Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy opalanie topless jest grzechem???
Autor Wiadomość
Wolf Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 91
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Czy opalanie topless jest grzechem???
Jak sądzicie?
02-07-2006 12:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #2
 
Ja się nie znam na tym czy to grzech czy nie....
Ale jest to bradzo przyjemne dla oka, szczególnie gdy opalająca się niewiasta jest młoda i powabna....... Oczko

Ech te plaże na Lazurowym Wybrzeżu ...... Oczko

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
03-07-2006 09:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):gdy opalająca się niewiasta jest młoda i powabna
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
03-07-2006 10:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #4
 
Daisy napisał(a):
DARTH_HELMUTH napisał(a):gdy opalająca się niewiasta jest młoda i powabna
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
No tak - bo gdy jest stara i brzydka to .....bueerrrghhhh!!!...... :?

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
03-07-2006 13:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wolf Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 91
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
:-) Coś mi mówi, że nawet jeśli, to niewielkim:-) I chyba główmie chodzi tu o patrzącego... Uśmiech
03-07-2006 14:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #6
 
no przede wszystkim zależy gdzie Język na balkonie na ostatnim piętrze wierzowca albo na dachu to nie widze problemu :diabelek:
03-07-2006 14:24
Odpowiedz cytując ten post
Sonia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 67
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
ja powiem ze gdzies czytałam wypowiedz ksiedza, ktory powiedział ze koscioł nie ma jako takich przeciwskazan przeciw opalaniu topless, a czy to prawda nie wiem pasowałoby zeby w tej sprawie wypowiedział sie jakis duchowny Oczko

Czas oczy otwiera, stare nawyki gin? gdzie?
A ja Tw? mi?o?ci? jak kocem otulam si?
Nie chce by? my?la?, ?e s?owem kupi? Ci? chc?
Panie ja poprostu Kocham Ci?!! UśmiechUśmiech
03-07-2006 18:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
Gepard napisał(a):na balkonie na ostatnim piętrze wierzowca albo na dachu to nie widze problemu
:hahaha: :hahaha: :hahaha: Bo ty na dachu też pracujesz antenki montując... wiec dlatego ;P
04-07-2006 00:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Upiorzyca Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
tak na logikę - jeżeli nikt nie widzi, to odpada nawet kuszenie Język

Szukam, Szukania mi trzeba,
Domu z gitar? i piórem.
A góry nade mn? jak niebo,
A niebo nade mn? - jak góry.
04-07-2006 20:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #10
 
No właśnie, jesli jest to gdzieś w odosobnieniu to dlaczego nie. Np opalać się u siebie w domu gdzieś samemu w ogorodzie.
Pokazywanie swego ciała innym może być gorszące. Tu poprostu kwestja tego co się wyniosło z domu.
05-07-2006 09:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cichociemny Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 521
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #11
 
Moim skromnym zdaniem nie chodzi o palanie się topless ale o pakazywanie biustu w publicznych miejscach ,a to już chyba inna sprawa .
A kto jak się opala w domowym zaciszu to jego wybór - przecież nasze koleżanki biorą prysznic pewnie też topless i nikt o tym nie dyskutuje czy to jest dobre czy też nie . (dopóki nie robią tego publicznie) .
A tak na poważnie nie podoba mi się swiecenie golizną byle by ludzie widzieli - wydaje mi się , że człowiek potrzebuje jakiś margines intymności i po co się tego na siłę pozbywać - bo taka jest moda eee... nie warto .
Czy chcecie być jak towar w hipermarkecie cali na sprzedaż ? Ja nie - choć opalam sie topless :diabelek:

2 Tym. 4:18
Wyrwie mnie Pan ze wszystkiego z?ego i zachowa dla Królestwa swego niebieskiego; jemu niech b?dzie chwa?a na wieki wieków. Amen.
[Obrazek: radio_chn.gif]
05-07-2006 10:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #12
 
Jak ktos chce sie pozbywac intymnosci, to prosze bardzo Uśmiech Tobie nikt nie kaze.
05-07-2006 10:28
Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #13
 
Cichociemny, podoba mi się Twoja wypowiedź :!:

kempes napisał(a):Jak ktos chce sie pozbywac intymnosci, to prosze bardzo Tobie nikt nie kaze.
To takie sprowadzanie wszytskiego do "róbta co chceta"... mysle, że nie jest to dobre.
05-07-2006 14:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #14
 
Mysle, ze nie jest dobre rozwodzenie sie nad kazdym drobym aspektem zycia w poszukiwaniu zla i grzechu. Nie mowimy tutaj o zadnych skomplikowanych kwestiach moralnych ani czynach, ktore pozostawiaja straszliwe pietno na umysle do konca zycia, tylko o opalaniu. Po co wiec stwarzac problem?
05-07-2006 14:34
Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #15
 
kempes napisał(a):Mysle, ze nie jest dobre rozwodzenie sie nad kazdym drobym aspektem zycia w poszukiwaniu zla i grzechu.
Może rozwodzenie się nie, ale trzeba widzieć jasno co jest dobre a co nie. I nie mozna pozwalac wchodzić złu w nasze życie.

kempes napisał(a):Nie mowimy tutaj o zadnych skomplikowanych kwestiach moralnych ani czynach, ktore pozostawiaja straszliwe pietno na umysle do konca zycia, tylko o opalaniu.
No właśnie moje życie etyczne podpowiada mi to, że nie była by dla mnie odpowiednim miejscem plaża nudystów.

Dlatego nie mam nic do opalania nie nago, ale w własnym zaciszu domu.
05-07-2006 15:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów