Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amnestia dla maturzystów
Autor Wiadomość
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #16
 
kempes napisał(a):Rektorzy uczelni i tak zapowiedzieli, ze nie beda przyjmowac ludzi, ktory nie zdali jednego przedmiotu, wiec te cale kombinacje to tylko formalnosci - nikomu nie potrzebne.
I dobrze.
Cytat:Poza G. oczywscie, ktory zagrywa z mysla o zblizajacych sie wyborach samorzadowych. Zalosny jest ten rzad, tak na marginesie.
Pokładałem w nich duże nadzieje. Niestety jak widac kolejny raz pokazywali nam zza szyby banany i pomarańcze - a dostaliśmy w efekcie dwa zgniłe kartofle. I to na raty... Kolejny raz..

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
19-07-2006 09:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
GMS Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 74
Dołączył: Feb 2005
Reputacja: 0
Post: #17
 
piotrek1 napisał(a):na politechnice wroclawskiej sa kierunki gdzie prog jest 0pkt ;P
jejku, aż mi się wierzyć nie chce, jak ja studiowałam we Wrocku, to ta uczelnia prezentowała naprawdę wysoki poziom... i do czego to doszło Smutny no ale takie czasy, czyżbyśmy spadali po równi pochyłej
31-07-2006 08:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #18
 
na szczescie UWM z tego co wiem mial na wiekszosci kierunkow jako wymóg, by wogóle starać się o przyjęcie min 30% z poziomu rozszerzonego drugiego przedmiotu. wiec tak łatwo nie bylo, chociaz na kilku kierunkach sa jeszcze wolne miejsca i bedzie wrzesniowy nabór.

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
10-08-2006 00:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jswiec Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 682
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #19
 
Cytat:jak ja studiowałam we Wrocku, to ta uczelnia prezentowała naprawdę wysoki poziom... i do czego to doszło Smutny no ale takie czasy, czyżbyśmy spadali po równi pochyłej
A ja jako absolwent Politechniki Wrocławskiej jestem dumny z tego, że jej obecny rektor prof. Luty stoi na czele oporu wobec niesławnej pamięci amnestii maturalnej Giertycha.
Mamy zatem tekie "Prawo", które działa wstecz i taką "Sprawiedliwość", która dostosowuje się do poziomu "średniej krajowej". A Kaczory to przełykają, bo przecież jakoś trzeba ciągnąć ten wspólny wózek z LePeRami...

"Pan chciał naprawiać błędy systemu? Skumbrie w tomacie, skumbrie w tomacie? Był tu już taki 10 lat temu [...]
Skumbrie w tomacie, skumbrie w tomacie, chcieliście Polski, no to ją macie, skumbrie w tomacie, klops"
[K.I. Gałczyński, 1936 rok, 10 lat po przewrocie majowym Piłsudskiego]

cooperatores veritatis [3J,8]
-----------------------------------
Chcesz przeczytać całą Biblię, ale nie wiesz jak sie do tego zabrać?
Zajrzyj do: http://www.mateusz.pl/duchowosc/wobi/plan/
10-08-2006 14:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Niezależnie od tego czy pomysł ma podłoże polityczne czy nie, to myślę, że nie jest dobry. Czytałam na onecie wypowiedzi wielu osób i zdecydowana wiekszość ma podobne zdanie. Pisali też pracodawcy: nie uśmiecha sie im przyjmowanie do roboty "tych z amnestii".

[Obrazek: mysz4.gif]
06-09-2006 13:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów