Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najgłupsze filmy TVP
Autor Wiadomość
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #91
 
Nędza, co zrobisz... Nowe pozycje w ramówkach też nie zachwycają, z tego co widzę, poszczególne stacje zrzynają od siebie pomysły, wczoraj znowu widziałem zapowiedż "super hitu tygodnia" - Trzynasty Wojownik - chyba jeden z najczęściej puszczanych filmów od kilku lat, zgroza i druga wojna światowa jak mawia mój kolega.
Co do filmów - to ostatnio zacząłem powoli odkrywać filmy SF z lat 50-tych - żenująca gra aktorów, naiwna fabuła i nędzne dekoracje, powodują, że taki film jest tak głupi, że aż fajny Oczko
Obejrzałem już "Robot Monster", "Plan 9 z kosmosu" a dziś dostałem od kolegi "Ziemia kontra latające talerze". miodzio! Duży uśmiech

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
02-08-2006 07:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sonia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 67
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #92
 
heh ja ostatnio poszłam sobie obejrzec "Komandosow z Navarony" wiem ten film juz wiele razy leciał w tv z dalej nie zobaczyłam go w całosci Duży uśmiech Język ale film fajny Oczko

Czas oczy otwiera, stare nawyki gin? gdzie?
A ja Tw? mi?o?ci? jak kocem otulam si?
Nie chce by? my?la?, ?e s?owem kupi? Ci? chc?
Panie ja poprostu Kocham Ci?!! UśmiechUśmiech
02-08-2006 11:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kalosz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 182
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #93
 
Daisy napisał(a):"Świat wg. Bundych"
To raczej jest boskie i pełne prawdziwego zycia.
11-08-2006 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #94
 
Moda na sukces
Wszystkie wenezuelskie opery mydlane
Świat wg kiepskich

Mam rozstrój żołądka na sam dźwięk czołówek tych filmów

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
29-01-2007 01:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #95
 
Modę na sukces to moja babcia ogląda i jestem zmuszona z drugiego pokoju słuchać tych głupot. Kiedyś na pytanie co jest wieczne, mój kolega odpowiedział, że właśnie "Moda na sukces" Oczko Miał rację jakby nie patrzeć ;]

A "świat wg. Bundych" na przykład bardzo lubię ;Oczko Taki głupawy humor Oczko

Co do głupich filmów to jeszcze można dodać (przynajmniej w moim odczuciu) "Jesteś moim życiem", czy jakoś tak. Durna, brazylijska telenowela. Moja siostra ją ogląda. Straszne!

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
29-01-2007 22:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #96
 
Harpoon napisał(a):A "świat wg. Bundych" na przykład bardzo lubię ;Oczko Taki głupawy humor
Kiedyś ten film budził moją odrazę niemalże rynsztokowym poczuciem humoru, a jak go gdzieś niedawno widziałem, to przy obecnych produkacjach jest on wręcz niewinny - co tylko oznacza jak bardzo się staczam... :-k

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
22-02-2007 23:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #97
 
Mnie ostatnio wnerwia co innego - mianowicie od pewnego czasu istnieje jakiś trend kręcenie polskich komedii - głupiutkie, sztampowe, naiwne wręcz historie miłosne dziejące się w środowisku ludzi "nierealnych" - hiper-pięknych - super-bogatych. "Dlaczego nie", "tylko mnie kochaj", "ja wam pokażę"... Dlaczego nie mogą nakręcić filmu o średniej urody mężczyźnie, któy zakocha się w średniej urody kobiecie? I dlaczego zawsze łysiejący facet jest czarnym charakterem?

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
23-02-2007 11:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #98
 
Wiesz, generalnie nie oglądam tv, tytułu, o których piszesz znam jedynie z bilbordów i ewentualnie z czytanych recenzji, ale odpowiedź pewnie jest prosta, a mianowicie, rzeczywistość nie jest zbyt cukierkowa, więc trzeba ją tworzyć w kinie.

A o średniakach zakochujących się w sobie to wykwalifikowali się Amerykanie, ale tez poziom tych filmów nie jest za wysoki.

Łysiejącym facetom muszę się przyjrzeć, jak gdzieś jakiś film uda mi się obejrzeć... Uśmiech

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
23-02-2007 14:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #99
 
A mnie ostatnio w naszej TV wpienia to, że niemal na okrągło powtarzają te same filmy! TV oglądam z dłuższymi, krótszymi przerwami, są to czasem dni, czasem i tygodnie. I kiedy włączam po tych przerwach TV mam wrażenie, że filmy, które właśnie puszczają leciały dokładnie wtedy, kiedy ostatni raz coś oglądałam w telepudle. Te ze Stevenem Segalem na TVN wybitnie mnie z równowagi wyprowadzają! Nie to, że lecą dosłownie na okrągło, to jeszcze są to takie tandety, że nie wiem jak to w ogóle można oglądać.
I patrzę sobie co tydzień do gazety telewizyjnej i z niesmakiem stwierdzam, że naprawdę NIE MA co oglądać. A jak jest co oglądać, to puszczają to o północy niemalże. A za dnia robią ludziom sieczkę w głowach serialami, debilnymi teleturniejami i prymitywnymi filmami.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
23-02-2007 14:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #100
 
Dlatego ja juz dawno zainwestowałem w dobry odtwarzacz DVD i ciągle powiększam moją kolekcję filmów Oczko Nasze stacje telewizyjne to coraz głębsze bajoro, niestety....

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
23-02-2007 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #101
 
Ja mam kiepski odtwarzać dvd, ale nawet kolekcji nie tworzę, bo nie mam na to czasu - tzn. nie mam kiedy patrzeć w patrzadło, chociaż jak mi ktoś jakiś dobry film podrzuci to czasem obejrzę.

Offca napisał(a):A za dnia robią ludziom sieczkę w głowach serialami, debilnymi teleturniejami i prymitywnymi filmami
Taka telewizja, jacy telewidzowie...

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
23-02-2007 16:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #102
 
msg napisał(a):
Offca napisał(a):A za dnia robią ludziom sieczkę w głowach serialami, debilnymi teleturniejami i prymitywnymi filmami
Taka telewizja, jacy telewidzowie...
Ot właśnie... Bo w końcu jednak ludzie łykają to co się im pokazuje w TV. Jednak wysyłają sms-y z odpowiedzia na konkursy w stylu "Jak ma na imię Michał Żebrowski?", ogladaja te głupie seriale, oddają swoje głosy na tych kiczowatych festiwalach gdzie głupiutkie laseczki kręca dupkami i udają, że umieją śpiewać, wysyłaja sms-y, setki sms-ów na głupoty, po prostu producentom Tv nie chce się wysilać, bo widzi, że gros narodu łyka tą "rozrywkę lekką, łatwą i przyjemną".

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
26-02-2007 14:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #103
 
"Moda na sukces"

"Niania" - wprost porażająca głupotą.
07-04-2008 16:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #104
 
"Niania" leci w TVP? jesli wychodzimy poza TVP, to show pani Drzyzgi nikt nie przebije

Szczerze powiedziawszy "Mode na sukces" to ja lubię oglądać, głównie dlatego zeby się dowiedzieć kogo scenarzysta w danym tygodniu wrzuci do łóżka Brooke
Kiedyś nawet znalazlem drzewo genealogiczne tego filmu - wygladalo jak pajęczyna - każdy z każdym. Na innym forum powiedzieli mi, że jest niekompletne :shock:
07-04-2008 16:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #105
 
PS napisał(a):Szczerze powiedziawszy "Mode na sukces" to ja lubię oglądać, głównie dlatego zeby się dowiedzieć kogo scenarzysta w danym tygodniu wrzuci do łóżka Brooke
Kiedyś nawet znalazlem drzewo genealogiczne tego filmu - wygladalo jak pajęczyna - każdy z każdym. Na innym forum powiedzieli mi, że jest niekompletne :shock:

:hahaha:

Jeśli chodzi o "Rozmowy w toku" to to niesamowicie "wciąga", natomiast ludzie, którzy tam występują i mówią róóóżne rzeczy to - ja bym się wstydziła tak przed całą Polską.
07-04-2008 17:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów