Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przystanek Jezus 2006
Autor Wiadomość
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Daisy napisał(a):
M. Ink. * napisał(a):] i atakować gościa tekstem [lub inną formą przekazu] w stylu: jesteś zły, stań się taki jak ja, to będziesz dobry;
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: gościu bzdety gadasz, aż mi Ciebie szkoda!!!

śmiej się, śmiej, dziecinko - tak się składa, że jestem tego ŚWIADKIEM

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
01-08-2006 20:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #17
 
M. Ink. * napisał(a):tak się składa, że jestem tego ŚWIADKIEM
to Ty chyba z Krisznowcami rozmawiałęś. Bo "nasi" tak nie gadają!
01-08-2006 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Daisy napisał(a):
M. Ink. * napisał(a):tak się składa, że jestem tego ŚWIADKIEM
to Ty chyba z Krisznowcami rozmawiałęś. Bo "nasi" tak nie gadają!

WASI wolą teksty w stylu: "ale bzdety gościu gadasz"? no tak ... to taka typowo chrześcijańska zajawka ... sory, ale jak tak, to już wolę krysznaitów

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
01-08-2006 20:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lola Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 595
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #19
 
Cytat:poza tym uważam, że jest ona źle pomyślana - nie można iść do człowieka siedzącego w tzw. kulturze alternatywnej [kontrkulturze czy jak tam zwał] i atakować gościa tekstem [lub inną formą przekazu] w stylu: jesteś zły, stań się taki jak ja, to będziesz dobry;

zdziwiłabym się jeśli któryś z ewangelizatorów tak mówił :roll:

a do człowieka trzeba iść i to niezależnie od tego w jakiej kulturze siedzi, głosić Jezusa można każdemu, i nic nie robimy na siłę jeśli ktoś nie chce rozmawiać to ok, wolny jest
a bardzo dużo osób przychodziło po prostu pod krzyż szukając kogoś z kim mogą porozmawiać

...Alles was zählt,
ist die Verbindung zu Dir
und es wäre mein Ende,
wenn ich diese Verbindung verlier...
01-08-2006 21:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Lola napisał(a):
Cytat:poza tym uważam, że jest ona źle pomyślana - nie można iść do człowieka siedzącego w tzw. kulturze alternatywnej [kontrkulturze czy jak tam zwał] i atakować gościa tekstem [lub inną formą przekazu] w stylu: jesteś zły, stań się taki jak ja, to będziesz dobry;

zdziwiłabym się jeśli któryś z ewangelizatorów tak mówił

no to rzeczywiście masz POWODY do zdziwienia ...


Lola napisał(a):a do człowieka trzeba iść i to niezależnie od tego w jakiej kulturze siedzi, głosić Jezusa można każdemu

piękne słówka ... piękne; tylko gorzej, jak to "można" zaczyna się zmieniać w "trzeba za wszelką cenę"


Lola napisał(a):jeśli ktoś nie chce rozmawiać to ok, wolny jest

Bogu dziękować ...


Lola napisał(a):bardzo dużo osób przychodziło po prostu pod krzyż szukając kogoś z kim mogą porozmawiać

oby tylko ciągle chcieli ... bo jakby ktoś mnie potraktował tak, jak przed chwilą Daisy, to pewnie w życiu bym nie podszedł

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
01-08-2006 21:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #21
 
Mnie bawi Duży uśmiech - jak ci prowokatorzy są kalkami samych siebie Duży uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
01-08-2006 21:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
dobrej zabawy, pani-policjant-od-cudzych-myśli :aniol:

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
01-08-2006 22:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #23
 
Cytat:oby tylko ciągle chcieli ... bo jakby ktoś mnie potraktował tak, jak przed chwilą Daisy, to pewnie w życiu bym nie podszedł
Błahahahahaha... nie zna mnie a ocenia!! KPINA! TAK SIE SKłADA, że ja też byłam na PJ i wiem jak tam jest!! wiec mi dzieci w brzuch nie wmawiaj... a jak szukasz zaczepy to mnie w to nie mieszaj!!
01-08-2006 22:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Daisy napisał(a):
Cytat:oby tylko ciągle chcieli ... bo jakby ktoś mnie potraktował tak, jak przed chwilą Daisy, to pewnie w życiu bym nie podszedł
Błahahahahaha... nie zna mnie a ocenia!! KPINA! TAK SIE SKłADA, że ja też byłam na PJ i wiem jak tam jest!! wiec mi dzieci w brzuch nie wmawiaj... a jak szukasz zaczepy to mnie w to nie mieszaj!!

jakbym spotkał taką "ewangelizatorkę" na tym WASZYM przystanku, to z miejsca bym został antykatolikiem [Obrazek: s005.gif]

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
01-08-2006 22:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #25
 
Gościu , myślisz że jesteś nietypowy :?: Bo tutaj nikomu tym nie zaimponujesz, zieje nudą i oklepanymi prowokacjami. Wystopuj. Albo zmień okolice.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
01-08-2006 22:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Annnika napisał(a):Gościu , myślisz że jesteś nietypowy :?: Bo tutaj nikomu tym nie zaimponujesz, zieje nudą i oklepanymi prowokacjami. Wystopuj. Albo zmień okolice.

jesteś modem: "wy-ekskomunikuj" mnie z forum to wtedy będzie ultra ciekawie, proszę pani

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
01-08-2006 22:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cichociemny Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 521
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #27
 
Przepraszam za offtop ,ale nie mam gdzie zadać to pytanie , a czytając ten topic znowu mnie dopadła ciekawość , a mianowicie dlaczego - nazwijmy to w "kręgach katoickich" używa się określenia - Ewangelizator a nie np ewangelista .Słowo ewangelizator zawsze mi się kojarzy z czymś takim jak paralizator albo kultywator Duży uśmiech skąd ta zmiana ? Wydaje mi się że końcówka -st lub -stka jest bardziej adekwatna dla osoby , a końcówka -or bardziej dla przedmiotu Szczęśliwy ale równie dobrze mogę się mylić , polonistą nie jestem . Niemniej określenie ewangelizator jakoś mnie zawsze śmieszy bo przypomina mi niejakego terminatora ,a co niektórzy właśnie jako rzeczony podchodzą do tematu ...... :mrgreen:

2 Tym. 4:18
Wyrwie mnie Pan ze wszystkiego z?ego i zachowa dla Królestwa swego niebieskiego; jemu niech b?dzie chwa?a na wieki wieków. Amen.
[Obrazek: radio_chn.gif]
02-08-2006 11:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #28
 
Ewangelista - ktoś zajmujący się Ewangelia.

Ewagelizator- ktoś kto zajmuje sie ewangelizacją Oczko Czyli głoszeniem Ewangelii Uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
02-08-2006 11:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cichociemny Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 521
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #29
 
Annnika napisał(a):Ewangelista - ktoś zajmujący się Ewangelia.

Ewagelizator- ktoś kto zajmuje sie ewangelizacją Oczko Czyli głoszeniem Ewangelii Uśmiech

Dzieki trochę mnie to rozjaśniło Szczęśliwy czyli podobnie jak animacja i animator :-k ....mimo wszystko jednak wolę stare dobre określenie ewangelista tak jak w :
Efez. 4:11
11. I On ustanowił jednych apostołami, drugich prorokami, innych ewangelistami, a innych pasterzami i nauczycielami,
(BW)

no chyba że ktoś przekład zmieni ...... Szczęśliwy

2 Tym. 4:18
Wyrwie mnie Pan ze wszystkiego z?ego i zachowa dla Królestwa swego niebieskiego; jemu niech b?dzie chwa?a na wieki wieków. Amen.
[Obrazek: radio_chn.gif]
02-08-2006 11:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #30
 
Tylko ewangeliści zajmowali sie spisywaniem Ewangelii Szczęśliwy to troche inne zajecie Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
02-08-2006 12:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów