Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najgłupsze filmy TVP
Autor Wiadomość
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #61
 
Grajkoz napisał(a):Jeszcze strasznie działają na mnie te żenujące programy a których trzeba rozsypanke z liter ułożyc w jakiś wyraz.
Matko! To mnie wyprowadza z równowaghi. Gdyby chociaż trwało krótko, ale nie! Kilka godzin puszczają takie głupoty na antenie. TVN ma tego za przeproszeniem od cholery i chyba na plsacie jeszcze puszczają. Powinni tego zabronić. Nic nie wnosi, a jest kompletnie głupie. Chociaż TVN pokazuje taki kicz w nocy, w dzień nie widziałam.

Albo telezakupy. Okropnie długie reklamy, w których co chwilkę powtarzają to samo. Szlag mnie trafia, jak włączampolsat i słysze ten okrutny głos gościa zachwalającego jakiś czarodziejski cosmodisk. Paranoja!

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
04-07-2006 09:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sonia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 67
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #62
 
Harpoon napisał(a):Matko! To mnie wyprowadza z równowaghi. Gdyby chociaż trwało krótko, ale nie! Kilka godzin puszczają takie głupoty na antenie. TVN ma tego za przeproszeniem od cholery i chyba na plsacie jeszcze puszczają. Powinni tego zabronić. Nic nie wnosi, a jest kompletnie głupie. Chociaż TVN pokazuje taki kicz w nocy, w dzień nie widziałam.
no tak a te wszystkie denerwujace prezenterki... no bo one strasznie denerwuja jak tak namawiaja, namawiaja a gadaja głupoty... ja sie zastanawiam po co ludzie wogole dzwonia do takich programow, albo po co wysyłaja smsy... marnowanie czasu i pieniedzy...

Czas oczy otwiera, stare nawyki gin? gdzie?
A ja Tw? mi?o?ci? jak kocem otulam si?
Nie chce by? my?la?, ?e s?owem kupi? Ci? chc?
Panie ja poprostu Kocham Ci?!! UśmiechUśmiech
04-07-2006 10:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #63
 
Hehe, a jak zadają pytanie, to potem odpowiedź podają po prostu na talerzu. Robią z kludzi idiotów,.

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
04-07-2006 11:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #64
 
Sonia napisał(a):
Harpoon napisał(a):Matko! To mnie wyprowadza z równowaghi. Gdyby chociaż trwało krótko, ale nie! Kilka godzin puszczają takie głupoty na antenie. TVN ma tego za przeproszeniem od cholery i chyba na plsacie jeszcze puszczają. Powinni tego zabronić. Nic nie wnosi, a jest kompletnie głupie. Chociaż TVN pokazuje taki kicz w nocy, w dzień nie widziałam.
no tak a te wszystkie denerwujace prezenterki... no bo one strasznie denerwuja jak tak namawiaja, namawiaja a gadaja głupoty... ja sie zastanawiam po co ludzie wogole dzwonia do takich programow, albo po co wysyłaja smsy... marnowanie czasu i pieniedzy...
A festwale - Sopot, Opole - poziom organizacyjny żaden, oprawa żenująca, wykonawcy wciąż ci sami (Dioda-Pentoda, Rodowicz, Edyta "Nie będę więcej śpiewała" Górniak itp) - koncerty debiutów to jakieś kpiny - nie sztuka pieprznąć jako prezenterkę jakąś głupawą Magdę Mołek i dodać jej jakiegos Kraśkę do towarzystwa, niech opowiadaja denne kawały i wyobrażają sobie, że ludzie będą w majtki robić z uciechy. Prezenterem z klasą to był Kydryński, a ta Mołek to mu buty czyścić może najwyżej.
O serialach już pisałem.
Polsat w ogóle strzelił sobie bramkę wyrzucając z ramówki "Kiepskich" - że niby nie chcą miećdo czynienia z prymitywną rozrywką - jednak "Świat...." jakoś o wiele bardziej skłaniał mnie do przemysleń niż jakakolwiek z tych "ambitnych" pozycji jakie lecą teraz.
Mania powtróek - mam ochotę wyrzucić TV przez okno, gdy słyszę kolejną zapowiedź "Hit miesiąca!..........Szklana Pułapka 3!!!". Ile to już razy leciało...?

Filmy polskie - obecnie jest jakaś tendencja do robienia jakichs strasznie przeintelektualizowanych dramatów psychologicznych, juz wolę głupie komedie - ale niech nie katują mnie kolejna wersją "Życia jako smiertelną...".

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
05-07-2006 08:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grajkoz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 174
Dołączył: Jan 2006
Reputacja: 0
Post: #65
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):koncerty debiutów to jakieś kpiny - nie sztuka pieprznąć jako prezenterkę jakąś głupawą Magdę Mołek i dodać jej jakiegos Kraśkę do towarzystwa, niech opowiadaja denne kawały i wyobrażają sobie, że ludzie będą w majtki robić z uciechy. Prezenterem z klasą to był Kydryński, a ta Mołek to mu buty czyścić może najwyżej.

Z tym się zgodzę jak najbardziej. Zazwyczaj prowadzenie takich imprez jest u nas na fatalnym poziomie. Jakiś czas temu były o ile dobrze pamiętam wybory najpiękniejszej Polki i Polaka, a prowadzeniem zajęła się Grażyna Torbicka wraz z Bogusławem Lindą. Muszę przyzmac, że uroczystosc i występujący na scenie artyści dali wspaniały koncert, poprostu uczta na najwyższym poziomie i niestety wodzirej tej zabawy pan B.L. zachwywał się jak jak prostak, który siedzi w brudnej karczmie i opowiada zbreźne dowcipy. Strasznie zaniżał poziom swoimi gadkami stylizowanymi na super twardziela i macho.

Natomiast ostatnio udało się wybrac znakomitego prowadzącego do uroczystości w ramach Opolskiego festiwalu "101 lat polskiego kabaretu" - Adrzeja Poniedzielskiego. Szkoda tylko, że publika przyzwyczajona do łatwych żartów i dowcipów o blondynkach i teściowych nie potrafiła do końca zrozumiec specyficznego poczucia humoru tego satyryka.

Chc? tak jak ON miec tyle si?y by trwac i mówic NIE, gdy ca?y ?wiat krzyczy TAK...
07-07-2006 16:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #66
 
W ogóle nasza sztuka medialna to porażka - przypomina sklep z biżuterią, tyle, że owa biżuteria jest z plastyku i szkiełek. Nie potrafimy wypromować wartościowych artystów, nie potrafimy pokazać światu "hej spójrzcie - u nas tez jest dobra muzyka, filmy, telewizja.
Na eurowizje wysyła się malowanego kretyna, który jedyne co dobrze robi to kolejne dzieci kolejnym zbajerowanym przez siebie kobietom.
Autorytetem jest miernej klasy piosenkareczka ze sztucznymi wywalonym na wierzch cyckami, która przy byle okazji bluźni jak szewc i wmawia innym, że tak naprawdę to ona jest wrażliwa i delikatna i kocha Jana Pawła II.
Filmy to kolejne wariacje "Chłopaki nie płaczą" albo "zycie jako smiertelna....".

Wartościowi artyści siedzą w "niszach" - bo po co ich promować? Był program "Idol" - którego zwyciężcy mieli "zatrząść polską scena muzyczną" - kto z nich zatrząsł? Wg mnie prawdziwymi zwycięzcami "Idola" od strony wykonawców byli Ewelina Flinta - o naprawdę niepowtarzalnym głosie i osobowości, oraz Krzycho Zalewski, który powiedział "fuck off" zblazowanym stylistom (tak, tak panie Jacyków!) chcącym z niego zrobić lalkę Kena i wrócił do grania w swoim zespole. I tyle go widzieli.
Od strony organizatorów zwycięzcą został Kubuś Powiatowy, któego nędzne popisy możemy oglądać regularnie w TV.
Promuje się nachalnie i bezczelnie jakieś Mandaryny czy Ale Janosz co zamiast śpiewać popiskują jak mój szczur gdy mu zabierać zdobycz. Wmawia się po chamsku ludziom, że pani X czy pan Y "wielkimi artystami są" - podczas gdy czyta sie o nich jeno w szmatławcach typu "fakt".
Na elitranym (kiedyś) festiwalu wypuszcza się na scenę panienkę co nie zna języka w którym "śpiewa" ani dobrze nut! Czy to są kpiny tzw "branży" z nas wszystkich czy co?
Ja już nie wiem.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
10-07-2006 11:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grajkoz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 174
Dołączył: Jan 2006
Reputacja: 0
Post: #67
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):Promuje się nachalnie i bezczelnie jakieś Mandaryny czy Ale Janosz co zamiast śpiewać popiskują jak mój szczur gdy mu zabierać zdobycz. Wmawia się po chamsku ludziom, że pani X czy pan Y "wielkimi artystami są" - podczas gdy czyta sie o nich jeno w szmatławcach typu "fakt".
Na elitranym (kiedyś) festiwalu wypuszcza się na scenę panienkę co nie zna języka w którym "śpiewa" ani dobrze nut! Czy to są kpiny tzw "branży" z nas wszystkich czy co?
Ja już nie wiem.

Święta prawda Duży uśmiech
Zgadzam się z tym wszystkim. Jeśli chodzi o naszą muzykę to jest teraz tendencja zwalania wszystkiego co sie da z zachodnich wykonawców i tych albumów sapanych a nie śpiewanych i tylko poważnie nazywanych... mniejsza z tym, bo zaraz ktoś mnie posądzi o pomniejszanie wartosci pewnych rodzajów muzyki :diabelek:
Żal tylko, bo zamiast trafic na jakąś ambitną i wartościową muzykę, to jesteśmy karmieni jakąś mdłą papką, która już nawet nie zmienia kolorów i kształtu, bo te wszystkie "hity" są coraz bardziej podobne do siebie.

Co prawda zdarza się zobaczyc w naszej ukochanej TV coś porządnego, ale trzeba miec wyjątkowe szczęście by na takie coś trafic, bo zwykle jest to późno w nocy, a jak w dzień, to z kolei trwa pół godziny i sajonara...a kolejne pół godziny to reklamy :?

Chc? tak jak ON miec tyle si?y by trwac i mówic NIE, gdy ca?y ?wiat krzyczy TAK...
10-07-2006 13:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #68
 
Jesienią zmienia się ramówka programowa w TVP i to bardzo znacznie. Maja zniknąc programy takie jak "Wielka gra", "Forum" i kilka innych - pewnie za bardzo ambitne były i polshitowska tłuszcza protestowała. Widać wszstko już zaczyna równać do polshitu, oferując tanią rozrywkę dla napojonych piwskiem debili.
Jeszcze trochę i doczekamy się reality show wyprodukowanego przez TVP.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
11-07-2006 06:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lewiatan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 437
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #69
 
Ramowka sie zmienia bo wladza sie zmienila a kartofle nie bardzo blyszcza wiedza wiec wycofuja wielka gre bo nie co ich przytłacza to ze nie znaja odpowiedzi a pozatym to czlowiek od list namawia Stevena Spielberga na nowy film "Lista Wilnsztajna" ktorego producentem bedzie TVPOczko
11-07-2006 07:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grajkoz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 174
Dołączył: Jan 2006
Reputacja: 0
Post: #70
 
To jeszcze tylko brakuje, żeby zniknęły programy typu "Jeden z dziesięciu", "Magazyn reporterów" itp., a bedzie więcej czasu na nowe konkursy audiotele z jeszcze łatwiejszymi pytaniami np. jakiego koloru był biały koń Napoleona ](*,) no i jeszcze więcej produktów będziemy mogli kupic w TV MARKECIE za jedyne ..,99.

Poczekamy zobaczymy...

Chc? tak jak ON miec tyle si?y by trwac i mówic NIE, gdy ca?y ?wiat krzyczy TAK...
11-07-2006 15:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #71
 
hahahaha :diabelek:
Dobre.
Albo wszystkie ciekawsze rzeczy będą miały opóźnienie, bo jakiś konkurs na żywo nie rozstał zakończony w czasie :roll2:

TV polska schodzi na psy po prostu.

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
19-07-2006 07:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grajkoz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 174
Dołączył: Jan 2006
Reputacja: 0
Post: #72
 
Ale dlaczego na psy akurat?? Przecie z mówi się, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, a niestety o TVP nie można tego powiedziec. :diabelek:

Tak jeszcze tylko brakuje jak dla mnie by Telexpres i Wiadomości zaczęły się spóźniac.

Chc? tak jak ON miec tyle si?y by trwac i mówic NIE, gdy ca?y ?wiat krzyczy TAK...
19-07-2006 13:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #73
 
A nie było tak nigdy, żeby się spóźniły?
Coś mi świta, że jednak spotkałam się z czymś takim. :roll:

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
20-07-2006 00:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #74
 
Jezeli juz dyskusja zchodzi na denerwujace rzeczy w tv, to najbardziej mnie wkurzaja reklamy, ktore sa puszczane 100 razy glosniej od "normalnych" tresci.
20-07-2006 08:22
Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #75
 
No dopkładnie!
Oglądasz jakiś film, a potem inni domownicy wkurzają się, że telewizor jest za głośno. A to nie moja wina, że Polsat ma mnóstwo reklam dłuższych od filmu i co gorsza o wiele od niego głośniejszych. :roll:

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
20-07-2006 12:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów