Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
meta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 287
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #1
Muzyka
Jak powiedział pewien Irańczyk:
gwiazd jest wiele - księżyc jest jeden", Katie
Video Streams of "Spider Web" and "Nine million Bicycles"
_______________________[Obrazek: 3.jpg]
09-06-2006 16:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sonia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 67
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
no to tak Duży uśmiech ja jestem maniakiem muzycznym i to w duuuuuzym stopniu Duży uśmiech jakos nie potrafie sobie wyobrazic chwilki takiej totalnej ciszy, no czasami mimo woli taka cisza jest, ale jesli jest za długa to jest to straszne!! Duży uśmiech no wiec moje lenistwo dawało długo o sobie znac az do pieknego dnia 18 kwietnia tego roku, kiedy to moi rodzice postanowili mi kupic gitarke Duży uśmiech Duży uśmiech no i zaczeło sie granie Duży uśmiech poczatek był trudny, chociaz po 2 dniach byłam w stanie zagrac prosta piosenke z przerwami miedzy akordami Duży uśmiech ale teraz po tych hmm 2,5 miesiacach grania zagram piosenki i zaczynaja wychodzic mi chwyty barowe z czego strasznie sie ciesze :jupi: no a tak wogole oprocz grania spiewam Duży uśmiech od 1 kl szkoły podstawowej czyli juz hmm 9 lat Duży uśmiech o moim spiewaniu moze nie bede sie wypowiadac Duży uśmiech , zreszta np. Jarna miała ta wielka "przyjemnosc" mnie słyszec wiec sama wie Duży uśmiech muzyka jest poprostu cudowna nie wiem czy musze to komus tłumaczyc kazdy sam wie co lubi i w jakich klimatach sie czuje najlepiej Duży uśmiech aaaa i podobno jestem gitaromanka Duży uśmiech no moze taka malutka Oczko
a co do Katie Melua podoba mi sie piosenka "Nine million Bicycles", kiedys był okres ze słuchałam jej dosc czesto, teraz to zalezy od nastroju Uśmiech pozdrawiam :*

Czas oczy otwiera, stare nawyki gin? gdzie?
A ja Tw? mi?o?ci? jak kocem otulam si?
Nie chce by? my?la?, ?e s?owem kupi? Ci? chc?
Panie ja poprostu Kocham Ci?!! UśmiechUśmiech
01-07-2006 13:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RySia :) Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 215
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Ehhh...z tym, że Sonia jest MANikiem muzycznym Uśmiech nie zamierzam dyskutować bo to pRAWDA!!! A poniekąd o tym z Jarną się przekonałyśmy Oczko Duży uśmiech
Sonia napisał(a):a co do Katie Melua podoba mi sie piosenka "Nine million Bicycles", kiedys był okres ze słuchałam jej dosc czesto, teraz to zalezy od nastroju Uśmiech
Ja ja uwielbiam Uśmiech Moze dlatego właśnie, że jest wokalistką jazzową Uśmiech a ja lubię słuchać jazzu Duży uśmiech Bo grać jeszcze nie umiem Oczko Jak to powiedział nasz kolega z ForuM kSM jazz jest troszkę trudny do zagrania ale jak się go czuje to może coś z tego wyjdzie Oczko
Muuuzyka Uśmiech Uśmiech ...długo by tu o niej pisać... Jest ona cząstką mnie , raczej nierozerwalną Duży uśmiech Gram sobie na gitarce od marca Język Bo od marca ją w sumie mam Uśmiech i chodzę sobie na zajęcia nauki gry na gitarze Uśmiech Jest ogólnie fajnieUśmiech Ostatnio troszkę się opuściłam w ćwiczeniach ale postaram się to nadrobić!!! Gitara to takie drugie ja Oczko Nie jestem gitaromanką ale bez gitary, bez jej dźwieku jakoś tak pusto mi w domu było Język Na gitarce mogę uwolnić i dać upust swoim emocjom...mogę się troszkę wyładować grając i to m.in. porawia mi hoooomor Oczko
Gratuluję Ewci, ze jej wychodzą powoli te baroweDuży uśmiech U mie troszkę kiepsko z tym idzieDuży uśmiech Ale staram się ćwiczyć i mam nadzieję że w końcu wyjdzie Oczko
Muzyyyyka muzyyyyyka i jeszcze raz muzyyyykaaa Duży uśmiech Uśmiech :jupi: :-({|= Szkoda ze nie ma gitarki Oczko

CZerwone: stój!
Zielone: jed?!
Pomara?czowe: Ry?ka!!! Duży uśmiech

...id? ?ni? niemo?liwe, burzy? wszech?wiaty, rozdziera? rzeczywisto?ci w imi? Ojca i Syna... ju? dobrze. :*
01-07-2006 17:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karusia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 177
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak Uśmiech muzyka jest cudowna Duży uśmiech
a jeśli ma się jeszcze swoją ulubioną, to jest już bosko :aniol:
nie znalazłam "odpowiedniego" tematu, więc puszę tu... :roll:
puszukuję piosenek TGD, Mate.o i New Life'm....
pomożecie?.... 8-[
ciocia.karusia@poczta.fm
pozdrawiam :*
27-08-2006 13:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
Karusia, chyba mam Karusia wszytsko z tego co Cię interesuje Uśmiech teraz nie mam zabardzo czasu ale zgłoś się jakoś do mnie Uśmiech :aniol:
27-08-2006 14:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Ja lubię bardzo muzykę klasyczną Uśmiech

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
14-10-2006 21:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Ostatnio coraz mocniejszej muzy słucham ... jest ok. Uśmiech

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
14-10-2006 22:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
Ej, jak się nazywa ten utwór rodem z Tu Es Petrus, co go w "Ja Wam pokażę" puścili?

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
14-10-2006 22:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #9
 
"To nie jest miłość" czy podobnie jakoś. Ale on nie pochodzi z "Tu Es Petrus" jako taki chyba, tylko sama muzyka a słowa to dopisali specjalnie do filmu, tak mi się wydaje. Trochę chyba moim zdaniem nie pasuje tekst o zawiłościach uczuciowych dwojga ludzi do oratorium o Janie Pawle II....

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
17-10-2006 08:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #10
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):"To nie jest miłość" czy podobnie jakoś.
Thanx, już się dowiedziałam Oczko

DARTH_HELMUTH napisał(a):Ale on nie pochodzi z "Tu Es Petrus" jako taki chyba, tylko sama muzyka a słowa to dopisali specjalnie do filmu, tak mi się wydaje. Trochę chyba moim zdaniem nie pasuje tekst o zawiłościach uczuciowych dwojga ludzi do oratorium o Janie Pawle II....
To dziwne, ale ta pieśń występuje na płycie i jest śpiewana na Oratorium :krzywy: Może trzeba by się bardziej wsłuchać w sens tych słów? Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
17-10-2006 15:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #11
 
A byśsięzdziwiłbo t ooratorium o miłosci i śmierci.

A tytuł brzmi "Niech mówią że to nie jest miłość"

Oficjalna strona oratorium:

http://www.tu-es-petrus.pl/index2.html

A tu teledysk do "Niech mówią, że..."

http://www.tu-es-petrus.pl/index2.html

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
17-10-2006 15:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #12
 
Offca napisał(a):
DARTH_HELMUTH napisał(a):Ale on nie pochodzi z "Tu Es Petrus" jako taki chyba, tylko sama muzyka a słowa to dopisali specjalnie do filmu, tak mi się wydaje. Trochę chyba moim zdaniem nie pasuje tekst o zawiłościach uczuciowych dwojga ludzi do oratorium o Janie Pawle II....
To dziwne, ale ta pieśń występuje na płycie i jest śpiewana na Oratorium :krzywy: Może trzeba by się bardziej wsłuchać w sens tych słów? Oczko
:o
A to przepraszam.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
18-10-2006 06:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #13
 
A ja lubię słuchać radia Eska Rock Duży uśmiech
Lubię te ogniste energetyczne kawałki :twisted: hahaha
Ale te spokojniejsze tyżżż są super :aniol:

Ostatnio zasłyszałem fajny kawałek "2 Miliony Głosów" - El_Dupa Duży uśmiech i jest hit \Duży uśmiech/
Sami zobaczcie, to tylko fragment.

[Obrazek: matrix-15.gif][Obrazek: matrix-21.gif][Obrazek: matrix-14.gif][scroll]?ycie to nie MATRIX 8) [/scroll]
30-06-2007 15:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Merenwen Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #14
 
Nelly Furtado, Rod Stewart, Jennifer Lopez, Nightwish, Robbie Williams, Shania Twain, Oasis, Iron Maiden, Tina Turner, Sex Pistols, The Ramones, Evanescence, Phil Collins i wiele innych.

Nooo czasami mam nastroje na coś mocniejszego (można się odreagować), a ostatnio bardzo często na techniawkę (można się wyszaleć) :mrgreen:
30-07-2007 20:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rysiob Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #15
 
Lista długa: Natasha St Pier, Celine Dion, Tina Arena, Laam, Amel Bent, Garou, M Pokora, Innconnu, Edith Piaf, Kate Ryan, In-Grid, Annggun, Nadiya, K-maro Oczko

"Po prostu tak, przez ?ycie i?? snem..."
07-08-2007 14:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów