnie te żenujące programy a których trzeba rozsypanke z liter ułożyc w jakiś wyraz.

Albo te pytania i zabawy w stylu audiotele, w których ukazany jest stosunek telewizji do widza... chyba mają ludzi za kompletnych debili, gdy pytają się czy letni festiwal muzyczny odbywa się w Sopocie, a minute wcześniej go reklamują ](*,)

Chc? tak jak ON miec tyle si?y by trwac i mówic NIE, gdy ca?y ?wiat krzyczy TAK...
03-07-2006 15:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów