Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #16
 
Najbardziej lubię słuchać Smash Mouth, po prostu kocham ich muzykę. Na drugim miejscu niektóre utwory Rufusa Wainwright'a, jak Instant Pleasure albo Hallelujah. Jak mam doła to nic tak nie poprawia humoru jak Queen - Don't Stop Me Now albo We Are The Champions.
08-08-2007 23:37
Odpowiedz cytując ten post
Black_Soap Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 86
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #17
 
Hmm oj kiedyś kiedyś (nie) dawno temu słuchałem Hip-hopu cóż każdy w końcu wyrasta Duży uśmiech Aktualnie przechodzę fazę fascynacji industrialem. Einstürzende Neubauten to po prostu moi mistrzowie, NIN też ujdzie ale pomysł ukrzyżowania małpy w teledysku był nawet jak dla mnie hmm "ekstrawagancki", Fractal Whore też ujdzie. Ponadto Prodigy to klasa sama w sobie pod względem muzycznym, Bjork ma najcudowniejszy głos jaki słyszałem. Z klasycznej To Lux Eterna (znane bardziej jako Requiem for a dream) i parę innych szczególnie Beethovena. No i KT Tunstall- Big black Horse and cherry tree Duży uśmiech

Poparcie dla LPR zmala?o tak bardzo ?e nale?y przesta? si? z ich zwolenników ?mia?, uzna? za mniejszo?? intelektualn? i zacz?? stosowa? zasad? ka?dy inny wszyscy równi.
19-08-2007 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mortus Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 41
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #18
 
Duży uśmiech Ja lubię troszkę rock (Nirvana). Najbardziej lubię death-metal Krisiun(wokal :diabelek: ) i black-metal Darkthrone (melodia).


Tu macie próbkę. Tylko się nie przestraszczie.

Krisiun

Darkthrone

[ Dodano: Wto 13 Lis, 2007 22:20 ]
[quote="Mortus"]Duży uśmiech Ja lubię troszkę rock (Nirvana) i thrash (Kreator). Najbardziej lubię death-metal (wokal :diabelek: ) Krisiun, Decapitated i black-metal Darkthrone (melodia).


Tu macie próbkę. Tylko się nie przestraszczie.

Krisiun

Darkthrone

Decapitated

Kreator
13-11-2007 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #19
 
Jestem w nieustannym szoku jak można tego na dłuższą metę słuchać... :shock: Szczęśliwy

Ale nie powiem, rytmiczne... Duży uśmiech

Dla mnie kwintesencją metalu jest Bruce Dickinson i Iron Maiden. Potem długo długo nic i Hammerfall Duży uśmiech
14-11-2007 00:30
Odpowiedz cytując ten post
motylek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 158
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #20
 
a ja najczęściej słucham radia Uśmiech , lubie reegge i jazz, niepogardze także metalem, wszystko zależy od nastroju Uśmiech

"Wierzysz, ?e jest jeden Bóg? S?usznie czynisz - lecz tak?e z?e duchy wierz? i dr??"
Jk 2,19
14-11-2007 10:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #21
 
motylek napisał(a):wszystko zależy od nastroju

Otóż to! Duży uśmiech

Chociaż na disco polo czy trash metal to wybitnie nastrojów nie miewam.
14-11-2007 10:53
Odpowiedz cytując ten post
Tamciulam Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 561
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #22
 
ja tam lecę z jazzem i soulem xD

...tyLko b?d?, b?d? i daJ Lepszego ?wiata nadzieJe... tyLko chcieJ, chcieJ, chcieJ mi?o?ci? swoJ? dzieLi? si?...
[Obrazek: serce.jpg]
14-11-2007 12:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #23
 
Albo zespół Altan czy Vangelis.....rewelacja :!: :jupi:
14-11-2007 12:23
Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Lubię "Terra Titanic" Petera Shillera,Enyę,wszystko co irlandzkie,Kathleen Edwards (kanadyjskie country),Piotra Rubika,Gregorian,Sylver,September,Golec Orkiestrę,"Budkę Suflera" i łagodne utwory Within Temptation. A z muzyki chrześcijańskiej lubię Tymoteusza,W.M.U. i gospel.

[ Dodano: Sro 14 Lis, 2007 15:43 ]
Jeszcze wracając do muzyki zapomniałem wspomnieć o Roxette i "Emotion" Chrisa de Burgha (haaaaa, emotion ! :jupi: ).
14-11-2007 13:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mortus Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 41
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #25
 
Polonium napisał(a):Lubię "Terra Titanic" Petera Shillera,Enyę,wszystko co irlandzkie,Kathleen Edwards (kanadyjskie country),Piotra Rubika,Gregorian,Sylver,September,Golec Orkiestrę,"Budkę Suflera" i łagodne utwory Within Temptation. A z muzyki chrześcijańskiej lubię Tymoteusza,W.M.U. i gospel.

[ Dodano: Sro 14 Lis, 2007 15:43 ]
Jeszcze wracając do muzyki zapomniałem wspomnieć o Roxette i "Emotion" Chrisa de Burgha (haaaaa, emotion ! :jupi: ).

8) Roxette tez kiedyś słuchałem. Oprócz tego słuchałem Queen, Europe, Scorpions. Fajny jest też Depeche Mode. Oprócz tego lubię też grupy Prodigy i Chemical Brothers.
28-12-2007 00:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieszka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #26
 
Ja słucham głównie gotyk, ska i czasem folk. Najbardziej lubię zespoły rodzime i zza naszej wschodniej granicy. Uśmiech

Skryabin

Zdob Si Zdub - dobre na sylwestrową zabawę Duży uśmiech

Dust Heaven - to jeden z moich ukochanych zespołów. Są naprawdę świetni (to moja subiektywna ocena). Dobra muza i dobre teksty. Lubię sobie z nimi pośpiewać Duży uśmiech .

Milosierdzie Boze ponad wszystkie dziela Jego.
Przeto Milosierdzie Panskie na wieki wychwalac bede.
28-12-2007 12:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #27
 
Ja jestem uczniem Szkoły Muzycznej II stopnia na wydziale instrumentalnym, specjalizacja: wiolonczela Oczko

Kocham klasykę(chociaż nie wszystko), new age...
07-04-2008 21:38
Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #28
 
O, wiolonczela! Ciekawy instrument.
A ja gram na gitarze.
Żle znoszę ciszę, dlatego zazwyczaj mam włączone radio (aktualnie u mnie jest "modna" stacja RMF FM).
Poza tym poezja śpiewana (szczególnie Grzegorz Turnau), Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej i Mocni w Duchu, aczkolwiek bardziej odpowiadają mi klimaty tej pierwszej wspólnoty.
09-04-2008 18:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
klapciu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 464
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #29
 
Heh... muzyka to najpiękniejszy wynalazek. Mogę nią zagłuszyć wszelkie głosy wydobywające się z mego wnętrza, ale jednego chyba nigdy i niczym nie zagłuszę... Muzyka uspokaja mnie, przenosi w inny świat i daje poczucie normalności. Nie znoszę ciszy! Niech żyje muzyka Duży uśmiech

[ Dodano: Sro 04 Cze, 2008 19:00 ]
Poza tym słucham metalu, heavy - metalu brutal death metalu - ogólnie wszystkie odmiany metalu Duży uśmiech i punku Duży uśmiech

"Szczescie mozna znalezc w najmniejszym ziarnku pustynnego piasku"

Madry mysli, co mówi
Glupi mówi, co mysli

[Obrazek: 51ae3b6768.png]
04-06-2008 18:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
speranza Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #30
cisza?
Oj, taki piękny temat a tutaj cisza w eterze? Choć cisz to też muzyka... ;-)
A kto z Was lubi jazz, zwłaszcza smooth?
30-08-2008 00:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów