Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Młodzież Wszechpolska - dobra czy nie?
Autor Wiadomość
Anies Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 107
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #136
 
Palmer_Eldritch napisał(a):
Anies napisał(a):Może porozmawiajmy o akcjach które przytoczyłam.. ich zaistnienie jest bardziej wiarygodne..
Czyli brudy pozamiatajmy pod dywan i udawajmy ze wszystko OK?

Ja nie widzę brudów, kazdy może wymyślić sobie coś i pisać dla mnie jest to mało pradwopodobne, udowodnij to porozmawiamy, zresztą czego oczekujesz??
Ja dałam akcje z linkami na stronę, niewidze byś się wypowiedzał na ich temat.

"Jestem Polakiem - wi?c ca?? rozleg?? stron? swego ducha ?yj? ?yciem Polski, jej uczuciami i my?lami, jej potrzebami, d??eniami i aspiracjami."
30-08-2006 23:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Palmer_Eldritch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 448
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #137
 
Anies napisał(a):Ja nie widzę brudów, kazdy może wymyślić sobie coś i pisać dla mnie jest to mało pradwopodobne,
Ach,czyli to wszystko co od lat pisała prasa,pokazywała TV,opowiadali zwykli ludzie o ekscesach MW to wymysły jakieś? =D>

Cytat: zresztą czego oczekujesz??

Juz niczego... Nie dogadamy się.Zamiatajcie dalej swoje brudy pod dywan i udawajcie ze jest ok.Ale nie oczekujcie ze ludzie was nagle pokochają.A juz na pewno nie ci ,którzy po spotkaniach z członkami MW znaleźli się w szpitalu po cięzkim pobiciu.Albo ci - którzy jak ja- zostali obrzuceni obelgami i groźbami.

Religia jest oparta przede wszystkim i g?ównie na strachu.
Bertrand Russell


Polskie forum o zespole Motorhead:
http://www.motorhead.forumer.pl/
31-08-2006 00:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #138
 
Mysle, ze MW spelnia doskonale polskie standardy - szczytne cele, naganne wykonanie...
31-08-2006 08:20
Odpowiedz cytując ten post
meta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 287
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #139
 
Palmer_Eldritch napisał(a):... Nie dogadamy się.Zamiatajcie dalej swoje brudy pod dywan i udawajcie ze jest ok.Ale nie oczekujcie ze ludzie was nagle pokochają.A juz na pewno nie ci ,którzy po spotkaniach z członkami MW znaleźli się w szpitalu po cięzkim pobiciu.Albo ci - którzy jak ja- zostali obrzuceni obelgami i groźbami.
Była może sprawa jakaś w sądzie?

Są dowody, że to była MW?

Zamaskowany huligan twierdzi, że jest z MW i wszyscy mu wierzą? :shock:

Kto stwierdził?

"Bóg jest wielki!"
31-08-2006 09:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #140
 
Palmer_Eldritch napisał(a):Albo ci - którzy jak ja- zostali obrzuceni obelgami i groźbami.
w to to ja jak najbardziej wierze!!. Słyszałam kiedyś wypowiedz kumpla z MW i wiem do czego są zdolni :wink: banda wypaczeńców politycznych, którzy rogi ukrywaja pod "katolickimi" poglądami (do których w praktyce im daleko).
31-08-2006 12:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anies Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 107
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #141
 
Daisy napisał(a):
Palmer_Eldritch napisał(a):Albo ci - którzy jak ja- zostali obrzuceni obelgami i groźbami.
w to to ja jak najbardziej wierze!!. Słyszałam kiedyś wypowiedz kumpla z MW i wiem do czego są zdolni :wink: banda wypaczeńców politycznych, którzy rogi ukrywaja pod "katolickimi" poglądami (do których w praktyce im daleko).

Dziękuję za podsumowanie i ja czuje się urażona, jestes ze wspolnoty??? Nie widac.
Trochę Cie poniosło.
Tobie jeszcze bardziej w praktyce daleko jeśli dajesz takie świadectwo.. czyżby faryzeizm..?

"Jestem Polakiem - wi?c ca?? rozleg?? stron? swego ducha ?yj? ?yciem Polski, jej uczuciami i my?lami, jej potrzebami, d??eniami i aspiracjami."
31-08-2006 12:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kalosz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 182
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #142
 
Palmer_Eldritch napisał(a):zyli brudy pozamiatajmy pod dywan i udawajmy ze wszystko OK?
Tak by chcieli

Rafał Gudzowski napisał(a):Proszę nie obrażać moich kolezanek i kolegów z Młodzieży Wszechpolskiej
Ich się nie da obrażić, to jak by obrazić kamień czy co ...

Rafał Gudzowski napisał(a):Członkiem MW może być tylko osoba akceptująca wartości narodowe i katolickie. Jeden z przedwojennych prezesów naszej
npo własnie i tu jest sedno, przedwojenne, teraz z tej wspaniałej organizacji nic już nie zostało, tylko śmieci

Rafał Gudzowski napisał(a):Gdybyś się panie nie krył pod anonimowym nickiem i miał odwagę rozmawiać z otwartą przyłbicą to za takie słowa odpowiadałbyś już w sądzie
oj stary ale byś naopowiadał w sądzie jak to za wypowiedzi na forum bojówki MW skuły ci morde
Rafał Gudzowski napisał(a):Może zechcesz wymienić jakieś konkretne zarzuty?
Panie doskonały, może przypomnij sobie urywki kilku dzieników, ogólnokrajowych które pokazywały tych spokojnych członków MW którzy zamiast bić wolą rozmawiać jak atakowali "Paradę tzw. równosci" ? To pewnie to krasnoludki były ? Jaki to żałosny czlowiek
31-08-2006 12:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Palmer_Eldritch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 448
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #143
 
A może po prostu wytłumaczcie mi,skoro MW jest taka "cacy",to dlaczego mają tak fatalną opinie w naszym społeczeństwie?Skąd ona się wzięła?

Religia jest oparta przede wszystkim i g?ównie na strachu.
Bertrand Russell


Polskie forum o zespole Motorhead:
http://www.motorhead.forumer.pl/
31-08-2006 16:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anies Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 107
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #144
 
Niedowidzi nie dosłyszy więc dopowie.. właśnie stąd.
Pozatym nie uważam ze MW jest cacy, jest jak każda grupa ma tez czarne owce, ale wyolbrzymianie i rozpowszechnianie nieprawdziwych inf jest niewporządku.

"Jestem Polakiem - wi?c ca?? rozleg?? stron? swego ducha ?yj? ?yciem Polski, jej uczuciami i my?lami, jej potrzebami, d??eniami i aspiracjami."
31-08-2006 16:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Palmer_Eldritch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 448
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #145
 
Anies napisał(a):Niedowidzi nie dosłyszy więc dopowie.. właśnie stąd.
Czyli SKĄD?Konkretniej.
Anies napisał(a):Pozatym nie uważam ze MW jest cacy, jest jak każda grupa ma tez czarne owce, ale wyolbrzymianie i rozpowszechnianie nieprawdziwych inf jest niewporządku.
a kto i gdzie takowe rozpowszechnia?

Religia jest oparta przede wszystkim i g?ównie na strachu.
Bertrand Russell


Polskie forum o zespole Motorhead:
http://www.motorhead.forumer.pl/
31-08-2006 16:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #146
 
Anies napisał(a):Dziękuję za podsumowanie i ja czuje się urażona, jestes ze wspolnoty??? Nie widac.
to tak jak z MW dobrze to określiłaś NIEWIDAĆ. Oni przykładem nie są!
Cytat:Tobie jeszcze bardziej w praktyce daleko jeśli dajesz takie świadectwo.. czyżby faryzeizm..?
! nie! ucze sie od MW :lol2:
31-08-2006 17:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #147
 
MW są 'na pewno' źli bo są katolikami

dlatego 'są' bardzo źli

:hm:

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
01-09-2006 07:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafalafar Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 111
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #148
 
Wszystkim, którzy chcą bardziej poznać czym jest Młodzież Wszechpolska zachęcam do lektury: http://www.mwjelenia.republika.pl/ksiazki.html szczególnie warto się zapoznać z książeczką Romana Giertycha "Kontrrewolucja Młodych". Napisana bodaj w 1994 roku, jednak treści w niej zawarte są nadal aktualne. Książki o zagadnieniach związanych z Ruchem Narodowym można też zakupić w księgarni internetowej: http://super24.pl/ Polecam!
01-09-2006 13:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #149
 
Rafał Gudzowski napisał(a):Wszystkim, którzy chcą bardziej poznać czym jest Młodzież Wszechpolska zachęcam do lektury
Czytać?? Pięknie napisane słowa nic nie zanczą jak nie maja pokrycia z praktyką. Piękne słowa mydlące oczy!!
01-09-2006 13:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafalafar Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 111
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #150
 
Daisy napisał(a):Czytać?? Pięknie napisane słowa nic nie zanczą jak nie maja pokrycia z praktyką.
Zgadzam się. Również uważam, że te słowa są piękne oraz, że za słowem musi iść czyn. Dlatego jeszcze raz powtarzam: nie bądźmy bierni! Moje słowa szczególnie kieruję pod adresem tych wszystkich, którzy chcieliby doradzać młodzieży wszechpolskiej co musi zmienić. Chętnie cytujecie niemieckie brukowce (fakt, superexpres) i powołujecie się na rzekome "dowody" nacjonalizmu, faszyzmu, nietolerancji wśród Wszechpolaków. Niestety mimo pracy i zaangażowania bardzo wielu dziennikarzy, pracujących na usłuchach pewnych grup, dla których MW jest bardzo niewygodna- jedynymi "dowodami" są zdjęcia z przed 8 lat, albo filmiki z jakiejś popijawy, w której brali udział członkowie MW (nawiasem mówiąc władze organizacji za takie zachowania reagują bardzo szybko i stanowczo). Nikt nie raczy zauważyć, że po pierwsze te osoby już nie należą do organizacji, a tym bardziej, że to zaledwie pojedyńcze przypadki w skali kraju. W ten sposób można skompromitować każdą organizację. Wiem doskonale, że jest wielu przeciwników mw wśród dziennikarzy. Widziałem nie raz, jak kamerzyści tvnu skrupulatnie manipulują kamerami, aby pokazać nas w niekorzystnym świetle. Kłamstwo na kłamstwie! :^o Najlepiej dla nich byłoby, gdyby mw przestała istnieć Uśmiech Niedoczekanie! Zmartwię tutaj wszystkich zagożałych przeciwników Młodzieży Wszechpolskiej. Kłamstwo ma krótkie nogi. Prawda sama się broni :jupi: Mamy się dobrze. Cały czas się rozwijamy, przychodzi do nas coraz więcej młodzieży. Będziemy uparci, konsekwentni i postaramy się, aby wasze humory się jeszcze bardziej popsuły Duży uśmiech , bo słowa z naszego hymnu nie są tylko martwą formułką:
"Naprzód Idziem w skier powodzi, niechaj wroga przemoc drży, już zwycięstwa dzień nadchodzi, Wielkiej Polski moc to my!"...
01-09-2006 13:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Wróć do góryWróć do forów