Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ks. Tadeusz Dajczer
Autor Wiadomość
Adam Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 211
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #1
Ks. Tadeusz Dajczer
Wspomniany wyżej ksiądz napisał jakiś czas temu świetną książkę Rozważania o wierze ( powinna to być obowiązkowa lektura każdego katolika pod groźbą surowych kar, a władze kościelne nie powinny przebierać w środkach Szczęśliwy ). A na serio mówiąc - czy znacie inne jeszcze książki tegoż autora oprócz Rozważań ... ?? Trochę to bowiem dziwne, żeby autor tak świetnej pracy niczego więcej nie napisał. Tymbardziej, że jest to ksiądz-profesor.

To mówi Pan Wszechmogący. Nie mam upodobania w śmierci bezbożnego, lecz aby sie nawrócił i żył (Ez 33,11).
05-06-2006 19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
cos mi sie kojrzy ze chyba cos innego widzialam, ale pewna nie jestem. a ksiazka jest naprawde niezla. ale ydaje mi sie, ze najwiecej to on jakichs komentarzy i wstpeow do ksiazek z duchowosci pisal.

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
05-06-2006 19:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
POlecana bardzo mocno książka na czytanie duchowne przez Ojców w Seminarium Uśmiech czytałem Uśmiech
08-06-2006 15:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
ja czytałam fragmenty... ale dobra była moim zdaniem

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
11-06-2006 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów