Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najgłupsze filmy TVP
Autor Wiadomość
Adam Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 211
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #1
Najgłupsze filmy TVP
Jakie was najbardziej wkurzają ?

Ja stawiam na Warto kochać , Mode na sukces i zastanawiam się nad Rancho chociaż z tym zastrzeżeniem, że widziałem tylko raz.

To mówi Pan Wszechmogący. Nie mam upodobania w śmierci bezbożnego, lecz aby sie nawrócił i żył (Ez 33,11).
28-05-2006 14:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aslan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #2
 
ja stawiam na wszystkie.

chociaż rekordy wszystkie niechlubne bije idiotyczna i po ludzku głupia 'plebania'.

nie oglądam telewizji głównie ze względu na seriale.

Wydoby? mnie z do?u zag?ady
i z ka?u?y b?ota,
a stopy moje postawi? na skale
i umocni? moje kroki.
I w?o?y? w moje usta ?piew nowy,
pie?? dla naszego Boga.
Ps. 40
28-05-2006 14:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
"Świat wg. Bundych"
28-05-2006 14:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ajfen Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #4
 
Zdecydowanie "Moda na sukces", ale i polskim serialom nie brakuje niczego.

Przez u?miech do Boga :-):-):-) <><
28-05-2006 16:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tendencja Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #5
 
"Klan":/

"Gdy cz?owiek wolny ponosi pora?k?, to nikogo za to nie wini" Josif Brodski
28-05-2006 19:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #6
 
"Złotopolscy" - świetny instruktaż "Jak na siłę komplikować losy bohaterów oraz udawać, że jest to smieszne?".
"Klan" - podtytuł "Fatum". Typowa polska rodzina służąca jako poligon doświadczalny dla coraz to nowych i wymyślnych klęsk zsyłanych na jej członków.
"Na dobre i na złe" - polskie medical-sience-fiction. Bez obcych wychodzących z brzuchów ofiar, bez predatorów, bez kosmitów atakujących ziemię - ale o ile bardziej emocjonujące.
"M jak miłość" - powinien służyć jako materiał szkoleniowy na temat "Jak z dobrego i pouczającego serialu zrobić durną i wtórną telenowelę"
"Niania" - kretyński chichot+sztuczne aktorstwo=przebój ekranowy?
"W11", "Detektywi"- reality show? - mniej reality więcej show...


Więcej grzechów nie pamiętam Oczko

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
29-05-2006 07:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tendencja Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #7
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):"Złotopolscy" - świetny instruktaż "Jak na siłę komplikować losy bohaterów oraz udawać, że jest to smieszne?".
"Klan" - podtytuł "Fatum". Typowa polska rodzina służąca jako poligon doświadczalny dla coraz to nowych i wymyślnych klęsk zsyłanych na jej członków.
"Na dobre i na złe" - polskie medical-sience-fiction. Bez obcych wychodzących z brzuchów ofiar, bez predatorów, bez kosmitów atakujących ziemię - ale o ile bardziej emocjonujące.
"M jak miłość" - powinien służyć jako materiał szkoleniowy na temat "Jak z dobrego i pouczającego serialu zrobić durną i wtórną telenowelę"
"Niania" - kretyński chichot+sztuczne aktorstwo=przebój ekranowy?
"W11", "Detektywi"- reality show? - mniej reality więcej show...
Ze wszystkim się zgadzam oprócz "Niani". Mi się ten serial podoba! Uwielbiam Dygant, Kota i FerencegoUśmiech

"Gdy cz?owiek wolny ponosi pora?k?, to nikogo za to nie wini" Josif Brodski
29-05-2006 12:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #8
 
tendencja napisał(a):
DARTH_HELMUTH napisał(a):"Złotopolscy" - świetny instruktaż "Jak na siłę komplikować losy bohaterów oraz udawać, że jest to smieszne?".
"Klan" - podtytuł "Fatum". Typowa polska rodzina służąca jako poligon doświadczalny dla coraz to nowych i wymyślnych klęsk zsyłanych na jej członków.
"Na dobre i na złe" - polskie medical-sience-fiction. Bez obcych wychodzących z brzuchów ofiar, bez predatorów, bez kosmitów atakujących ziemię - ale o ile bardziej emocjonujące.
"M jak miłość" - powinien służyć jako materiał szkoleniowy na temat "Jak z dobrego i pouczającego serialu zrobić durną i wtórną telenowelę"
"Niania" - kretyński chichot+sztuczne aktorstwo=przebój ekranowy?
"W11", "Detektywi"- reality show? - mniej reality więcej show...
Ze wszystkim się zgadzam oprócz "Niani". Mi się ten serial podoba! Uwielbiam Dygant, Kota i FerencegoUśmiech
Ferency to uznany aktor, Kot.....no..hmm..też, ale Dygant...... ta pani mnie po prostu drażni nie tylko jako niania-frania ale w swym całokształcieOczko
Poza tym, dzieciaki w tym serialu grają tak strasznie sztucznie, że aż odrzuca. Wiem, że to komedia, ale jak ta mała dziewczyka każda swoja kwestię deklamuje jak wierszyk na szkolnej akademii to chyba nie tędy droga.....

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
29-05-2006 13:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #9
 
Cytat:"Na dobre i na złe" - polskie medical-sience-fiction. Bez obcych wychodzących z brzuchów ofiar, bez predatorów, bez kosmitów atakujących ziemię - ale o ile bardziej emocjonujące.
A ja ten akurat lubie :mrgreen:
29-05-2006 14:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #10
 
Dla mnie wszystkie tasiemce są wkurzające. Nie ma co oglądać.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
29-05-2006 17:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tendencja Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #11
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):Poza tym, dzieciaki w tym serialu grają tak strasznie sztucznie, że aż odrzuca. Wiem, że to komedia, ale jak ta mała dziewczyka każda swoja kwestię deklamuje jak wierszyk na szkolnej akademii to chyba nie tędy droga.....
Dzieciaki rzeczywiście...pewnie jakieś dzieci wysoko postawinychDuży uśmiech
Ale Dygant jest extraUśmiech

"Gdy cz?owiek wolny ponosi pora?k?, to nikogo za to nie wini" Josif Brodski
29-05-2006 18:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Thomas Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Feb 2005
Reputacja: 0
Post: #12
 
Wiadomosci....(to tez jakis rodziaj serialu Język ).... (i ogolnie wszystkie programy inforamacyjne serwowane przez nasze telewizje jak rowniez prywatne) ostanio obserwuje tendencje aby jak najszybciej dostarczyc informacje co nie zawsze znaczy merytorycznie....
pozatym to ze informacja ze Kod Davinci wchodzi do kin nie schodzila z czolowek prog. info. przez pare dni i robienie sztucznego szumu....itp. chyba niedlugo wymienie telewizor na toster bo bede miec z niego wiecej pozytku bo wszytkie informacje znajde w internecie albo w radiu bez tej calej otoczki....

[Obrazek: 9900225004525144923ed3.gif]
29-05-2006 18:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Obrady Sejmu RP - to ci dopiero lipny serial \Duży uśmiech/

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
29-05-2006 19:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Thomas Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Feb 2005
Reputacja: 0
Post: #14
 
Ks.Marek napisał(a):Obrady Sejmu RP - to ci dopiero lipny serial \Duży uśmiech/

dobre Szczęśliwy

[Obrazek: 9900225004525144923ed3.gif]
29-05-2006 21:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tendencja Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #15
 
Ks.Marek napisał(a):Obrady Sejmu RP - to ci dopiero lipny serial \Duży uśmiech/
ja tam lubieDuży uśmiech lepsze niż klaN!!!

"Gdy cz?owiek wolny ponosi pora?k?, to nikogo za to nie wini" Josif Brodski
29-05-2006 22:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów