Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najgłupsze filmy TVP
Autor Wiadomość
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #76
 
Prawda.

Ale wiecie co, mieliśmy gadać o głupich filmach w TVP :mrgreen:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
20-07-2006 12:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #77
 
...i głupszeUśmiech

No właśnie - tyle tych reklam - która z nich wydaje Wam się najdurniejsza?

Dla mnie na razie numerem jeden jest reklama polsatu cyfrowego - ta gdy ojciec wraca dodomu a matka na to "a nasza oliwka pocieszała koleżankę gdy ta płakała" a tata "tak a dlaczego?" a córeczka "a bo na cyflowym polsacie odlotowa agentka tes pociesała swoją kolezankę". Debilizm po trzykroć, w dodatku sugeruje się jakoby w wychowaniu dziecka i uczeniu go życia główną rolę odgrywały owe "kreskówki na cyflowym polsacie".

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
20-07-2006 12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grajkoz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 174
Dołączył: Jan 2006
Reputacja: 0
Post: #78
 
Strasznie głupie, żeby gorzej nie powidziec są reklamy proszków, wybielaczy itp. do prania kiedy to jakiś pan z kamerą się ładuje komuś do domu i oblewa go czymś czego (podobno) nie da się już odplamic. W tej roli widzieliśmy kilka razy Zygmunta Hajzera. Najgorsze jest w tych reklamach, że są one sztuczne tak, że aż strach oglądac by nie nabawic się choroby psychicznej :diabelek: . Jeszcze te kobiety tak żenująco sztucznie mówią: "co pan robi" (ojojoj :hahaha: )

Chc? tak jak ON miec tyle si?y by trwac i mówic NIE, gdy ca?y ?wiat krzyczy TAK...
20-07-2006 12:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #79
 
Reklama proszku z zaspiewem na koncu "tylko persil, zawsze persil"... Po prostu mnie oniesmiela. Nie moge jej ogladac, bo sie wstydze za ludzi, ktorzy ja zrobili.
20-07-2006 12:50
Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #80
 
No właśnie, czy ci co te reklamy produkują to są kompletnymi debilami czy może pomysły im się kończą.....? Od kiedy zobaczyłem "superinteligentną" serię reklam Fanty ("pij Fanta - bądź bambucia") nie daje mi to spokoju...
Niestety, fajne mądre reklamy zwykle krótko "chodzą" bo zawsze się okaże, że "obrażają uczucia" (reklama z krzyczącą nauczycieką, czerwony kaputrek "heya"....).
Pozostają same gówna....

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
20-07-2006 12:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #81
 
Temat o reklamach juz był ](*,)

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
20-07-2006 13:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grajkoz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 174
Dołączył: Jan 2006
Reputacja: 0
Post: #82
 
Skoro temat o reklamach już był, a ma byc mowa o filmach, to może ja powiem o reklamach filmów Duży uśmiech
Niestety coraz częściej są one zbyt przesadzone. W reklamie potrafią zrobic z marnego filmu, za pomocą super szybkich migawek, super świetny, odlotowy i wystrzałowy film. Jednak to nie jest największym problemem, najgorsze moim zdaniem jest to jak w reklamie filmu zostaną pokazane kluczowe sceny i puszczone najważniejsze częsci dialogów, w ten sposób, że można przewidziec jaki będzie koniec :/
A teraz coś o co chyba już większosc ludzi denerwuje zamiast zachęcac. Otóż nasze genialne stacje, szczególnie te najbardziej komercyjne i słynące z taniej i ogłupiającej rozrywki potrafią co roku puszczac te same filmy i zawsze tak samo je reklamowac. Myślę tutaj o "Wielkich przebojach kinowych" typu "Rambo", "Rocky", "Terminatror" i inne kalsyki nawalanek. Zwykle też są one na tych stacjach prezentowane jako "Hit tygodnia" itp. a przecież juz mało kto (poza koneserami gatuku) ma ochotę oglądac po raz setny te nudne nierealne filmy gdzie spocony mięśniak ratuje świat, albo jakąś panienkę i mimo dziesięciu kul w boku dalej może dźwigac potężny karabin i walic po pyskach przeciwników.
Niestety jak już jakiś ambitniejszy film jest reklamowany to na pewno nie tak jak na to zasługuje :|

Chc? tak jak ON miec tyle si?y by trwac i mówic NIE, gdy ca?y ?wiat krzyczy TAK...
20-07-2006 17:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #83
 
Grajkoz napisał(a):A teraz coś o co chyba już większosc ludzi denerwuje zamiast zachęcac. Otóż nasze genialne stacje, szczególnie te najbardziej komercyjne i słynące z taniej i ogłupiającej rozrywki potrafią co roku puszczac te same filmy i zawsze tak samo je reklamowac. Myślę tutaj o "Wielkich przebojach kinowych" typu "Rambo", "Rocky", "Terminatror" i inne kalsyki nawalanek. Zwykle też są one na tych stacjach prezentowane jako "Hit tygodnia" itp. a przecież juz mało kto (poza koneserami gatuku) ma ochotę oglądac po raz setny te nudne nierealne filmy gdzie spocony mięśniak ratuje świat, albo jakąś panienkę i mimo dziesięciu kul w boku dalej może dźwigac potężny karabin i walic po pyskach przeciwników|
Oj tak, w pełni się z tym zgadzam. Bo ja rozumiem, może nie być kasy na zakup nowych filmów itp. Ale robienie z samych siebie kretynów i puszczanie takiego "Dnia Niepodległości" co 2 miesiące, za każdym razem jako "super-hiper hit tygodnia" to chyba nieporozumienie. A właśnie od dłuższego już czasu, jesteśmy bezczelnie "karmieni" przez komercyjne stacje TV "odgrzewaną papką".
Czy nie można zakupić może tańszych mnej znanych a przez to pewnie ciekawszych dla widza filmów, choćby z kina europejskiego - a nuż taki dyletant jak ja (nie znoszę filmów z Europy!!!) się przekona?
Po jakiego grzyba puszczać na okrągło te głupie "napieprzanki"? W sumie to są dobre filmy, odstresowują, nie wymagają wysilania mózgownicy - ale ileż razy można oglądać jedno i to samo? W wielkanoc obowiązkowo "Jezusa z nazaretu" a w boże narodzenie "kevina" (oczywiście reklamowane jako super-hiper extra hity)?
To już TVP na którą bulimy abonament, jakoś urozmaica swoja oferte filmową, chociaż też wkurzają bo dobre filmy lecą zawsze w "porze wielkiej oglądalności" czyli od 23:00. A jeszcze ramówka ma się zmienić, "kocham kino" pewnie odpadnie (jak setka innych programów, które KOMUŚ WAŻNEMU zawadzają), w zamian będziemy mieli na przemian obrady sejmu i "warto rozmawiać" pana Pospieszalskiego, którego tak uwielbiam :/ ....

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
21-07-2006 13:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #84
 
No niestety, nasza telewizja schodzi na dno. Nic nowego a same hity puszczane kilkadziesiąt razy w ciągu roku. To staje się nie tylko nudne, ale wprawia człowieka w obrzydzenie do telewizji. Ja należę do kolekcjonerów filmów, ale nawet mnie się robi niedobrze na tego, co serwuje telewizja.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
28-07-2006 22:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #85
 
Ja już czasami po prostu przeglądam w kiosku gazety, żeby na dvd kupić, albo te dołączane jako dodatki, albo serie: kino konesera, kino grozy itd.

Prędzej tam znajdę coś porządnego niż w programie :/

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
28-07-2006 22:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #86
 
Ja wolę wypożyczalnie, przynajmniej mogę znaeźć to co mnie interesuje i wybór jest zawsze większy, z telewizji co raz rzadziej nagrywam, głównie to, czego mi brakuje do kolekcji a czego nie ma w wypożyczalniach. Ale na tv nie liczę, bo narazie są tam tylko śmieci, nic ciekawego.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
29-07-2006 00:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #87
 
Ja mam wielką kolekcję filmów (obecnie kompletuję komedie Barei) na VHS i DVD więc nie nudze się jak już TV włączę.
A z tymi powtókami to naprawdę przeginają - teraz w lecie to wszystko powtarzają, idą na łatwiznę nieboraki - wczoraj żona oglądała jakiś teleturniej - i pod oniec prowadzący pozyczył wszystkim.... "wesołych świąt wielkanocnych" Duży uśmiech Super.... Jak ten czas leci... Oczko

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
31-07-2006 07:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grajkoz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 174
Dołączył: Jan 2006
Reputacja: 0
Post: #88
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):A z tymi powtókami to naprawdę przeginają - teraz w lecie to wszystko powtarzają, idą na łatwiznę nieboraki - wczoraj żona oglądała jakiś teleturniej - i pod oniec prowadzący pozyczył wszystkim.... "wesołych świąt wielkanocnych" Super.... Jak ten czas leci...

Hehe, byłem ostatnio u babci, która uwielbia ten godny pożałowania program "Europa da się lubic" i co najlepsze w jednym momencie rozważali o tym jak Polska wypadnie na zbliżających się mistrzostwach świata w piłkę nożną :hahaha:

bez komentarza!!

Chc? tak jak ON miec tyle si?y by trwac i mówic NIE, gdy ca?y ?wiat krzyczy TAK...
01-08-2006 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #89
Re: Najgłupsze filmy TVP
Adam napisał(a):Jakie was najbardziej wkurzają ?

Ja stawiam na Warto kochać , Mode na sukces i zastanawiam się nad Rancho chociaż z tym zastrzeżeniem, że widziałem tylko raz.

najbardziej w życiu wkurzył mnie film 'Piknik pod wiszącą skałą', ponieważ puszczali go ... na maratonie nocnym ... jako ostatni [!!!] a mogłęm już smacznie chrapać w łóżku ...
[Obrazek: s255.gif]

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
01-08-2006 22:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #90
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):Ja mam wielką kolekcję filmów (obecnie kompletuję komedie Barei) na VHS i DVD więc nie nudze się jak już TV włączę.
A z tymi powtókami to naprawdę przeginają - teraz w lecie to wszystko powtarzają, idą na łatwiznę nieboraki - wczoraj żona oglądała jakiś teleturniej - i pod oniec prowadzący pozyczył wszystkim.... "wesołych świąt wielkanocnych" Duży uśmiech Super.... Jak ten czas leci... Oczko

Ja kolekcjonując filmy kina akcji, takie typu karate itp. (ale nie tylko takie, sensacja, horrory także) czekam, aż puszczą jakiś nowy film lub nawet starsze, ale bardzo rzadko puszczane, ale mogę tak czekać do grobowej deski. Jak sam się o takie filmy nie postaram to nic z tego nie będzie. A lista filmów jest dosyć długa. Tak to już jest z tą tv. Nędza, nędza i nędza.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
02-08-2006 00:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów