Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drugi zlot Forumowiczów
Autor Wiadomość
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #121
 
W Zakopcu wspólnotowo mieszkaliśmy u urszulanek... poszukam może kontaktu i sie zorientuję Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
12-02-2007 21:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #122
 
O, fajnie by było Aniu. Daidoss coś mówił o sercankach?

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
12-02-2007 21:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #123
 
Chyba. Zapytam kumpelę jak ją spotkam jakie tam warunki finanswe, bo ja płaciłam za całosć i niedrogo wyszło..

Mieszkaliśmy tma w lipcu, jedzenie bomba, domowe, kiedy decydowaliśmy się zjeść na mieście to odliczały nam niezjedzony posilek od kosztów pobytu pod warunkiem że zgłosiliśmy Uśmiech Msza codziennie - jest taka możłiwosć bezpośrednio na miejscu - całość oddalona ok. 20 minut od Krupówek Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
12-02-2007 21:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krzysiek_enoch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #124
 
Gdyby koś chciał zanocować grupką w Wiśle, to polecam ośrodek u Baptystów - "Oaza" w Dziechcince. 25zł za nocleg + 5zł. możliwość korzystania z kuchni (5zł za cały pobyt). Spędzałem tam z przyjaciółmi Święta Bożego Narodzenia - naprawdę polecam. Taniej w rozsądnych warunkach trudno w Wiśle znaleźć Uśmiech
No i w niedzielę blisko na nabożeństwo Uśmiech
12-02-2007 21:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #125
 
Daisy napisał(a):kurcze szkoda ze nie morze...
nad morze to ja mam bardzo blisko , 1,5 h jazdy pociągiem Oczko
tylko że wakacje to dużo ludzi jedzie nad morze. Więc z zakwaterowaniem byłby problem.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
12-02-2007 22:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #126
 
Ludzie, nad morzem nie ma co zwiedzać! Sama woda, wszędzie woda... Wolę sobie zrobić spacer w górskiej dziczy niż na zapchanej turystami plaży.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
12-02-2007 22:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
angua Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 353
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #127
 
Znam jedno futrzaste, co by może wpadło do Was na jeden dzień w te Tatry Oczko Każdy pretekst dobry, żeby wpaść w Tatry! Zbana mogę nawet przeciągnąć przez Kraków, a co! Oczko


A więc czuwaj i módl się bezustannie,
a czyż to dla Boga, dla ludzi i dla samego siebie.
Nie ma piękniejszego zadania,
które zostałoby człowiekowi dane do wypełnienia,
niż kontemplacja.
13-02-2007 00:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #128
 
Widzę, że cos sie kroi Uśmiech oby wakacje i nie w czasie praktyk ;P
14-02-2007 13:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #129
 
Daidoss napisał(a):i nie w czasie praktyk ;P
To popraktykujesz w górach Uśmiech

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
14-02-2007 13:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #130
 
No tak. Offcę ciągnie na górskie pastwiska. Mnie też. Wyjazd nad morze odpada. W porównaniu z górami... nie ma czego porównywać :wink:
Nad morzem można tylko leżeć na plaży (woda za zimna) i jeść, jeść i jeszcze raz jeść.
Za to w górach... ja kocham góry Uśmiech

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
14-02-2007 13:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #131
 
Ravenloff napisał(a):Nad morzem można tylko leżeć na plaży (woda za zimna) i jeść, jeść i jeszcze raz jeść.
Krzys ja nie komentuje twojego zamiłowania do gor ;P wiec nie baw sie w komentatora mojego ok :wink:
14-02-2007 18:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #132
 
Ja góry strasznie lubię ale chodzić po nich nie mogę - stąd pierwotna rekacja. Morze też dość fajne, ale na krótko.

[ Dodano: Nie 18 Lut, 2007 16:24 ]
U urszulanek nie jest tak tanio jak mi się wydawało - jak sie jedzie po znajomości albo grupowo to 35 zł / nocleg z wyżywieniem, jak tak sobie to ok 40-45 Smutny

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
14-02-2007 20:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mskrzat Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 13
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #133
 
Widzę ,że piszecie o wypadzie w góry. Ja zeszłego roku byłem w Wierchomli to jest beskid sądzecki za 27 zł.Diiedziałem sie później ż emozna było za 15 bez obiadokolacji bo to z obiadokolacją bylo za 27 zł. Choć jechaliśmy z ludkami z mojeog forum to możemy zabrać innych by mozna było zwiekszyć liczbę ludzi i taniej jechać. co Wy na to i ile było by chętnych?. Pozdrawiam
18-02-2007 18:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #134
 
Annnika napisał(a):U urszulanek nie jest tak tanio jak mi się wydawało - jak sie jedzie po znajomości albo grupowo to 35 zł / nocleg z wyżywieniem, jak tak sobie to ok 40-45 Smutny
O rety :shock: Faktycznie drożyzna. To już w schronisku w samych górach jest grupowo taniej...

Mskrzat napisał(a):Choć jechaliśmy z ludkami z mojeog forum to możemy zabrać innych by mozna było zwiekszyć liczbę ludzi i taniej jechać. co Wy na to i ile było by chętnych?.
Póki co , to na razie plany księże, ale warto zacząć myśleć już teraz, bo potem na ostatnią chwilę ciężko miejsca znaleźć w "nocelgowniach" Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
18-02-2007 18:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mskrzat Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 13
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #135
 
Chcę dzwonić z początkiem marca tylko muszę określić ilu ludzi by jechało, więc pytam sie czy ktoś z Was byłby chętny.
18-02-2007 19:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów