Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mundial po polsku
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Mundial po polsku
[Obrazek: 13yozsn.jpg]

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
10-06-2006 21:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #2
 
No i :?:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
10-06-2006 21:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
No i co NO i ??

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
10-06-2006 21:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #4
 
O czym mamy rozmawiać :?:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
10-06-2006 21:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Chyba o tym że polska druzyna dała plame .... a niemiecka telewizja ma powód aby żatrtować
http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=233032

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
10-06-2006 21:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #6
 
rachel napisał(a):Chyba o tym że polska druzyna dała plame
PLAMĘ?? To jest za małe słowo jak dla mnie :evil:
WSTYD!!
10-06-2006 23:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
No też prawda Daisy... ale ja osobiście nie miałam nadzieji na to ,że Polska zabłyśnie.... za inną drużynę trzymam kciuki ... :twisted:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
10-06-2006 23:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
angua Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 353
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Też nie miałam nadziei. W czasie meczu piekłam ciastka, żeby nie patrzeć. Ale "nie wracajcie do domu" jest dla mnie przesadą. Nie żebym się dziwiła, niemal to samo kibice odstawiają w przypadku Małysza na przykład.

Wstyd? Żenada? A i owszem. Ale tym samym jest tekst "nie wracajcie do domu". Ludzie! Weźcie się sami za zaspokajanie swoich ambicji i wzmacnianie swojego poczucia wartości. Bo jak zostawiacie to innym, to tak ich potem traktujecie :?


A więc czuwaj i módl się bezustannie,
a czyż to dla Boga, dla ludzi i dla samego siebie.
Nie ma piękniejszego zadania,
które zostałoby człowiekowi dane do wypełnienia,
niż kontemplacja.
11-06-2006 02:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #9
 
Mnie dziwi najbardziej to, że Polacy od 30 lat nie potrafią wyciągnąć z tych swoich porażek konsekwencji i wniosków... :zmieszany: No i te negatywne nastawienie Polaków do każdej porażki: od razu załamanie, zniechęcenie, poddanie się. Porażka powinna mobilizować do wzięcia się w garść, nie płakania nad rozlanym mlekiem, ale do lepszego i efektywniejszego działania i postarania się!
Mnie ostatnio tak jedno obalnie egzaminu zmobilizowało, że w jeden dzień nauczyłam się całego materiału (bo drugie podejście było dwa dni po pierwszym ;P ) Uśmiech

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
11-06-2006 10:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tendencja Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #10
 
Wina jest trenera,największa! Mecze polskiej reprezentacji widziałam gorsze!A poza tym wina jest jeszcze naszych mediów,którzy wciskają niezoriantowanym w pilce Polaczkom,ze nasi są dobrzy i mają wielkie szanse.Nie nasi są średni tak jak większość świata i trza sie z tym pogodzić!I blagam Was nie czytajcie "Faktu"!Bo hasło nie wwracajcie do domu jest żenujące!

"Gdy cz?owiek wolny ponosi pora?k?, to nikogo za to nie wini" Josif Brodski
11-06-2006 12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Palmer_Eldritch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 448
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
tendencja napisał(a):Wina jest trenera,największa!
Nie sposób sie nie zgodzić.Nasi piłkarze,choć w mizernym stylu,jednak próbowali jakos tam walczyć.Rzucało się w oczy jednak to,ze w ich grze brak było jakiejkolwiek myśli taktycznej.A za taktyke odpowiada ...no kto?TRENER!!Wiem,ze moze Frankowski nie był w najwyższej formie,ale oglądając ten mecz z przyjaciółmi stwierdziliśmy ze własnie jego brak był szczególnie odczuwalny w linii napadu."Franek" ma instynkt łowcy bramek,zawsze potrafi wsadzić noge tam gdzie trzeba i generalnie nie z takich opałów nas wyciągał w meczach eliminacyjnych.
tendencja napisał(a):I blagam Was nie czytajcie "Faktu"!Bo hasło nie wwracajcie do domu jest żenujące!
Dokładnie."Fakt" to żałosny brukowiec który nadaje się jedynie do zaorania.Krytyka krytyką,ale bez przesady
Offca napisał(a):Mnie dziwi najbardziej to, że Polacy od 30 lat nie potrafią wyciągnąć z tych swoich porażek konsekwencji i wniosków :/


Ej,no bez przesady.30 lat temu nasz reprezentacja nie przegrywała tak często jak teraz i jesli juz to nie z byle kim.Powiedzmy jednak ze gdzieś tak od 20 lat faktycznie jest tak jak piszesz.
Offca napisał(a):No i te negatywne nastawienie Polaków do każdej porażki: od razu załamanie, zniechęcenie, poddanie się. Porażka powinna mobilizować do wzięcia się w garść, nie płakania nad rozlanym mlekiem, ale do lepszego i efektywniejszego działania i postarania się!
Tu akurat bym się zgodził...Naszej drużynie brak "jaj".Choć to się dopiero okaże po mecz z Niemcami...Może nastąpi jakaś "reaktywacja".Ale powiem szczerze ze nie bardzo w to wierzę.

rachel napisał(a):niemiecka telewizja ma powód aby żartować
Nasi nie pozostają dłużni
http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=233032

Religia jest oparta przede wszystkim i g?ównie na strachu.
Bertrand Russell


Polskie forum o zespole Motorhead:
http://www.motorhead.forumer.pl/
11-06-2006 17:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #12
 
Palmer_Eldritch napisał(a):Tu akurat bym się zgodził...Naszej drużynie brak "jaj".Choć to się dopiero okaże po mecz z Niemcami...Może nastąpi jakaś "reaktywacja".Ale powiem szczerze ze nie bardzo w to wierzę.
Kurcze, to by było zaskoczenie jakbyśmy conamniej zremisowali z Niemcami ;P Bo wygrać... czy ja wiem... To chyba bardzo śmiałe marzenia, choć pewnie nie nierealne. Mam przeczucie, że będzie 1:2 , albo 1:3 dla Niemców ;P

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
11-06-2006 21:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adam Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 211
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #13
 
Bratnia Persja była lepsza, szkoda że nie grali bardziej ofensywnie, tymbardziej że byli w ciut lepszej sytuacji. W przypadku obu dróżyn - pogromców USA pierwsze mecze były decydujące.

To mówi Pan Wszechmogący. Nie mam upodobania w śmierci bezbożnego, lecz aby sie nawrócił i żył (Ez 33,11).
11-06-2006 21:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
http://ms2006.interia.pl/

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
12-06-2006 12:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek ptak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #15
 
mniej oficjalna piosenka naszej reprezentacji na ten mundial http://www.smog.pl/wideo/1180/panie_jana...st_dobrze/

?WIECIE MOIM MIASTEM
POLPAK MO
IM ?YCIEM
JEZUS MOIM PANEM
12-06-2006 22:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów