Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pedofile chcą załóżyć partię...
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Ks.Marek napisał(a):Po chrześcijańsku zas najlepiej: wyspowiadać, rozstrzelać i w grobie zakopać przesypawszy przedtem zwłoki wapnem palonym, żeby nawet smrodu nie było :twisted:

Palmer_Eldritch napisał(a):Zaraz.
Ale kogo własciwie rozstrzelać?Tych którzy zapiszą się do tej partii pedofilskiej?Wszystkich jak leci?

Tych, którzy z uporem trwają w grzechu, bez krztynki skruchy

Daisy napisał(a)::zmieszany: Zdegustowana jestem tym stwierdzeniem...

A czemuz to?

Daisy napisał(a):ALE!! Jak chodzi o dzieci to bym mogła zapisać sie jako strzelająca :wink:

Bądź konsekwentna :roll2:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
02-06-2006 16:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Palmer_Eldritch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 448
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Cytat:ALE!! Jak chodzi o dzieci to bym mogła zapisać sie jako strzelająca
W takim razie zapewne strzelałabyś do niejednego księdza, gdyż jak wiadomo pedofilia jest
wśród kleru dośc powszechnym zjawiskiem :hm:

Cytat:Tych, którzy z uporem trwają w grzechu, bez krztynki skruchy
Ja się tam nie znam,ale to podobno Wasz Bóg jest od ferowania takich wyroków :diabelek:

Religia jest oparta przede wszystkim i g?ównie na strachu.
Bertrand Russell


Polskie forum o zespole Motorhead:
http://www.motorhead.forumer.pl/
02-06-2006 16:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #33
 
Ks.Marek napisał(a):Bądź konsekwentna :roll2:
juz sie robi :lol2:
Palmer_Eldritch napisał(a):W takim razie zapewne strzelałabyś do niejednego księdza, gdyż jak wiadomo pedofilia jest
wśród kleru dośc powszechnym zjawiskiem :hm:
a skąd wiesz jakiś sie do Ciebie dobierał? Wykozystywał?? nie widziałes... Nie zlapales za ręke... nie osądzaj!
Palmer_Eldritch napisał(a):Wasz Bóg
:zmieszany:
a twój to juz nie??
02-06-2006 17:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SalomonsStudent Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 17
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Cytat:Po chrześcijańsku zas najlepiej: wyspowiadać, rozstrzelać i w grobie zakopać przesypawszy przedtem zwłoki wapnem palonym, żeby nawet smrodu nie było

także jestem zdegustowany,ale strzelać nie mam zamiaru,po co występować przeciw Bożym Przykazaniom??

....i w duchu tychże Przykazań liczę,że wypowiedź ks.Marka była przejawem czarnego humoru....

"(...)kto jest bez winy,niechaj pierwszy rzuci kamień(...)"

Jedno?? i mi?o?? w Duchu ?wi?tym !!!

"Kto ukrywa wyst?pki, nie ma powodzenia, lecz kto je wyznaje i porzuca dost?puje mi?osierdzia" Przyp.Salomona 28:13
02-06-2006 21:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
SalomonsStudent napisał(a):"(...)kto jest bez winy,niechaj pierwszy rzuci kamień(...)"

Ja Jestem! Duży uśmiech
Czarny humor czarnym humorem, sądy sądami, a spawiedliwośc i tak musi byc po naszej stronie. Takich ludzi, ze skłonnościami do pedofilii, a tym bardziej aktywnych pedofilii należy izolować i leczyć w tejże izolacji:
po pierwsze by ich odciąć od pokus
po drugie, by zachować ich przed linczem (proszę mieć świadomość tego, iż w zakładzie karnym, pedofil dosłownie w ciągu 48 godzin podlega samosądowi, ze skutkiem smiertelnego zejścia)

pzdr

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
02-06-2006 22:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SalomonsStudent Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 17
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Cytat: Takich ludzi, ze skłonnościami do pedofilii, a tym bardziej aktywnych pedofilii należy izolować i leczyć w tejże izolacji:
po pierwsze by ich odciąć od pokus
po drugie, by zachować ich przed linczem (proszę mieć świadomość tego, iż w zakładzie karnym, pedofil dosłownie w ciągu 48 godzin podlega samosądowi, ze skutkiem smiertelnego zejścia)

całkowicie się zgadzam. mój post odnosił się do strzelania Uśmiech

i również pozdrawiam Oczko

Jedno?? i mi?o?? w Duchu ?wi?tym !!!

"Kto ukrywa wyst?pki, nie ma powodzenia, lecz kto je wyznaje i porzuca dost?puje mi?osierdzia" Przyp.Salomona 28:13
02-06-2006 22:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Palmer_Eldritch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 448
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
Ks.Marek napisał(a):Czarny humor czarnym humorem, sądy sądami, a spawiedliwośc i tak musi byc po naszej stronie. Takich ludzi, ze skłonnościami do pedofilii, a tym bardziej aktywnych pedofilii należy izolować i leczyć w tejże izolacji:

No,niech będzie.Aktywnych pedofili owszem.

Daisy napisał(a):a skąd wiesz jakiś sie do Ciebie dobierał? Wykozystywał?? nie widziałes... Nie zlapales za ręke... nie osądzaj!
Ejże,przepraszam bardzo,każdy z nas słyszał przecież o licznych aferach pedofilskich na całym niemal świecie - w tym i w Polsce - z udziałem księży katolickich.I to jest fakt.

Daisy napisał(a):a twój to juz nie??
Mój nie.

Religia jest oparta przede wszystkim i g?ównie na strachu.
Bertrand Russell


Polskie forum o zespole Motorhead:
http://www.motorhead.forumer.pl/
03-06-2006 13:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #38
 
SalomonsStudent napisał(a):
Cytat:Po chrześcijańsku zas najlepiej: wyspowiadać, rozstrzelać i w grobie zakopać przesypawszy przedtem zwłoki wapnem palonym, żeby nawet smrodu nie było

także jestem zdegustowany,ale strzelać nie mam zamiaru,po co występować przeciw Bożym Przykazaniom??

....i w duchu tychże Przykazań liczę,że wypowiedź ks.Marka była przejawem czarnego humoru....

"(...)kto jest bez winy,niechaj pierwszy rzuci kamień(...)"

Chyba nie myślałeś, że tutaj na forum jest grupa morderców? Duży uśmiech Większość tekstów to czarny humor. Nikt tutaj nie myśli o zabijaniu, rozstrzeliwaniu, zakopywaniu i innych sposobach. Ale pożartować trochę trzeba. :mrgreen:

Jednak problem istnieje i napewno wymaga logicznego rozwiązania, ale niestety kraj jakim jest Holandia jest krajem bardzo poważnie dotkniętym ateizmem, odejściem od podstawowych wartości moralnych. Wiele sytuacji z krajów europejskich przechodzi także do naszego kraju i naprawdę trzeba trzeźwo patrzeć na wszystko, aby nie dochodziło do podobnych sytuacji. Możemy Bogu dziękować, że Polska po przez chrześcijaństwo jest krajem, który nie dopuszcza do rozwoju takich sytuacji, gdzie wartości moralne nie są obce a nawet są podstawą do życia najbardziej zniszczonej społeczności (mam tutaj na myśli stronę patologiczną np. więźniów, ...).

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
03-06-2006 15:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SalomonsStudent Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 17
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
no popatrz,a już myślałem,że jesteście mordercami Duży uśmiech

pozdro

Jedno?? i mi?o?? w Duchu ?wi?tym !!!

"Kto ukrywa wyst?pki, nie ma powodzenia, lecz kto je wyznaje i porzuca dost?puje mi?osierdzia" Przyp.Salomona 28:13
03-06-2006 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #40
 
No spowiadać byś nie mogła Duży uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
03-06-2006 20:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów